Przeróbka końcówki kolektora gsxr 750 k5

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
prywatny1991
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 10:04
Motocykl: Gsxr 750 k5
Imię: Andrzej
Skąd: Mszana G/kraków

Przeróbka końcówki kolektora gsxr 750 k5

Nieprzeczytany post autor: prywatny1991 » 28 kwie 2018, o 00:14

Witam, czy ktoś z tu obecnych przerabiał końcówkę kolektora od 750 k5 (mocowania na 4 śruby) do "zwykłych" wydechów, znaczy się takich nakładanych/nasuwanych na sprężynki lub opaski zaciskowe, mam dostęp do taniego nowego wydechu LeoVince który bardzo mi się podoba i biję się już dłuższy czas z myślami czy odcinać końcówkę (tą ramkę z 4 otworami) i zrobić jakąś przejściówkę lub parę nacięć i założyć na opaskę zaciskową. Nie chcę robić nic co by wyglądało brzydko, poza tym jeśli już odetnę to nie będzie odwrotu a kupno dedykowanego kolektora raczej odpada ze względu na koszty.
Uprzedzając pytania spawanie to nie problem głównie chodzi o sprawdzone patenty lub konkretne pomysły, dodam że średnica wydechu jest taka sama jak końcówki kolektora a nie chcę przyspawać tego na stałe tylko żeby była jakaś możliwość manewru tzn zmiany np na inny jeśli ten mi się znudzi lub coś lepszego wpadnie mi w łapki :D
z góry dziękuję za odpowiedzi, jeśli zły dział wybaczcie i przenieście postaram się więcej takiego błędu nie popełnić :roll:

prywatny1991
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 10:04
Motocykl: Gsxr 750 k5
Imię: Andrzej
Skąd: Mszana G/kraków

Re: Przeróbka końcówki kolektora gsxr 750 k5

Nieprzeczytany post autor: prywatny1991 » 1 maja 2018, o 10:24

Do usunięcia

ODPOWIEDZ