Upadły Anioł

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 3 gru 2016, o 10:44

Odważny projekt, trzymam kciuki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
GizmoGSXR
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2016, o 16:55
Motocykl: GSXR1000K5
Imię: Piotr
Skąd: Balborough

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: GizmoGSXR » 3 gru 2016, o 11:37

Wczorajszy dzień był tym na który czekałem , wraz z kumplem pojechaliśmy po moto 2.5 h w jedną stronę . Zaczęło się w porządku mało ludzi na miejscu i myśleliśmy że uwiniemy się szybko. Boże jak ja się myliłem ...
Na miejscu po załatwieni formalności czekamy przy aucie na moto by go przywieźli a tu niespodzianka idzie do nas koleś i robi nam jazdę ze jesteśmy nieodpowiedzialni i ze to niemożliwe , niewykonalne żeby załadować moto do kombi .
Ja już się gotuje bo nic nie spałem poprzedniej nocy (bylem z synem w szpitalu bo miał gorączkę) a ten tu mi z pierdołami wyskakuje.
Pokazuje mu przygotowane auto , a on na to ze nie może mi pozwolić załadować motoru manualnie na auto i koniec dyskusji. Wkurwiony jak mało kiedy mowie mu OK wiec ja to załaduje do kogoś innego i za bramą go przeładuje.
W tej samej chwili wjeżdża laweta wiec idę do kolesia i tłumaczę mu co i jak ze nie chcą mi pozwolić załadować moto a koleś na to (Największy napakowany czarny jakiego widziałem) "ok stary nie przejmuj się i ląduj mi to na auto bo tu same kutasy pracują" i wpadamy w śmiech . Kolo taki spoko ze zakłada rękawice i pomaga nam włożyć moto do auta (zajęło nam to 2 minuty) reszta Walijczyków oraz ten co mówił ze niemożliwe jest załadować moto do kombi oczy wybałusza heheheh .

Po tym wszystkim wracamy do domu kolejne 3h bo korki jak cholera. Z całego tego zamieszania i tego ze czołem się jak gówno( juz wtedy 39 stopni ) zrobiłem tylko jedno zdjęcie jak już dojechaliśmy do domu . Dzisiaj bądź jutro postaram się zrobić zdjęcia ramy z każdej strony ale pierw zakupy etc .

Obrazek
Przyjmę wszelkie części do GSXR 1000 K5-K6 ---Pm jeżeli chcesz adres w Polsce

qubis

Re:

Nieprzeczytany post autor: qubis » 3 gru 2016, o 12:07

bru033 pisze:A mnie pierdoli czy komus sie to bedzie oplacalo czy nie:D nie moje pieniadze liczy sie pasja a na koncu to co koty lubia najbardziej czyli kurwa mega satysfakcja!!! Bede obserwowal:)
To czego tak wybrzydzacie przy kupnie szpeja.. Przeciesz każdy mirek handlarz robi to z pasją :lol: a wy po vinie ciągle cos sprawdzać chcecie . czy aby ryski nie było kiedyś :lol:
Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 3 gru 2016, o 12:35

Heh, moto w kombi to nie problem. Dwóch łepków przyjechało po moja r6 900 km astra hatchback z 95 roku. Z baku jeszcze lekko paliwo leciało, więc mieli opary przez całą drogę zapewnione. Dla nich szacunek

Awatar użytkownika
bru033
Posty: 261
Rejestracja: 23 maja 2014, o 15:19
Motocykl: GSXR600K1
Wymarzony motocykl: k5 k6 3/4
Imię: Wojciech
Skąd: Rumia

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: bru033 » 3 gru 2016, o 14:28

Qubis akurat ja swoją k1 kupowałem z wieloma widocznymi wadami :P Igła to nie była, oczywiście rzeczy takie jak lagi, rama, silnik w dobrym stanie ale przyjebać się to wielu rzeczy można było, ale po to jest cena żeby z niej zjechać, albo się z kimś dogadasz albo nie:P I fajnie, że widzi się rzeczy, które można potem naprawić/ poprawić bo dla mnie to jest większa frajda niż kupić coś już gotowego "naszykowanego" :P No w tym przypadku akurat biorąc pod uwagę kwestię opłacalności to nie ma żadnego sensu, można by powiedzieć, że to jakby sobie pierdolnąć kulkę w łep:P Ale odrzućmy kwestię ekonomiczną, załóżmy, że kolega ma w chuj pieniędzy i to, że motor nie zostawia 3 śladów to czemu nie:P Zdjęcie tego motoru przed i po może wywołać pewną kontrowersję heh:P No, ale może być ciekawie :P Poniżej wstawiam kolegi Thundercata z 98 roku przed i po :) I powiedźcie mi, że fajnie na to się nie patrzy:P Wiadomo, że thunder był cały ale sam fakt ile można samemu w fajny sposób zrobić, oczywiście jeśli będzie to potem bezpieczne :P A typowy mirek robi to tylko po to aby to opierdolić z największym zyskiem :P No i tak jak mówisz qubis w pewnym sensie robi to z pasją :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
GizmoGSXR
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2016, o 16:55
Motocykl: GSXR1000K5
Imię: Piotr
Skąd: Balborough

