Made in China - akcesoria do motocykla...

Recenzje i opinie na temat wyposażenia motocykla i motocyklisty.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: kai » 8 gru 2015, o 21:25

ja latam na chinskich klamkach i chwale w ch*j.
naprawde jak za 170zł to mega wykonanie, sezon przeletały, 7tyś km i wyglądają jak nowe.

z chin teraz mam druga szybke, pierwsza dark smoke, teraz light smoke. pierwsza po 7tys km wygladala tak jak przyszla tylko mikro ryski od mycia. zadnych pekniec itp, dobrze spaasowana, kosztowala mnie 70zl.

teraaz za ta dalem 40zl, ale nieco gorzej spasowana, na dole szyby tam od lampy nie dochodzi tak idealnie, ale za 40zl to nie oczekiwalme cudow :D

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 8 gru 2015, o 21:29

No widzisz qubis, "jeden woli ogorki a drugi jak mu nogi smierdza" ;) W kwestii homologacji wystarczy upierdliwy 'spec' na przegladzie technicznym albo jakas tepa pała ktory dB wychwytuje na oko i nabija statystyki zatrzyman DR w powiecie hehehe... Gdyby sie zdarzylo ze traficie na takiego nadgorliwca, to polecam lekture http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2012/996/1 i moga Wam niebiescy naskoczyc :P

qubis

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: qubis » 8 gru 2015, o 21:34

Juz kiedys akum wwzystkim tłumaczył ze policjantowi czy tam pale jak to mowisz wustsrczy uzastsnione podejrzenie ze np moto jest za glosne i zabiera dowód a na stacji ci sprawdza czy pan policjant/ pała mial rację. Za to ty bez dowodu będziesz przez jakis czas. Panowie Pały nie takich kozakow spotykaja a potem okazuje sie to zwykłe barany;)

Ps zapomniałes jeszcze kaczan o klamkach Rizoma :lol:

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 8 gru 2015, o 21:47

qubis pisze:Ps zapomniałes jeszcze kaczan o klamkach Rizoma :lol:
Nie warte uwagi jak wiekszosc przereklamowanych gratow tej firmy :) To juz Gilles lepsze rzeczy robi.

A jak potulny obywatel, to i wszechmogacy pan policmajster bezkarny.

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 9 gru 2015, o 08:59

qubis pisze: A ja tam wole miec nowe chińskie klamki niz uzywane opony z drugiej reki i obsrsne i przepierdziene kombinezony :lol:
a ja mam i chinskie gadżety i używane opony hahaha przez 7 jak jeżdże jakoś tak kupiłem 2 nowe opony :D oczywiscie leżakowane 3 czy 4 letnie :D ale całe szczęście są ludzie co kupują tylko nowe opony i przez to tacy jak ja mają w czym wybierać i potem za 1/3 ceny kupuje super gumki hehehehe

ale wracając do tematu mam w gixie jak i w poprzedniej cbr klameczki krótkie super piekna sprawa nie wyobrażam sobie już żadnego innego moto bez chinskich krótkich klamek hehe :D , i przez tyle lat co siedze w motocyklach i na forach motocyklowych to tylko kaczan głosi przypadek o tym zblokowaniu klamki przez kolege chociaz nie wiem jakim cudem ale w dupie z tym.
do tego mam szybkę racingową chinską super ekstra pasuje, fajna widoczność bo mam przeźroczystą a cena 100zl śmiech w życiu nie kupie żadnego puiga za 300zl który wyglada i pasuje tak jak ten chinczyk za 100 :)
w cbr mialem tylna lampe ledową z kierunkami sprawowała sie super przez 3 sezony widoczność tez byla ok.
crashpady chinskie mam w gixie nie testowane i oby tak zostało :)
owiewki tez mam chinskie tutaj to juz kiszka, spasowanie jako takie, jakość powloki lakierniczej mizerna, ale plastik gruby i dosyć elastyczny, dobra alternatywa jak ktoś ma rozjebutane wszystkie owiewki i jak ma kleić puzzle z oryginalnych gdzie bedzie masa kitu i klejeń spawań czy jakiejś żywicy to lepiej kupic ładne chinczyki za 2 tys jak oryginaly za 6 i skompletowanie oryginalów może trwać dłuuuugo.

qubis

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 gru 2015, o 20:40

Nie prowkokuj kaczana:))) bo sie wkurwi:) oprocz niego jeszcze na starym forum jedym wariat tez mial taka teorie i dlugo ja głosił sz do momentu az okazalo sie ze to wadliwa pompa zablokowała hebel :lol:

Co do szyby to tez sprzedałem puiga i założyłem chinola bo wyzsza i bardziej aero. A skasowanie tak jak u ciebie takie same ma ori puig i chinol z a100zl

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 9 gru 2015, o 21:13

kurde może i jak popatrzę za jakimś chinolem bo w kawie mam puiga ale jebany sztywny jest i brzęczy mi

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 9 gru 2015, o 21:37

przyznam sie bez bicia że nigdy nie miałem puiga hehe ale skoro chinol pasuje całkiem fajnie to podejrzewam że puig też hehe
a właśnie przeźroczystość też jest ok i dodam że moim zdaniem lepsza lub taka sama jak polskiej firmy http://www.mgg.com.pl/ bo tej firmy miałem w 929 a teraz w gixie chinol, a jeszcze dodam że ta mgg dramatycznie pasowała mi do moto a 929 była igła nie ruszona w oryginale nic krzywe itp żeby ktoś nie pomyslał ze stelaz krzywy czy cos.
tak to kiepsko pasowalo w cbr
Obrazek
Obrazek

zamawiajac chinczyka troche sie bałem odnośnie tej przeźroczystości czy bedzie ok ale jak widać na poniższym filmie wszystko ładnie widać
https://www.youtube.com/watch?v=haZ8GZFNkfA

qubis

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 gru 2015, o 21:45

Moja jest w chooj czarna. Gowno przez nia widać. Cale szczęście ze brzuch na tyle mi przeszkadza ze sie za nia nie moge schować :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 9 gru 2015, o 21:47

qubis pisze:Nie prowkokuj kaczana:))) bo sie wkurwi:)
Spokojnie Andrzejku, ja mam wywalone co tam sobie kupujecie do motocykli i co montujecie, Wasz wybor i Wasze zdrowie 8-)

qubis

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: qubis » 9 gru 2015, o 21:53

Ni spoko wiecie jak jest jak czlowie biedny to i używane paliwo kupuje

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 10 gru 2015, o 08:58

nie wiem co z tym popieprzonym imagshackiem ze w ogole fotek nie wyswietla
ale mialy byc dwie fotki szybki jaka mialem w cbr polskiej firmy mgg jak jest kiepsko spasowana
Obrazek
Obrazek

aalex
Posty: 135
Rejestracja: 10 mar 2015, o 12:30
Motocykl: GSX-R 750 K7
Imię: Mariusz
Skąd: Katowice

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: aalex » 10 gru 2015, o 16:29

Z chińczyków mam/miałem i byłem/jestem bardzo zadowolony.
* klamki w R6
* szyba w R6
* klamki w GSXR
* sety pasażera w GSXR

Ostatnio zainteresowałem się chińskim Akrapem i chyba z czystej ciekawości się na niego skuszę ;)

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 10 gru 2015, o 16:36

Daj linka z tym akrapem..
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

aalex
Posty: 135
Rejestracja: 10 mar 2015, o 12:30
Motocykl: GSX-R 750 K7
Imię: Mariusz
Skąd: Katowice

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: aalex » 10 gru 2015, o 17:11


ODPOWIEDZ