Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
Łukasz8484
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:19
Motocykl: SUZUKI GSXR 750 K4
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9

Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: Łukasz8484 » 10 cze 2013, o 09:23

Witam :)

Po roku poszukiwan w końcu znalazłem i kupiłem SUZUKI GSXR 750 K4 w temacie GSXR nie wiem za dużo gdyż caly czas Hondami jezdzilem ale przesiadłem się na " SUZE " i nie zaluje :)

Motocykl był sprowadzony z niemiec od pierwszego wlasciciela zakupiony przez firme i zarejestrowany opłacony w kraju troszke wlasciciel polatal ale ze handluje samochodami nie motocyklami i trafila mu sie piekna sztuka to wziol polatał trochę 3 miechy i teraz ja jestem drugim wlascicielem w kraju.

Obrazek

Mam w niej amortyzator skretu, stalowy oplot na hamulce przod i tyl, wydech akropovic, carbonowy błotnik oraz oslone lancucha, . Wszystkie rzeczy zostały zrobione w Niemczech.

Czy ktoś mogl by mi napisac ewentualnie cos więcej o tym modelu ??? trochę czytałem ale to mało a wiem ze wśród was sa maniacy wiec pewnie dużo wiedza.

Jak tam wygląda sprawa tej białej lampki co przy wysokich obrotach swieci ?? i przy jakich obrotach bo jeszcze nie odkrecalem Obrazek

Awatar użytkownika
satanic
Posty: 1661
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:29
Motocykl: gumator 750
Lokalizacja: Poznań - Kołobrzeg

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: satanic » 10 cze 2013, o 10:51

ladna sztuka, a shift light mozna programowac, poczytaj instrukcje obsługi, do sciagniecia ze stronki suzuki, po polsku ;)

Awatar użytkownika
SiwyDym
Posty: 1176
Rejestracja: 25 cze 2012, o 17:05
Motocykl: SRAD'96 750
Imię: SiwyDym
Skąd: Dżungla
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: SiwyDym » 10 cze 2013, o 10:56

Ekstra maszyna oby dobrze służyła :D
Team Jungle
3/4 FAN

Awatar użytkownika
Łukasz8484
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:19
Motocykl: SUZUKI GSXR 750 K4
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: Łukasz8484 » 10 cze 2013, o 12:18

Dziekuje koledzy :) naszukałem się w H..... czasu i jeszcze trochę bo ponad rok. jeden sezon przelcial ja szału dostawałem bo jezdzilem puszka, przepuszczałem chlopakow na miotłach czy z lewej im robilem miejsce czy srodkiem w korku ich puszczałem podziękowali pojechali a ja załamki dostawałem bo tez chce latac. Czulem się jak by mi ktoś skrzydla podciol, szukałem szukałem i znalazłem.

To jest moje drugie Suzuki ale nakeda nie można porownac ze ścigaczem ważne ze jest :)

Na forum jestem od niedawna i prosbe bym miał jak by ktoś mogl podeslac linka z obvsluga shift light :) ja poszukam sobie instrukcji obsługi gdzies w necie a może tutaj cos znajde :) mam piekna sztuke i będę dbal o nia wiec u mnie musi być wszystko cycus glancuś zrobione elegancko :)

miras5125
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 18:22
Motocykl: gsxR 750 k6

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: miras5125 » 10 cze 2013, o 17:38


olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: olicom » 10 cze 2013, o 22:48

Dobry instruktarz ale czy da się ustawić tak aby zawsze się po wyłączeniu silnika i ponownym włączeniu silnika lampka domyślnie się włączała? Teraz, jak rozumiem trzeba aktywować ręcznie (po przytrzymaniu przycisku) po włączeniu zapłonu co jest mało wygodne. Chyba, ze się od razu jednak załącza lampka to nie rozumiem co oznacza symbol błyskawicy na wyświetlaczu. Niech mi ktoś rozjaśni w glowie :)

Awatar użytkownika
Łukasz8484
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:19
Motocykl: SUZUKI GSXR 750 K4
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: Łukasz8484 » 10 cze 2013, o 23:20

Gdzies czytalem ze da sie tez ustawisc jasnosc swiecenia licznikow.... szukalem instrukcji obslugi do tego modelu i nie znalazlem :(

miras5125
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 11 lip 2011, o 18:22
Motocykl: gsxR 750 k6

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: miras5125 » 11 cze 2013, o 15:03

Wszystko się da,później ci wyślę instrukcje po polsku.A tak na marginesie to z tego co wiem to masz dwóch znajomych co latają na gixxach to może ich zapytaj, pozdro

Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: iray » 12 cze 2013, o 10:53

