Upadły Anioł

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
qubis

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: qubis » 10 kwie 2017, o 12:02

Czyli jak zwykle chooj wyszło, tak jak mówiłem

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 10 kwie 2017, o 12:07

Ale dajmy jeszcze koledze szanse, może już na nim lata i nie ma czasu siedzieć na forum :-D

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 10 kwie 2017, o 12:17

Na fejsie jest aktywny ale ostatnie zdjecia zwiazane z moto ma z lutego sruby stelaza przedniego.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 10 kwie 2017, o 13:18

Miejmy nadzieję, że wygrał zdrowy rozsądek :) albo po prostu po pomiarach wyszło, że wszystko śmietnik łącznie z piecem.

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 10 kwie 2017, o 18:58

spokojnie panowie, chłopak pisał że mają problemy z pracą. Myślę że to właśnie powód. Dajmy szansę ;)

Awatar użytkownika
tomekk7
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2015, o 10:20
Motocykl: 1000 k7
Imię: tomek
Skąd: Tychy
Lokalizacja: śląsk

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: tomekk7 » 10 kwie 2017, o 20:24

tak czy owak jeden z ciekawszych i odważnych tematów na forum;) czytało się dobrze ja czekam na cd.

Awatar użytkownika
estilete3
Posty: 107
Rejestracja: 30 lis 2013, o 10:32
Motocykl: ZX10
Imię: Alan
Skąd: Zbiersk

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: estilete3 » 4 maja 2017, o 23:17

Nie wiem czy sie kolega poddał czy też nie.

Nie chciało mi sie równiez czytaj 11 stron komentarzy ludzi, którzy uważaja, że to powiedzmy sobie szczerze POJEBANY pomysł.

Tak czy owak większość tego nie zrozumie ponieważ nie maja : miejsca, chęci, pasji, czasu, POJĘCIA ( prócz wiedzy forumowej, która z doświadczenia wiem, że na niewiele się zdaje)

Niektórzy wola kupić igłę, usadzić dupe i jeździć,hmm igłę, tzn tak wyglądajacy motocykl, ale jak ktoś umiejętnie podejdzie do tematu to naprawde spore "gruzy" jak to każdy mówi potrafią doprowadzić do perfekcji.

Całkiem czym innym jest zrobić cos samemu, namęczyć się przy tym, ale usiąść później z piwkiem i jak ktoś powie coś w stylu " zajebisty sprzęt, jak i gdzie zrobiłes to czy tamto" z dumą odpowiedzieć, że zrobiło się to samemu.

Osobiście wychodze z założenia, że lepiej kupić uszkodzony sprzęt i zrobić go pod siebie nawet jeżeli cena koncowa będzie rynkową lub wyższą niz kupic coś pieknego, cieszyc sie, a nie wiedzieć co w trawie piszczy...

Generalnie kolega poleciał po bandzie, motocykl wygląda na dosyć mocno uszkodzony. Całkiem co innego ludzie by pisali jakby wywalił na pierwsze zdjęcia przednie koło i inne mocno uszkodzone elementy, wtedy już by nie biło tak w oczy. Tak czy owak nie oznacza to, że jest to szmelc, ramę i wszystkie inne części można wymienić/naprawić./wyprostować, przy tym sukcesywnie czyszcząć, odnawiać, upiększać według własnego gustu, wiec w czym problem ?

POWODZENIA, BO ŻEBY BRAĆ SIĘ ZA TAKĄ ROBOTĘ TRZEBA MIEĆ POJECIA I JAJA !

Awatar użytkownika
optimus46
Posty: 426
Rejestracja: 29 lis 2014, o 15:52
Motocykl: GSX-R 600 L2
Imię: Leszek
Skąd: Rzym/Staszów

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: optimus46 » 4 maja 2017, o 23:59

Ten tekst zaprzecza samemu sobie......nic z tego nie rozumiem........??? :roll:
To w końcu dobrze zrobił, że sie za to zabrał czy nie? :?

Awatar użytkownika
Speedbike
Posty: 144
Rejestracja: 19 lut 2016, o 19:23
Motocykl: Gsxr 1000 K8 Turbo
Wymarzony motocykl: None
Imię: Przemek
Skąd: Warszawa

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Speedbike » 5 maja 2017, o 00:26

W czym problem? W kasie! Wszystko da się naprawić ale nie wszystko opłaca. Zwłaszcza jak ktoś nawija że z takiego gruzu zrobi igłe, a nie ma pojęcia ile to będzie kosztować, potem odbija się od ściany kosztu nowych części i zaczyna się kombinowanie "igły pod siebie".

Awatar użytkownika
estilete3
Posty: 107
Rejestracja: 30 lis 2013, o 10:32
Motocykl: ZX10
Imię: Alan
Skąd: Zbiersk

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: estilete3 » 5 maja 2017, o 00:42

sam napisał ze bedzie to składał długo, wiec nie odczuje. Wydając 10 tysiecy na raz sie odczuje, ale 10 tyś na 2 lata już zmienia postać rzeczy :)

qubis

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: qubis » 5 maja 2017, o 06:56

Jak ktoś ma czas wiedzę i pieniądze to i niech z gówna postawi nowe Miasto, dla mnie lepienie trupów to pomyłka i szkoda czasu. A jak widać w naszym pięknym kraju nawet piekarz jest mechanikiem prawnikiem i budowlaniecem w jedej osobie. Więc osobiście uważam że lepiej kupić z dobrych źródeł motocykl i się nim cieszyć.

Awatar użytkownika
Speedbike
Posty: 144
Rejestracja: 19 lut 2016, o 19:23
Motocykl: Gsxr 1000 K8 Turbo
Wymarzony motocykl: None
Imię: Przemek
Skąd: Warszawa

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Speedbike » 5 maja 2017, o 23:08

estilete3 pisze:sam napisał ze bedzie to składał długo, wiec nie odczuje. Wydając 10 tysiecy na raz sie odczuje, ale 10 tyś na 2 lata już zmienia postać rzeczy :)
Teoretycznie tak, ale prawda jest taka, że zrobić z tego ładny motocykl to tam do wjebania jest dużo więcej niż wynosić będzie wartość tego motocykla. Ja nikomu do portfela nie zaglądam, dlatego przestałem się tu udzielać.
Zawsze można się zastanowić nad kredytem gdy na raz kasy brak.

ODPOWIEDZ