Mycie i nabłyszczanie moto

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Arczi919
Posty: 68
Rejestracja: 2 sty 2018, o 00:21
Motocykl: L4
Imię: Artur
Skąd: Kca

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: Arczi919 » 3 kwie 2018, o 08:09

Nawal pisze:owłoki od Car Przo są bardzo dobre.
Tak jak kolega wyżej napisał kwarc jest trochę krócej poleży. Co do nakładami do można dyskutować bo są powłoki ceramiczne które bardzo łatwo się nakłada i takie że można narobić bałaganu. Najważniejsze to dobrze przygotować lakier a potem dbać odpowiednią chemią do mycia.
Jednak odradzałbym bym kupować i nakładać powłoki komuś kto nie potrafi przygotować lakieru w profesjonalny sposób. Bo powłoka nie będsie miał efektu, długo nie poleży, po trzecie kupienie całego zestawu do przygotowania lakieru to jednak wydatek większy niż usługa w salonie detalingu
Chyba że ten profesjonalny salon wystawia ci rachunek w euro, na taką kwotę, że w Polsce zrobił byś auto ceramiką, a nie motocykl :) wtedy opłaca się kupić zestaw

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Nawal

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 3 kwie 2018, o 08:22

Że co? Możesz jakoś jaśniej napisać? Jeśli nie potrafisz robić korekty to nie nie bierz. Samo nakładanie powłoki to strata pieniędzy i średni efekt i na pewno będzie źle No ale Polak wszytko potrafi więc pewnie i tak kupisz i sam zrobisz :lol:
Koszt zrobienia motocykla zaczyna się od 700 więc tragedii nie ma. Gdzie najtańsza maszyna rotacyjna kosztuje 350 :P która i tak średnio nadaje się to robienia motura :P

Arczi919
Posty: 68
Rejestracja: 2 sty 2018, o 00:21
Motocykl: L4
Imię: Artur
Skąd: Kca

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: Arczi919 » 3 kwie 2018, o 12:34

Nawal pisze:Że co? Możesz jakoś jaśniej napisać? Jeśli nie potrafisz robić korekty to nie nie bierz. Samo nakładanie powłoki to strata pieniędzy i średni efekt i na pewno będzie źle No ale Polak wszytko potrafi więc pewnie i tak kupisz i sam zrobisz :lol:
Koszt zrobienia motocykla zaczyna się od 700 więc tragedii nie ma. Gdzie najtańsza maszyna rotacyjna kosztuje 350 :P która i tak średnio nadaje się to robienia motura :P
Oczywiście że rozjaśnie moją odpowiedź. Nie będę płacił w Niemczech, za korektę lakieru i nałożenie powłoki, ponieważ ceny tutaj nie są takie jak w Polsce. Owszem mam czym, oraz wiem jak zrobić korektę lakieru :) nie jestem profesjonalistą, który robi przy tym dziesięć lat, nie pozjadałem również wszystkich rozumów ;)
Pracowałem pewien okres czasu przy lakierowaniu i innymi rzeczami związanymi z lakierem, myślę że jestem w stanie zrobić to prawidłowo i na moje potrzeby wystarczy :)

Chciałem tylko znać opinie na temat tego produktu.

A i nie pakujmy wszystkich do jednego worka, nie każdy ma dwie lewe ręce, i nie każdy uważa się za mądrzejszego od internetu.

Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Nawal

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 3 kwie 2018, o 12:42

No i bylo tak odrazu. To jak ogarniasz temat to pomysl np na powłoce Art de Shine Ilussion. Nie jest dużo droższa od Car Pro, bardo łatwo się nakłada i dociera koszt chyba około 350zl.i przede wszystkim twardość 9h
A Car Pro to nie ceramika tylko typowa kwarcowa powłoka. Zresztą już ktos to wcześniej napisał

Arczi919
Posty: 68
Rejestracja: 2 sty 2018, o 00:21
Motocykl: L4
Imię: Artur
Skąd: Kca

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: Arczi919 » 3 kwie 2018, o 16:08

Nawal pisze:No i bylo tak odrazu. To jak ogarniasz temat to pomysl np na powłoce Art de Shine Ilussion. Nie jest dużo droższa od Car Pro, bardo łatwo się nakłada i dociera koszt chyba około 350zl.i przede wszystkim twardość 9h
A Car Pro to nie ceramika tylko typowa kwarcowa powłoka. Zresztą już ktos to wcześniej napisał
No i dzięki :) rzucę okiem jak z dostępnością tu u mnie i myślę że jak chwilę czasu wyrwę to zafunduje zuzanie taką przyjemność.

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

ryba266
Nowy
Nowy
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2017, o 22:39
Motocykl: GSXR-750 K2
Wymarzony motocykl: ten co mam :P
Imię: Marcin
Skąd: Rotterdam

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: ryba266 » 3 kwie 2018, o 21:41

Jeśli chodzi o zdjęcia to w weekend ma być ładna pogoda i wtedy spróbuję coś pstryknąć.

Nawal

Re: Mycie i nabłyszczanie moto

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 3 kwie 2018, o 21:50

viewtopic.php?f=13&t=11863&hilit=Nigger

Tu macie moto że zrobioną powłoką właśnie Art de Shine Ilussion

ODPOWIEDZ