Łukasz8484 pisze:Gdzies czytalem ze da sie tez ustawisc jasnosc swiecenia licznikow.... szukalem instrukcji obslugi do tego modelu i nie znalazlem :(
W k8 wciska się SEL (ten najniższy po lewej), który powoduje wyświetlenie pięciu symboli (kratek). Dalej, naciskając ADJ (ten najwyższy) ustawiamy ilość symboli, które odpowiadają za intensywność świecenia na drogomierzu. U Ciebie w k4 powinno być analogicznie (chyba :D )

ps. piękny, piękny sprzęt, a wzięcie czegoś od Niemców prawie zawsze wiąże się z gwarancją świetnego utrzymania, wszak dewizą ich jest przecież... "Ordnung muss sein!" .. - porządek musi być. :D
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: iray » 12 cze 2013, o 11:04

olicom pisze:Dobry instruktarz ale czy da się ustawić tak aby zawsze się po wyłączeniu silnika i ponownym włączeniu silnika lampka domyślnie się włączała? Teraz, jak rozumiem trzeba aktywować ręcznie (po przytrzymaniu przycisku) po włączeniu zapłonu co jest mało wygodne. Chyba, ze się od razu jednak załącza lampka to nie rozumiem co oznacza symbol błyskawicy na wyświetlaczu. Niech mi ktoś rozjaśni w glowie :)
Błyskawica - kontrolka obrotów silnika - zapala się w momencie osiągnięcia zaprogramowanych obrotów. Możliwe jest ustawienie trybu pracy (świecenie - miganie - brak kontrolki - świecenie). Ustawianie: wciskamy SEL, włączamy stacyjkę, przyciskamy SEL dłużej niż 2 sekundy (aż do zmiany trybu). Naciskając ADJ zmieniamy wg kolejności.*

*wg instrukcji 750 k8
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: olicom » 12 cze 2013, o 12:48

iray pisze:
olicom pisze:Dobry instruktarz ale czy da się ustawić tak aby zawsze się po wyłączeniu silnika i ponownym włączeniu silnika lampka domyślnie się włączała? Teraz, jak rozumiem trzeba aktywować ręcznie (po przytrzymaniu przycisku) po włączeniu zapłonu co jest mało wygodne. Chyba, ze się od razu jednak załącza lampka to nie rozumiem co oznacza symbol błyskawicy na wyświetlaczu. Niech mi ktoś rozjaśni w glowie :)
Błyskawica - kontrolka obrotów silnika - zapala się w momencie osiągnięcia zaprogramowanych obrotów. Możliwe jest ustawienie trybu pracy (świecenie - miganie - brak kontrolki - świecenie). Ustawianie: wciskamy SEL, włączamy stacyjkę, przyciskamy SEL dłużej niż 2 sekundy (aż do zmiany trybu). Naciskając ADJ zmieniamy wg kolejności.*

*wg instrukcji 750 k8
jesteś Mistrz! dzięki!

Awatar użytkownika
Łukasz8484
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:19
Motocykl: SUZUKI GSXR 750 K4
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: Łukasz8484 » 12 cze 2013, o 14:31

iray pisze:
Łukasz8484 pisze:Gdzies czytalem ze da sie tez ustawisc jasnosc swiecenia licznikow.... szukalem instrukcji obslugi do tego modelu i nie znalazlem :(
W k8 wciska się SEL (ten najniższy po lewej), który powoduje wyświetlenie pięciu symboli (kratek). Dalej, naciskając ADJ (ten najwyższy) ustawiamy ilość symboli, które odpowiadają za intensywność świecenia na drogomierzu. U Ciebie w k4 powinno być analogicznie (chyba :D )

ps. piękny, piękny sprzęt, a wzięcie czegoś od Niemców prawie zawsze wiąże się z gwarancją świetnego utrzymania, wszak dewizą ich jest przecież... "Ordnung muss sein!" .. - porządek musi być. :D

Dzieki za info :D sprawdze i dam odpowiedz co i jak :D

Jak przekopywałem rynek Niemiecki i Holenderski i ogladalem motocykle to ceny sa wyższe niż w Polsce ale przebiegi sa orginalne i stan motocykla jest 100 razy lepszy niż w PL bo tu nie serwisują motocykli u Pana Henia w garażu metoda młotka no i silniki sa mniej dojechane mandaty w H... drogie to i jezdza inaczej :)

Awatar użytkownika
Łukasz8484
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:19
Motocykl: SUZUKI GSXR 750 K4
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: Łukasz8484 » 16 cze 2013, o 22:29

Dzisiaj dojechała do Mnie Moja Laleczka :) pogoda piękna była to od razu wskoczyłem w garniaka i pojechałem latać :)

Oczywiście kontrola POLICYJNA tez się trafila bo jak by inaczej polskie blachy wiec wszystko jasne :mrgreen: no ale predkosc spacerowa była 120 km/h wiec luzik mandatu nie było :)

Pozniej mycie pucowanie i pod pokrowiec :) jutro CD

Chciałem tez podziękować za pomoc przy sprawie ustawienia shift light :) zrobione :)

W planach do zrobienia jest zalozenie kseona, kupno siedzenia dla pasażera bo z kobieta tez jezdze, wymiana klamek na krótkie, zalozyc czerwone paski na kola :) jedynie zrobiłem gniazdo 12v pod nawigacje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Łukasz8484
Posty: 55
Rejestracja: 20 maja 2013, o 11:19
Motocykl: SUZUKI GSXR 750 K4
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K9

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: Łukasz8484 » 17 cze 2013, o 13:33

Foty Z dzisiejszego wypadu nad morze :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

CreativeV10

Re: Moja Nowa SUZUKI GSXR 750 K4

Nieprzeczytany post autor: CreativeV10 » 17 cze 2013, o 14:33

Hajsu to Ty musisz mieć że tyle latasz ^^

ODPOWIEDZ