Punkty karne

Wszystko co związane z formalnościami.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Punkty karne

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 1 lis 2015, o 21:32

Jako że dzisiaj do mojej kolekcji dołączyły kolejny punkty karne to zacząłem się interesować tą zmianą przepisów od nowego roku. Niech ktoś mądry mi powie czy jak dostałem mandat w maju albo w czerwcu tego roku to punkty z tych mandatów skasują mi się po roku czy one już podlegają pod tą nową ustawę że nie będą się kasowały tylko po przekroczeniu 24 idzie się na kurs?

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Punkty karne

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 1 lis 2015, o 23:06

http://www.scigacz.pl/Od,stycznia,nie,s ... 27275.html

Ja zrozumiałem, że znikną kursy do kasowania punktów, a same punkty się dalej będą kasować w rok od wykroczenia.

Plus taki, że ponoć będą mogli dać na raz maks. 10 pkt
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
Majkelek84
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 09:34
Motocykl: 1o0o K8
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Punkty karne

Nieprzeczytany post autor: Majkelek84 » 2 lis 2015, o 17:09

matix19 pisze:Jako że dzisiaj do mojej kolekcji dołączyły kolejny punkty karne to zacząłem się interesować tą zmianą przepisów od nowego roku. Niech ktoś mądry mi powie czy jak dostałem mandat w maju albo w czerwcu tego roku to punkty z tych mandatów skasują mi się po roku czy one już podlegają pod tą nową ustawę że nie będą się kasowały tylko po przekroczeniu 24 idzie się na kurs?
Prawo nie działa wstecz więc jesteś na "starych" zasadach ;) czyli wszystko od 1 stycznia = nowe zasady, zreszta można smiało jeszcze biegać się redukować jak coś 8-)

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Punkty karne

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 3 lis 2015, o 20:05

jak się zredukują to nie idę, jakby się miały nie redukować to bym wtedy się przeszedł

ODPOWIEDZ