Upadły Anioł

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 2 gru 2016, o 18:17

Wątpię żebyśmy w ogóle zobaczyli jakiś efekt końcowy. Jak ktoś napisał - po pierwszych większych kosztach normalna osoba pójdzie po rozum do głowy.

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 2 gru 2016, o 18:49

:shock: nie jestem za dobrym znawcą tematu :mrgreen: ale znam się na złomie :D a to mi tak wygląda na total szrot jeśli to powstanie i poleci to odzyskam wiarę w niemożliwe :ugeek:
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 2 gru 2016, o 20:19

Uuuuu panie to zdrowo oberwało...
No życzę Ci żeby rama była prosta i jej struktura nie naruszona(nie osłabiona).
Twoja kasa, twoja sprawa ale ja bym radził Ci to zrobić bardziej do stuntu lub na streeta dlatego że tak naprawdę po całkowitej odbudowie poznasz całe koszta i w połowie odbudowy radość że już niedługo się nim przejedziesz szybko rozwieją koszty związane z odbudową.
Nie raz kumpel co siedzi w uk podsyłał mi aukcję fajnych gixów l1 100% pewnych i po przywiezieniu tutaj łączny koszt byłby 40 tyś, zresztą pewne moto ze szwecji wychodzi podobnie...
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 2 gru 2016, o 20:46

dajcie już spokój koledze, chyba już odpuścił, co w/g mnie byłoby najbardziej rozsądnym rozwiązaniem...

Awatar użytkownika
David
Posty: 348
Rejestracja: 12 cze 2016, o 13:06
Motocykl: GSX-R 600 k4
Wymarzony motocykl: H2 :D
Imię: Dawid
Skąd: Nowy Sącz
Lokalizacja: Nowy Sącz

Nieprzeczytany post autor: David » 2 gru 2016, o 21:24

A ja jestem ciekaw co z tego urośnie. Lubię takie tematy. Bez względu na logiczne uwagi :p

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Joker » 2 gru 2016, o 21:39

Nie no trzeba przyznac ze wyzwanie nie lada ,pytanie tylko po co .Chyba ze ktos chce cos sobie /komus udowodnic ,no i niewiadomo z jakim skutkiem.Chyba miedzy wierszami poszlo wszystko wiec zostaje tylko wnioski wyciagnac . Idea piekna ,dobrymi checiami.... sorry za szczerosc
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

qubis

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: qubis » 2 gru 2016, o 21:52

Powiem krótko; kupa gówna widziana z góry wygląda jak kupa gówna widziana z dołu. (tak zeby nie było za inteligentnie)

Awatar użytkownika
GizmoGSXR
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2016, o 16:55
Motocykl: GSXR1000K5
Imię: Piotr
Skąd: Balborough

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: GizmoGSXR » 2 gru 2016, o 22:04

Siema , motocykl dzisiaj odebrany ale jak coś dopiero jutro dodam zdjęcia(komputer coś szwankuje a ja źle się czuje bo mam gorączkę , rama jak na razie oglądana z każdej strony i wszystko ok widzę ze była na akcji serwisowej bo była wzmacniana lagi, wachacz tez ok .

AHA

LUDZIE MAM W DUPIE ZE NIEKTÓRYM Z WAS SIĘ TO NIE PODOBA (pisałem już "nie chcesz nie wchodź, nie czytaj a tym bardziej nie płacz ze moto złom ", nadaje się na wysypisko etc, bo ja mam to w dupie jak ktoś jest debilem i tylko lubi płakać to jego sprawa , jeżeli komuś żal dupę ściska ze chce włożyć w moto 3x jego wartość też jego problem )


Sorry za CAPS i za szczerość ale ja rozumiem że to forum i tu można powiedzieć własne opinie ALE ja nie pisze tu posta by się spytać CZY WARTO czy jest sens .....
TAK NIE WARTO i BEZSENSU ALE JA CHCE!!!!!!
Chce się męczyć , wydawać kasę etc.

Jeżeli ktoś jest mało inteligentny i nadal będzie użalał się nad kondycją moto to jego problem JA JUŻ POWIEDZIAŁEM WSZYSTKO W TYM TEMACIE

ROBIĘ TO MOTO I JUŻ!

p.s Do tych co chętnie zobaczą postępy .... Zdjęcia będą jutro bo teraz mam 39 stopni i lecę do łużka
Przyjmę wszelkie części do GSXR 1000 K5-K6 ---Pm jeżeli chcesz adres w Polsce

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 2 gru 2016, o 22:14

GizmoGSXR pisze:Siema , motocykl dzisiaj odebrany ale jak coś dopiero jutro dodam zdjęcia(komputer coś szwankuje a ja źle się czuje bo mam gorączkę , rama jak na razie oglądana z każdej strony i wszystko ok widzę ze była na akcji serwisowej bo była wzmacniana lagi, wachacz tez ok .

