K4 project. Czas zacząć

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
pieterr
Posty: 279
Rejestracja: 21 maja 2011, o 11:59
Motocykl: w końcu tyśonc
Imię: Pee
Skąd: Południe

Re: K4 project. Czas zacząć

Nieprzeczytany post autor: pieterr » 29 gru 2016, o 02:04

Ładnie działasz przy moto, ale czuje że ten 10w w amorze skrętu szybko zmienisz :P przejeździłem teraz sezon na takim i przed wiosna na pewno zmienię na rzadszy ;)

Awatar użytkownika
sebool81
Nowy
Nowy
Posty: 35
Rejestracja: 9 sie 2016, o 19:59
Motocykl: GSX-R 600 K5
Imię: Sebastian
Skąd: Chorzów

Re: K4 project. Czas zacząć

Nieprzeczytany post autor: sebool81 » 29 gru 2016, o 20:07

Potwierdzam tych naklejek nie da sie idealnie zrobic. Wyszlo jak wyszlo :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
David
Posty: 348
Rejestracja: 12 cze 2016, o 13:06
Motocykl: GSX-R 600 k4
Wymarzony motocykl: H2 :D
Imię: Dawid
Skąd: Nowy Sącz
Lokalizacja: Nowy Sącz

Nieprzeczytany post autor: David » 30 gru 2016, o 09:50

Naklejki trochę inne niż te u mnie, plus jest ich takich że jadę ostro myjką po nich i nie odlazi. Co do amorka, przynajmniej na postoju nie widzę różnicy między serią. Ciekawe jak podczas jazdy

kkssrr88
Nowy
Nowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2015, o 23:01
Motocykl: GSXR 1000 K2
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: K4 project. Czas zacząć

Nieprzeczytany post autor: kkssrr88 » 30 gru 2016, o 16:58

spoko Gixiak ogarnij tylko te zdjecia, skopiuj odpowiedni link "na fora" w roździelczosci 500 i bedzie wszystko ladnie widac, polecam fotosika tak, to srednio wyglada.... apropo amortyzatora u mnie nie byl chyba nigdy ruszany i nie moge sruby odkrecic tej z boku, jakis patent na to masz? bo nawet jak zlapac nie ma kombinerkami czy kluczem, psikalem WD i kicha :/

Germaniec
Posty: 76
Rejestracja: 6 sty 2017, o 16:52
Motocykl: gsxr k4 750/k5 1000
Wymarzony motocykl: k51000 i s1000rr
Imię: paweł
Skąd: białystok

Re: K4 project. Czas zacząć

Nieprzeczytany post autor: Germaniec » 9 sty 2017, o 16:27

Najważniejsze nie tracić zapału w tym co się robi pozdrawiam,fajna suzi.

Awatar użytkownika
David
Posty: 348
Rejestracja: 12 cze 2016, o 13:06
Motocykl: GSX-R 600 k4
Wymarzony motocykl: H2 :D
Imię: Dawid
Skąd: Nowy Sącz
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: K4 project. Czas zacząć

Nieprzeczytany post autor: David » 10 sty 2017, o 05:13

kkssrr88 pisze:spoko Gixiak ogarnij tylko te zdjecia, skopiuj odpowiedni link "na fora" w roździelczosci 500 i bedzie wszystko ladnie widac, polecam fotosika tak, to srednio wyglada.... apropo amortyzatora u mnie nie byl chyba nigdy ruszany i nie moge sruby odkrecic tej z boku, jakis patent na to masz? bo nawet jak zlapac nie ma kombinerkami czy kluczem, psikalem WD i kicha :/
Nie dawałem na uploady bo wygasalo po miesiącu. Co do śruby to nie miałem u siebie problemu żeby odkręcić :p jak to imbus i poszło gniazdo to standard - nabić większego torxa i śruba do kosza :D fajne są też bity gwiazdziste - coś między torxem a imbusem nimi też nie jedna śrubę odkecilem :p

Co do gixa narazie wszelkie ruchy zaprzestane. Inzynierka do oddania za 20 dni a tu jeszcze sporo do ogarnięcia , do tego praca na wyjeździe. Tak że czasu brak.

Rolgaz od r6 czeka na zamontowanie, wpadnie nowa żarówka jak tylko kolega z forum da cynk, zedre ta folie z klosza i tylko czekać na suchy asfalt bo nie ma kiedy nawet nowych irydowych świeczek wygrzac. Aaa i nadal czekam na kolektory ze szkielkowania :x

ODPOWIEDZ