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: GizmoGSXR » 3 gru 2016, o 17:24

Dzisiaj miałem chwilę by sprawdzić dokładniej ramę i z tego co na chwile obecna wszystko wygląda ok ale to dopiero będzie wiadomo gdy rama będzie wyjęta.
Poniżej dodaje zdjęcia (ostatnie ukazuje najbardziej uszkodzone el. ramy). Kolejne dni moto nie będzie nietykane ze względu na to że nie mam w garażu miejsca i muszę wszystko uporządkować by było gdzie składować części, gdy tylko zacznę na bieżąco będę dodawał zdjęcia z tego co robię.
Pozdrawiam Gizmo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przyjmę wszelkie części do GSXR 1000 K5-K6 ---Pm jeżeli chcesz adres w Polsce

Pawel8612
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 5 lip 2016, o 23:04
Motocykl: k8
Wymarzony motocykl: S1000rr
Imię: pawel
Skąd: zacie

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Pawel8612 » 3 gru 2016, o 21:10

Panowie nad czym tu się rozczulac pewnie większa połowa motocykli sprzedawanych w Polsce tak wyglądała zobaczcie na internet co zworzą z Niemcowni albo z francji to żeby tylko tak wygladały. Chłopak ma trochę roboty ale jak motorownia i rama są ok to jest do odbudowy bez problemu i obstawiam że jeżeli dobrze poszuka części w fajnym stanie to motocykl wyniesie go nagotowo tyle co teoretycznie cały tylko że będzie miał pewna maszynę i zrobiona na lalkę, a nie polepiony i poskładany przez handlarza żeby tylko kasiorke przyczepac, i do którego trzeba będzie dołożyć 2albo 3 tysie żeby to jakoś wyglądało. Powodzenia lubię takie projekty

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 3 gru 2016, o 22:55

E tam rama tak źle nie wygląda, ciekawe ile osób z forum ma motocykle które były w takim lub gorszym stanie przed naprawą i cieszą się ze mają perełki bezwypadkowe ;)
Felga pękła więc bardzo ciekawi mnie faktyczny stan tych lag oraz czy kąt główki ramy nie został od tego zmieniony.
Daj znać po sprawdzeniu geometrii ramy oraz ile to tam kosztuję 8-)
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
GizmoGSXR
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2016, o 16:55
Motocykl: GSXR1000K5
Imię: Piotr
Skąd: Balborough

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: GizmoGSXR » 5 gru 2016, o 12:34

Co do kosztu sprawdzenia ramy to 108 funta za sprawdzenie a 72 funty za każdą godzinę naprawy (pomiędzy 2-4h zajmuje im naprawa). Teraz muszę wszystko rozebrać czekam teraz na listę części jakie mam zostawić i na date kiedy maja wolny termin w styczniu .
Przyjmę wszelkie części do GSXR 1000 K5-K6 ---Pm jeżeli chcesz adres w Polsce

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 5 gru 2016, o 12:57

A co jest z rama, ze wymaga naprawy?

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 5 gru 2016, o 13:58

chyba chodzi o to ze jak cos bedzie z nia nie tak to za kazda godzine ewntualnej naprawy tyle i tyle :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Blondyn
Posty: 202
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 10:45
Motocykl: GSXR 600 k8
Wymarzony motocykl: Bmw s1000rr
Imię: Tadek
Skąd: Piła

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Blondyn » 5 gru 2016, o 20:28

Też składałem niedawno swój motocykl, nie ma nic lepszego jak zrobić coś samemu :D Zapowiada się ciekawie będę zaglądać i życzę powodzenia! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 7 gru 2016, o 14:25

widac fabryczne wzmocnienie ramy wklejone od spodu więc może jednak to coś daje ...

Awatar użytkownika
GizmoGSXR
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2016, o 16:55
Motocykl: GSXR1000K5
Imię: Piotr
Skąd: Balborough

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: GizmoGSXR » 7 gru 2016, o 17:40

Ostatnie dni upłynęły głównie na sprzątaniu garażu oraz pierwszych częściach zdemontowanych z moto(Bak i przednia felga) i sprawdzeniu co z nich można wykorzystać oraz na małym prezencie od żonki bym się nie musiał męczyć .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przyjmę wszelkie części do GSXR 1000 K5-K6 ---Pm jeżeli chcesz adres w Polsce

qubis

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: qubis » 7 gru 2016, o 17:58

Kiedy pomiar ramy?

ODPOWIEDZ