AHA

LUDZIE MAM W DUPIE ZE NIEKTÓRYM Z WAS SIĘ TO NIE PODOBA (pisałem już "nie chcesz nie wchodź, nie czytaj a tym bardziej nie płacz ze moto złom ", nadaje się na wysypisko etc, bo ja mam to w dupie jak ktoś jest debilem i tylko lubi płakać to jego sprawa , jeżeli komuś żal dupę ściska ze chce włożyć w moto 3x jego wartość też jego problem )


Sorry za CAPS i za szczerość ale ja rozumiem że to forum i tu można powiedzieć własne opinie ALE ja nie pisze tu posta by się spytać CZY WARTO czy jest sens .....
TAK NIE WARTO i BEZSENSU ALE JA CHCE!!!!!!
Chce się męczyć , wydawać kasę etc.

Jeżeli ktoś jest mało inteligentny i nadal będzie użalał się nad kondycją moto to jego problem JA JUŻ POWIEDZIAŁEM WSZYSTKO W TYM TEMACIE



ROBIĘ TO MOTO I JUŻ!

p.s Do tych co chętnie zobaczą postępy .... Zdjęcia będą jutro bo teraz mam 39 stopni i lecę do łużka
pisze się do "łóżka" inteligencie. Spoko, jak sam się w to ubrałeś - Twoja walicha. I nie oczerniaj tu chłopaków, nie zachowuj się jak pewien typ, którego od jakiegoś czasu tutaj nie ma. Każdy ma swoją wizję i opinię - od tego jest to forum. Ja z PEWNOŚCIĄ będę obserwował ten temat, bo jakoś mnie zaciekawił. Pozdro! no i współczuję....

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: Joker » 2 gru 2016, o 22:18

No coz mialem tego nie pisac ale czuje sie w obowiazku... mam qrwa pare latek i nie jedno widzialem, przezylem itp .Sam kiedys lepilem swoje bmw e30 kitem i wata szklana po kielichach zeby spawy wygladzic ,tylko ze to bylo jakies 20 lat temu ,mniejsze natezenie ruchu bylo itd. Wszystkie rady i glosy sprzeciwu w tym watku biora sie glownie z odpowiedzialnosci uzytkownikow ,nie wszystkich ale mniejsza o to .Mysle ze nikt zdrowo myslacy nie chcialby Cie spotkac na drodze z tym sprzetem .Jezeli po poskladaniu tego czegos bedzie to jechac prosto to bedzie znaczyc ze wymieniles wszystko doslownie albo jestes Jezus i chce od tej pory robic serwis moto tylko u Ciebie .Jezeli piszesz na 4um to licz sie z komentazami i tymi negatywnymi i pozytywnymi .Droga to cos gdzie ryzykujesz zyciem ...takze innych ludzi
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 2 gru 2016, o 22:49

Siemka, nie chce kopiowac postow innych ale normalnie janusz biznesu jestes. Jak slysze teksty "sprzedaje moto bo sie buduje" to zawsze jestem rozbawiony. Ile koszuje dom? 400tys, ile wziales za moto? 15tys. No to budzet uratowany ;-).
Skoro juz sie wkopales te zwloki to moze sprobowac jakies czesci sprzedac? Tak czy inaczej zycze powodzenia i bede obserwowal ;-)

Awatar użytkownika
David
Posty: 348
Rejestracja: 12 cze 2016, o 13:06
Motocykl: GSX-R 600 k4
Wymarzony motocykl: H2 :D
Imię: Dawid
Skąd: Nowy Sącz
Lokalizacja: Nowy Sącz

Nieprzeczytany post autor: David » 2 gru 2016, o 23:50

Ok. Kupiłeś. Silnik zdrowy jest? Oprócz dekli bo ewidentnie dostały. Wszystko jednak zależy od ramy, jak krzywa to jednak - jak dobrze życzę - nie idź ta drogą bo i numery inne i papiery to tak jak inne moto :p a tak to pomijając napęd, zaciski, amorek skrętu, airbox i to co tam siedzi, jakieś części z lag, tył damper, może felga z tyłu. To wszystko do zmiany :p

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 3 gru 2016, o 00:09

Zanim Autor sie wypowie to juz 10stron tematu bedzie :D
Hahahah :D..

Ogladajcie jak odbudowuja motocykle. Gorsze ludzie potrafia zrobic a jakim nakladem to nie Nasz/Wasz biznes :)

[Youtube]http://youtu.be/jMetBikFnIA[/Youtube]

wyslano z tapetalka

qubis

Re: Upadły Anioł

Nieprzeczytany post autor: qubis » 3 gru 2016, o 09:29

:lol: Najbardziej rozbawił mnie tekst na oko lagi całe :lol: :lol: juz na zdeciu widać ze dostały. Ale ja sie nie znam więc pokaż filmik jak wyjeżdżają luźno z półek :lol:

Awatar użytkownika
bru033
Posty: 261
Rejestracja: 23 maja 2014, o 15:19
Motocykl: GSXR600K1
Wymarzony motocykl: k5 k6 3/4
Imię: Wojciech
Skąd: Rumia

Nieprzeczytany post autor: bru033 » 3 gru 2016, o 10:17

A mnie pierdoli czy komus sie to bedzie oplacalo czy nie:D nie moje pieniadze liczy sie pasja a na koncu to co koty lubia najbardziej czyli kurwa mega satysfakcja!!! Bede obserwowal:)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