Akcja serwisowa wymiany pompy hamulcowje Gsxr

Wszystko co związane z formalnościami.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
David
Posty: 348
Rejestracja: 12 cze 2016, o 13:06
Motocykl: GSX-R 600 k4
Wymarzony motocykl: H2 :D
Imię: Dawid
Skąd: Nowy Sącz
Lokalizacja: Nowy Sącz

Nieprzeczytany post autor: David » 22 cze 2016, o 10:32

Ciekawa sprawa :x a czy to, że nie mam ori klamek i przewody w oplocie miało by znaczenie?

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re:

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 22 cze 2016, o 13:22

David pisze:Ciekawa sprawa :x a czy to, że nie mam ori klamek i przewody w oplocie miało by znaczenie?
napewnoe nie ma znaczenia, przeciez nie jedziesz do nich z pretensjami ze uszkodzila Ci sie pompa albo źle hamuje motocykl, tylko to oni wzywają Ciebie tzn Twoj motocykl na wymiane pompy.

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Akcja serwisowa wymiany pompy hamulcowje Gsxr

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 22 cze 2016, o 13:33

Też tak myślałem sobie przez jakiś czas:) W sumie mógłbym zadzwonić do Suzuki, podać VIN i zapytać czy podlega wymianie:)

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Re:

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 22 cze 2016, o 22:15

MaciejX pisze:napewnoe nie ma znaczenia, przeciez nie jedziesz do nich z pretensjami ze uszkodzila Ci sie pompa albo źle hamuje motocykl, tylko to oni wzywają Ciebie tzn Twoj motocykl na wymiane pompy.
W Polsce to TY musisz pojechac, podac VIN i zapytac o akcje serwisowa, pozniej nalezy pokornie poprosic zeby Ci pompe laskawie wymienili. Ja musialem napisac oficjalne pismo do Suzuki Polska, po kilku mailach z x-dyrektorem W KONCU sie udalo i po 2 miesiacach oczekiwania na wolny termin w ASO sprawe zalatwili pozytywnie. Pompa zmieniona i to na zalozonych tandetnych chinskich klameczkach z gownolitu za 150zl.

Moze i pisemnie wezwa Cie na akcje ale pod warunkiem ze kupiles nowe moto w salonie Polska, lub masz sprzet zza gramanicy i do niego ksiazki serwisowe. Inaczej maja ludzia gleboko w powazaniu i radz sobie sam, coz - taka moda nad Wisla. Z r1kami podobna "akcja" byla z wymiana napinaczy rozrzadu w rn22 /trzeba bylo pisac do Yamaha Polska ktora udawala ze o problemach nic nie wie i nic nie slyszeli mimo ze oficjalny biuletyn serwisowy byl w USA opublikowany sporo wczesniej w tej sprawie/ czy padajacy TPS w rn12 a w tych najnowszych juz skrzynie siadaja i halooooo, reka w d... za 70 czy 100 tys jak sie nie upomnisz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szprota
Nowy
Nowy
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2016, o 14:57
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: GSX-R 750
Imię: Kuba
Skąd: centrum

Re: Akcja serwisowa wymiany pompy hamulcowje Gsxr

Nieprzeczytany post autor: Szprota » 26 lip 2016, o 10:39

Dzwoniłem do Suzuki w Łodzi na Parkowej. Ze względu na to, ze moje moto jest z za wielkiej wody nie jest objęty akcją serwisową.

Ale ... miły Pan zaproponował, że napisze do SMP i po kilku dniach otrzymałem zaproszenie na wymianę pompy za free :)
jak widać dużo zależy od człowieka po drugiej stronie :)

ODPOWIEDZ