Dodatki Womet Tech

Panasonix82

Dodatki Womet Tech

Nieprzeczytany post autor: Panasonix82 » 22 sty 2012, o 21:57

Siemka,
Czy ktoś z Was miał doczynienia z tą firmą? Generalnie insteresuje mnie jakość wyrobu tejże firmy. Mianowicie - planuję w przyszłym miesiącu kupić sobie rolki wahacza, crash pady silnika i przedniego zawieszenia, pokrętła regulacji lag, klamki (tylko nie wiem jeszcze czy krótkie czy długie, łamane czy nie) oraz stojak pod moto i raczej nie chciałbym się zawieść. Jak ktoś korzysta to proszę o info czy warto kupować ... i jak wygląda sprawa żywotności. Jak wygląda porównanie np. do Rizomy, Titaxa, ASV ?

http://womet-tech.com/

bartol44
Posty: 195
Rejestracja: 7 sty 2012, o 13:39
Motocykl: GSX-R 750 SRAD
Wymarzony motocykl: Hayabusa '98
Lokalizacja: Andrychów

Re: Dodatki Womet Tech

Nieprzeczytany post autor: bartol44 » 30 sty 2012, o 21:15

rolki i crash pady jak chcesz tanio i bez etykietki firmy to znajdz tokarza i troche aluminium
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

nieedzewka, alum, tworzywo co chesz to można sworzyć i satysfakcja że ma się cos co się samemu zrobiło

Panasonix82

Re: Dodatki Womet Tech

Nieprzeczytany post autor: Panasonix82 » 19 lut 2012, o 15:54

Z reguły jestem leniwy, więc zamówiłem sobie powyższe graty. Planuje jeszcze kupić szybę czarną puiga, podświetlenie tablicy rejestracyjnej i manetki.

Awatar użytkownika
lojak
Nowy
Nowy
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2012, o 22:27
Motocykl: K7
Wymarzony motocykl: co roku inny
Lokalizacja: W-wa

Re: Dodatki Womet Tech

Nieprzeczytany post autor: lojak » 19 lut 2012, o 21:44

miałem w swojej gixie crash pady 45mm Women-techa - zaliczyłem szlifa przy ok 120 km/h - crash zdarł się do zera nawet śruba się starła - delikatnie złapało mi owiewke ale na pewno bez niego miałbym prawą strone do wymiany, w tym sezonie zakupiłem tylko zestaw naprawczy i przykręciłem bo zdał swój egzamin
______________________________
www.motocyklisci-charytatywnie.pl
www.lojak.pl

Panasonix82

Re: Dodatki Womet Tech

Nieprzeczytany post autor: Panasonix82 » 21 lut 2012, o 18:50

Dodatki dotarły, ku mojemu zdziwieniu są naprawdę świetnie wykonane

https://picasaweb.google.com/1043711926 ... /WometTech#

Polecam zamawianie przez scigacz.pl - trochę niższe ceny.

ODPOWIEDZ