MOJA SUKA :)

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
neever
Posty: 145
Rejestracja: 31 paź 2010, o 23:11
Motocykl: GSXR 750

Re: MOJA SUKA :)

Nieprzeczytany post autor: neever » 26 lut 2012, o 04:25

Lukaszz pisze:sie pomysli sie zobaczy dla mnie jest ok jak sie polorze na glebe to mu sie nic nie stanie i to jest najwazniejsze
W razie gleby to najważniejszą role gra twoje ubranie, oby jak najlepsze. Jak ty się obijesz a moto będzie całe to co ci po tym moto...

Awatar użytkownika
MichalBurnout
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2010, o 16:27
Motocykl: GSXR 600 SRAD STUNT
Wymarzony motocykl: Już jest? :P
Lokalizacja: Działdowo/Mława

Re: MOJA SUKA :)

Nieprzeczytany post autor: MichalBurnout » 26 lut 2012, o 21:49

neever pisze:Zauważ że w większości filmów (z udziałem moto oczywiście) kręconych w tamtych latach srady grają główną rolę w gumowaniu. Więc o czymś to świadczy.
Dokładnie, SRADy maja to we krwi :twisted: Jedyne co odstrasza to ich "wielkość", wydają się nieporęczne, ale smarowanie i odmę idzie przerobić. Świetny sprzęt i ładna klateczka, ja swojego dziadka do stuntu przerabiam ale jeszcze długa droga...
Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

Awatar użytkownika
Lukaszz
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 6 gru 2011, o 18:07
Motocykl: SUZUKI GSXR 600 SRAD
Lokalizacja: LUBLIN

Re: MOJA SUKA :)

Nieprzeczytany post autor: Lukaszz » 1 mar 2012, o 10:15

no ja tez sie tak zastanawiam zeby go przerobic ale boje sie tych kosztow wszystkich ze kupe sary to pochlonie ale fajna zabawa stunt :) wiem ze mam predyspozycje do tego dosc duze bo jezdzilem wyczynowo na rowerze i nie boje sie balansowac na granicy wytrzymalosci.Myslalem tez zeby sprzedac srada i kupic juz przerobionego przez kogos np z aledrogo czy poszukac po forach moze ktos chandluje ae jakos narazie ten plan umarl smiercia naturalna hehe

ODPOWIEDZ