2004 GSX-R 750 - all-purpose

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 15 lut 2016, o 20:58

Gdyby ktoś był zainteresowany to Gix jest na sprzedaż za 13000 bez negocjacji. A ja szukam k6/k7 600/750 albo w ostateczności 600rr 2007+ w stanie adekwatnym do ceny. Wszystko co się z motocyklem działo jest tu opisane szczegółowo, nie mam nic do ukrycia. Nie wymaga wkładu finansowego, jedynie mu teraz dla przyzwoitości olej zmienię. Nie mam ciśnienia, nie musi się sprzedać, ale jakby ktoś coś to zapraszam.

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 15 lut 2016, o 21:42

Kenet , co tam teraz przy niej modziles i jaki przebieg juz nastukales ?

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 15 lut 2016, o 23:22

Tak precyzyjnie to nie pamiętam, zrobiłem od kupna 12200 km, czyli teraz powinien mieć jakieś 53 tys. Przed sezonem wjedzie nowy olej i zobaczę jak tam się rozrząd miewa i sprawdzę luz zaworowy. Żadnych zmian od ostatnich zdjęć nie było. Na sezon osłony setów muszę pomalować bo się od butów farba powycierała, dwie śrubki do owiewek kupić i dać na loctite bo powypadały od wibracji, wymienić naklejkę na zadupku bo podrapana po tym szlifie i tyle. Żadnych zmian mechanicznych nie planuję, opony są prawie nowe, klocków jeszcze sporo, napęd świeżutki. Siadać i jeździć. No ale nie potrzebnie wsiadłem na k7 750 kolegi i ciągnie mnie do nowszego. To samo z 600rr 2010, którą jeździłem - sama skręca - byłbym królem Radomia i Jastrzębia na takim sprzęcie. Jakby nie cross to bym szybciej podjął te decyzję, ale z drugiej strony jak się nie sprzeda to dalej będę nim jeździł, nic nie brakuje.

Stoi sobie i zimuje w oczekiwaniu na wiosnę. Tu akurat wyciągany był napinacz u kolegi w K7 celem weryfikacji, na mojego kolej następnym razem:

Obrazek

Przy okazji polecam crossa - jak ktoś się waha czy warto? - WARTO, choć zdążyłem już zatrzeć silnik :D ale nie ma tego złego i tak miał sporo nalatane, a teraz jest taka kosa i dzik, że o losie :twisted:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 16 lut 2016, o 17:14

Jeszcze się nie zdarzyło. To okolice Olsztyna - tam wszędzie jest las :)

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 5 maja 2016, o 13:41

Sezon rozpoczął się już jakiś czas temu, więc parę słów mozna napisać. Gix dostał nowy olej i filtr po zimie (300 V Motula).

Jako że się w zimie przeprowadziłem, maszynę mam teraz w garażu pod mieszkaniem i jest to komfort nie do przecenienia.

Obrazek

Nakręciłem już przeszło 1500 km w parę dni, zaliczyłem też pierwszy wypad na Tor Jastrząb w tym roku żeby rozruszać się po zimie. Trochę zimno jeszcze było ale i tak była zabawa i zapierdalanie.

Zdjęć z jazdy oczywiście nie ma mimo, że 3 osoby były z aparatami.

Obrazek

Obrazek

Nie robiłem nic z owiewkami po szlifie z zeszłego roku, nie wiadomo co ten przyniesie :D Plany są raczej spokojne, ale Poznań w końcu odwiedzę. Póki co muszę wymyć filtr powietrza i zrobić mały detailing.

Trzeba dzielić czas i budżet z crossem, a to wciąga jak bankok. W Kawie poszedł remont silnika, teraz nowa opona na tył i siekam kiedy tylko mogę.

Obrazek

Na przyszły sezon chcę zmienić Gixa na coś świeższego, więc będę tu na bieżąco dorzucał newsy, żeby przyszły właściciel wiedział co się działo na bieżąco ze sprzętem.

Na koniec życzę wszystkim przyczepności i szerokości bo pogoda coraz ładniejsza i kusi żeby odwijać manetę.

