Wymarzone K6 750

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
kuba2016
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:20
Motocykl: Suzuki GSX-R K6 750
Wymarzony motocykl: Aktualny
Imię: Kuba
Skąd: Strzelin

Wymarzone K6 750

Nieprzeczytany post autor: kuba2016 » 6 maja 2015, o 12:14

Cześć
jako, ze nie przedstawiłem wam mojego poprzedniego gixa 3/4 k4, na którym przejeździłem 3 sezony i sprzedałem miesiąc temu w tym wątku pokaże wam i przedstawię moja aktualna świeżo zakupioną wymarzoną K6 3/4 :), którą poszukiwałem już dłuższy czas, ponieważ szukałem w oryginale i tylko w tym malowaniu.
Moje byłe Suzuki GSX-R 750 k4 sportowy wydech, wyświetlacz biegów,tre, amor skretu extreme tech, akcesoryjne kierunki klamki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aktualne wymarzone wyczekiwane Suzuki GSX-R 750 :) oprócz klamek i manetek całe w oryginale
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A wiec tak moto z UK sprowadzone, w Anglii miało 2 właścicieli, książka serwisowa prowadzona do 2013, 31000 przebieg, modyfikacji żadnych raczej nie planuje bo wszystko mi sie podoba tak jak wyszło z fabryki. Jednak musze wymienic jak wiadomo olej filtr, po za tym klocki z przodu sie konczą i opony tylna juz starta i rocznikowo 2009 wiec do wymiany.