Gsxr Srad gasnie

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
relakzstyle
Posty: 510
Rejestracja: 23 sty 2012, o 00:04
Motocykl: GSXR 1000
Wymarzony motocykl: NOWY
Lokalizacja: Puck

Gsxr Srad gasnie

Nieprzeczytany post autor: relakzstyle » 21 mar 2012, o 18:17

Siema.

Tak jak pisalem. Motocyl gasnie ale o dziwo przy wiekszych predkosciach. Jadac ostatnio na sobowidz mialem wlasnie taka przygode ze zgasl. Po zgasnieciu ok 15-20 min rozruznik wogole nie reaguje, natomiast wszystko wskazuje na to iz prad jest bo wszystkie swiatla, podswietlenia dzialaja. Po tym czasie odpala normalnie od strzala. Co moze byc przyczyna ? Zapchany filtr powietrza ? Tylko wtedy czy rozrusznik by nie krecil ? Na poczatku myslalem ze moze cos z temperatura ze musi ostygnac ale podczas jazdy niezaleznie czy 80 czy 150 temp silnika oscyluje w granicach 70-80 stopni czyli raczej normalnie. Teraz zastanawiam sie czy oddac go na full serwis czy szukac przyczyny tego gasniecia.

To ze gasnie przy wiekszych predkosciach to moja wizja. Bo zgasl 2 razy na krotkim odcinku. Jak jechalem w trase powrotna nie przekraczajac 100 km/h nie zgasl i nie bylo problemu. Wiec strzelam ze ma to cos wspolnego z predkoscia
Ustępuj pierwszeństwa tym, którzy je mają oraz tym, którym za chwile przyjdzie do głowy je wymusić.

Awatar użytkownika
mlusiek1590
Posty: 699
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 21:45
Motocykl: k4 1000
Imię: Mariusz
Skąd: z kontowni
Lokalizacja: Mińsk Maz

Re: Gsxr Srad gasnie

Nieprzeczytany post autor: mlusiek1590 » 21 mar 2012, o 20:14

Nie wiem czy to pomoże ,ale miałem kiedyś taki problem w puszce:) Otóż również gasł w czasie jazdy.A przyczyną był czujnik położenia wału korbowego ,który czasami nie łączył przez co komputer głupiał...Może i w moto jakieś zwarcie się robi czasami, i dodam ,że żadne kompy nie pokazywały błędu...pozdro
jak pić to wódkę, jak palić to blanty, jak jeździć to 300km/h :D
sprzedam :Części Bandit 1200s ....

Awatar użytkownika
neever
Posty: 145
Rejestracja: 31 paź 2010, o 23:11
Motocykl: GSXR 750

Re: Gsxr Srad gasnie

Nieprzeczytany post autor: neever » 22 mar 2012, o 12:53

Hmm przyczyn może być wiele. Ja bym obstawiał instalcje np czerwony włącznik po prawej, czujnik przy stópce, czujnik od klamki sprzęgła. Może coś gdzieś nie łączy i odcina podczas jazdy. Przy większych drganiach coś odcina. Ja bym od tego zaczął sprawdzanie.

ODPOWIEDZ