Moj Gixer

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
maciekbpa
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 22 lut 2011, o 19:46
Motocykl: k5 600
Wymarzony motocykl: K4 1000

Re: Moj Gixer

Nieprzeczytany post autor: maciekbpa » 20 sie 2011, o 20:26

Witam ! Miałem tak samo z swoeim. Czasmi sie udawało ze 4-5 tys i liznołem ciecukto sprzegłem i wstał, a czasmi na odpuszczenie i dodanie raptowne gazu 9-10 tys nie chciał drgnac;/ Moto ma nisko srodek ciezkosci, CBR jest łatwiej wrzucic na gume. Miałem zmieniany napęd, ale nie patrzylem jaka zebatka. Miałem na jedynce na odcieciu 115, na dwojce 160 i na 3 biego 200-205 km/h. Moj kolega co latał spro na gumie, jedzil i moim, ale mowil ze jest ciezki w utrzymaniu (strasznie duzy balans) Ja troche popróbowałem i sprzedałem moto ;]
http://bikepics.com/members/maciekbp/
"motórzysta jest szalony!"
"Smutno Ci ? Porozmawiaj z motorem, on zawsze jest wiernym słuchaczem !" :)
"Bez serca bylibyśmy jedynie maszynami"

Awatar użytkownika
pieterr
Posty: 279
Rejestracja: 21 maja 2011, o 11:59
Motocykl: w końcu tyśonc
Imię: Pee
Skąd: Południe

Re: Moj Gixer

Nieprzeczytany post autor: pieterr » 21 sie 2011, o 22:36

Jutro wracam z wakacji na 2 dni to bede probowal dalej, pozniej jade nim do rodziny 300km wiec przed trasa nie bede grzebal przy napedzie. Zastanawiam sie jeszcze czy nie skrocic lancucha o 2 ogniwa zeby nie stracic na naciagu bo lancuch jeszcze w dobrym stanie. Dzieki i pozdro.

ODPOWIEDZ