Moja wariatka:)

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: Moja wariatka:)

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 28 sty 2015, o 15:02

Hehe, cebrę na gixa zamienił jak przystało, bardzo ładnie :) Może Cię zasmucę, bo malowanie nie jest w pełni oryginalne, ale jak na sporta o takim stażu to nie ma się czego czepiać, to w zasadzie normalne. Druga sprawa, to jest to jedno z najbardziej kozackich malowań dla tej serii Gixów. Gratuluję zakupu i niech służy przez lata. Powiem Ci, że ja sam bardziej byłem napalony na nowsze roczniki jak kupowałem moto, ale trafił się fajny K3. Nie żałuję zakupu, sprzęt robi wrażenie masywnego, ma duże owiewki za którymi idzie się dobrze schować i pozycja na nim super mi odpowiada. I nie jest przy tym wcale ciężki. Świetnie się prowadzi. Widziałem wszystkie nowsze generacje z bliska no i dla mnie wydają się jakieś małe, mają smukłe owiewki że w sumie nie wiem jak na dłuższą metę by mi się na nich latało. Kiedyś kupię K7 to zobaczę, ale pewnie wtedy moje wyobrażenia okażą się zupełnie nietrafione :) PS - te crashe nie za dużo Ci wystają? Jakiś jakby długi ten dystans tam był.
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

ODPOWIEDZ