Lidl jest tani

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Lidl jest tani

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 10 paź 2012, o 10:13

Witam, szukałam ale chyba nie ma takiego tematu. Chodzi mi o rzeczy do moto w Lidlu, co jakiś czas są różne ciekawe, które się nadają. Proponuję żeby tu wrzucać linki o promocjach i opinie użytkowników tychże rzeczy.
Od czwartku 11.10 kilka przydatnych akcesoriów - http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-A31 ... date=30487

a ja mam pytanie co do prostownika - czy ktoś ma może tego typu? na jakiej zasadzie działa? warty uwagi?
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
relakzstyle
Posty: 510
Rejestracja: 23 sty 2012, o 00:04
Motocykl: GSXR 1000
Wymarzony motocykl: NOWY
Lokalizacja: Puck

Re: Lidl jest tani

Nieprzeczytany post autor: relakzstyle » 10 paź 2012, o 21:50

sam sie dowiadywalem. Ponoc kiedys byly duzo lepiej wykonane. PEwnie za 60 zl jest ok ale czy nie warto dolozyc 30 zl do oxforda to juz innak westia
Ustępuj pierwszeństwa tym, którzy je mają oraz tym, którym za chwile przyjdzie do głowy je wymusić.

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Lidl jest tani

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 12 paź 2012, o 09:03

Cześć. Mój teść kupił w Lidlu taki prostownik tzn troszkę inny ale też automatyczny i też mniej więcej w takiej cenie. Bardzo dobrze mu się sprawuje. Ładował nim aku w aucie Suzuki SX4 jak mu się jakieś zwarcie w instalacji zrobiło. Prosty w użyciu w zasadzie bezdotykowy zgrabny nie puszka jak te starego typu. No jemu się sprawuje a używa dosyć często bo ma jeszcze busa na karku ;)
Pozdr.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: Lidl jest tani

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 12 paź 2012, o 12:47

dzięki za odpowiedzi :) byłam wczoraj w Lidlu i stojąc przed tymi prostownikami gadałam przez telefon na ich temat - brać czy nie. obok stał jakiś gość i się przysłuchiwał heh. jak skończyłam gadać to mówi "Pani bierze, kupiłem rok temu i jest rewelacja" :) ogólnie opinie słyszałam same pozytywne więc wzięłam :) jak się sprawuje napiszę po użyciu :)
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

ODPOWIEDZ