DB killer two brothers

Recenzje i opinie na temat wyposażenia motocykla i motocyklisty.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
ManiekGsXr
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 15 lut 2017, o 22:16
Motocykl: Gsxr 1000 K9
Wymarzony motocykl: BMW s1000rr
Imię: Mariusz
Skąd: Konin

DB killer two brothers

Nieprzeczytany post autor: ManiekGsXr » 30 lip 2017, o 10:05

Siema potrzebowałbym dB killera do two brothersa ale wszystkie które znalazłem to -5-6db a ja potrzebował bym z -20db jest takie cos ? Czy oryginalny tłumik tylko ?

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: DB killer two brothers

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 31 lip 2017, o 08:14

Żaden oryginalny nie zdławi ci aż tak wydechu żeby było -20db. Miałem TwoBrothersa i miałem dbkiller oryginalny dało się odczuć różnicę ale a to była ta dłuższa puszka. Na takiej krótkiej pod setem do dbkiller musiałby mieć chyba z 1cm średnicy wyjścia (jak w jakimś skuterku) aby go mocniej wyciszyć hehe :lol: temat raczej nie do przeskoczenia i trochę mijający się z celem jak dla mnie. Więc nie wiem czego oczekiwałeś mając tb :mrgreen: ;) Cicho raczej nie będzie

ManiekGsXr
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 15 lut 2017, o 22:16
Motocykl: Gsxr 1000 K9
Wymarzony motocykl: BMW s1000rr
Imię: Mariusz
Skąd: Konin

Re: DB killer two brothers

Nieprzeczytany post autor: ManiekGsXr » 31 lip 2017, o 12:04

Kupiłem moto z tym wydechem i morda sie cieszyła i cieszy dalej bo jest pięknie. Ale zacząłem jeździć dłuższe rundy po Ok 450-600km na dzień No i nie jest tak kolorowo głowa pęka. Ale mam klapę na końcu kolektora i moge ja przymknąć tylko czy to nie zaszkodzi ? Lepiej dla silnika jak spaliny luźno wylatują. W weekend jadę do Włoch na południowy tyrol i chciałbym już być przygotowany. Napewno kupie sobie stopery w razie "W"

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: DB killer two brothers

Nieprzeczytany post autor: kwas » 31 lip 2017, o 12:26

ManiekGsXr pisze:Kupiłem moto z tym wydechem i morda sie cieszyła i cieszy dalej bo jest pięknie. Ale zacząłem jeździć dłuższe rundy po Ok 450-600km na dzień No i nie jest tak kolorowo głowa pęka. Ale mam klapę na końcu kolektora i moge ja przymknąć tylko czy to nie zaszkodzi ? Lepiej dla silnika jak spaliny luźno wylatują. W weekend jadę do Włoch na południowy tyrol i chciałbym już być przygotowany. Napewno kupie sobie stopery w razie "W"

kup db killer jak Ci za głośno i tyle. Stopery same pomogą
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

ODPOWIEDZ