Pozdr

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 6 cze 2016, o 11:11

Korzystając z dobrej pogody gix zaliczył wypad do Gdańska. Trasa zakończyła żywot tylnej opony:

Obrazek

więc na miejsce BT-016 wjechała nowa BT-016 Pro i muszę przyznać, że opona jest przemistrz, ale o tym za chwile:

Obrazek

Moto umyte i zapakowane na Jastrząb:

Obrazek
Obrazek

Pogoda dopisała:

Obrazek

Wszystko pod kontrolą:

Obrazek

Od sliderów aż mi sie w kolana gorąco robiło:

Obrazek
Obrazek

Warunki mistrz, pogoda bajka. Ten bridgestone jest mistrzowski, szedłem łychą w dobrych złożeniach, ani razu się nie poślizgnął. Konfiguracja pętli była bardzo ciekawa bo i dużo nawrotów, przekładanek ale i bardzo długi szybki łuk z wyjściem na prostą gdzie odcinałem 2gi bieg przed hamowaniem, więc już całkiem ciekawa prędkość jak na ten obiekt. Gix świetnie się sprawował przez cały dzień, bardzo dobrze mi się jeździło, szczególnie że od paru miesięcy wziąłem się za poprawę kondycji i efekty przekładają się także na jazdę torową.

Kolejny wypad na początku lipca.

Pozdr.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 7 cze 2016, o 07:54

I krótka produkcja z przymrużeniem oka 8-)


Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 7 cze 2016, o 23:38

be qiuck or be dead :D hehe stare dobre dzieje ironów fajnie znów posłuchać, a co do Twojej jazdy kurcze no faktycznie widać i słychać że ładnie odwijasz manetę, co do opony miałem tylko raz bt016pro i na drodze jak i bialej podlaskiej wtedy sprawdził mi sie bardzo dobrze poleciłem kumplowi i teraz oblatuje już drugi komplet jeden na R1 rn09 a teraz na gixie identycznym jak Twój i mowi że opona jest rewelacyjna, a powiedz jakie cisnienia ustawiasz na tej oponie masz koce? bo kumpel chyba chce na tych gumach jechać na poznań to cenne wskazówki mu udzielę, bo według tej tabeli https://c2.staticflickr.com/8/7395/2732 ... b086_b.jpg
to 2.0 na zimno trzeba pompować.
uważaj tylko na 5 i 6 bieg hehehe bo my właśnie jesteśmy po zabiegu wymiany skrzyni, a to u nas już drugi taki przypadek a okazuje się że to wadliwa sprawa w tym modelu moto

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 8 cze 2016, o 08:33

Skrzynia chodzi bez zastrzeżeń, ale będę czujny. Co do opony to ja ustawiałem 2.0 z przodu i 2.2 z tyłu na zimno, nie chciałem za mało bo bardzo nie lubię na za niskim jeździć bo moto niestabilne. Na takim ustawieniu elegancko mi się jeździło 8-)

Też się wybieram na Poznań, ale jakoś w sierpniu.

Pozdr

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 14 cze 2016, o 10:22


Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 30 cze 2016, o 09:20

Obrazek

Jednak gix zostaje i z tej radości zacząłem ćwiczyć gumy. Jaram się :twisted:


A parę dni temu wymieniłem klocki, bo starych już było bardzo mało:

Obrazek

Pozdr.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 8 lip 2016, o 23:26

Obrazek

Jako, że tak na oko mamy połowę sezonu trza było przeprać filtr coby gixer lepiej oddychał.

Równolegle cały czas się uczę jazdy w terenie, już coraz lepsze boki idą, opona gryzie, fun jest.

Obrazek

W sierpniu planowany jest atak na Tor Poznań.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 13 lip 2016, o 23:51

Motocykl sprzedany. Był zajebisty, ale będzie nowszy. Po weekendzie pobieram K8 750 i założę stosowny wątek. Pozdr

rafalr
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 7 kwie 2015, o 22:27
Motocykl: gsxr 750
Imię: Rafal
Skąd: Węgrów

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: rafalr » 14 lip 2016, o 10:35

Bywasz w Węgrowie? Bo tablice WWE widze a moto nie kojarze :)

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: 2004 GSX-R 750 - all-purpose

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 14 lip 2016, o 12:37

Ja jestem słoikiem z Węgrowa, ale moto rzadko jeździłem do samego Węgrowa, bardziej do babci nieopodal, stąd raczej ciężko mnie było zauważyć.

ODPOWIEDZ