Bagaż a SRAD 750.

Awatar użytkownika
callmeadog
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 13:01
Motocykl: GSX-R 750 '98, vS-750 '89

Bagaż a SRAD 750.

Nieprzeczytany post autor: callmeadog » 19 maja 2011, o 15:58

Hej!
Często używam Gixxera do dłuższych tras (250 - 400 km) średnio 2 razy w miesiącu. Mam już serdecznie dosyć jazdy z plecakiem (i nie mówię to o pasażerce). Rozglądam się za jakimiś torbami, jednak ciężko coś dopasować, a pozycja nie pozwala na komfortową jazdę z tank-bagiem (no, chyba, że wielkości mapnika). Dodatkowym utrudnieniem jest brak siedzenia pasażera, na które wrzuciłbym wałek z Louisa i po problemie. Jak na razie to dla mnie i tak najlepsza propozycja, z tym, że wałek położę na 'zadupku'.
Macie może jakieś SPRAWDZONE propozycje?

Awatar użytkownika
mikesh
Posty: 236
Rejestracja: 30 wrz 2010, o 21:40
Motocykl: R1 RNO4 :)
Wymarzony motocykl: R1 RNO4 :)
Lokalizacja: SCi ;]

Re: Bagaż a SRAD 750.

Nieprzeczytany post autor: mikesh » 21 maja 2011, o 15:33

możesz kupić sakwy na moto, nie mówie tu o takich jak na choppy, ale na ściga, w zeszłym roku lecieliśmy z kumplami nad morze i własnie zakładali coś takiego 2 sakwy na pasach przeżucasz przez moto na tylne siedzenie i możesz się do nich spakować na kilka dni bez problemu ;] pozdrwiam ;]
Makaron wciąga nosem japonie :D RSV RLZ ;]

Awatar użytkownika
callmeadog
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 13:01
Motocykl: GSX-R 750 '98, vS-750 '89

Re: Bagaż a SRAD 750.

Nieprzeczytany post autor: callmeadog » 22 maja 2011, o 00:29

Hej.
Dzięki za odpowiedź, jednak nie takiej oczekuje - zdaję sobie sprawę z wielu opcji stosowania sakw, tankabgów, wałków Louisa itp. Chodzi mi jednak o konkretne firmy i modele - nie zawsze jest możliwość przymiarki, a może ktoś z Was znalazł akurat coś co pasuje do SRADa jak ulał.
Jeszcze raz dzięki.

ODPOWIEDZ