Państwo policyjne?

Wszystko co związane z formalnościami.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
conigsxr
Posty: 57
Rejestracja: 25 sie 2010, o 19:00
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K3
Wymarzony motocykl: totalna samoróba V4

Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: conigsxr » 4 wrz 2010, o 19:58

Witam wszystkich.
Dzisiaj 04.09.2010 (sobota) robiliśmy w Białymstoku tzw:"obstawę" wesela. 18 motocykli ruszyło za autem młodej pary.
Po przejechaniu 5 kilometrów zatrzymała nas nieoznakowana Vectra. Młoda para pojechała dalej, a Panowie Policjanci
rozpoczęli trzepanie motocyklistów. Po kolei trzeźwość, i stan techniczny motocykla. Zabrali 15 dowodów rejestracyjnych,
trzech z nas puścili dalej. Dowody zabierali za: brak klaksonu, brak oświetlenia tablicy rejestracyjnej, gdy oświetlenie było
to zabierali za: "uzasadnione podejrzenie braku oświetlenia tablicy rejestracyjnej". Nie mogliśmy stać koło Vectry bo: "naruszamy
strefę osobistą gliniarza". Następnie wzywali każdego pod drzwi Vectry i oddawali dowody z kilkuminutowym kazaniem typu: "bo
wy jeździcie jak idioci". Do mnie nie mieli się za co przyczepić, więc przeczytali z dowodu rej. miejsce zamieszkania i stwierdzili:
"nie lubimy tej miejscowości"i" jak nie mam za co zabrać dowodu to zaraz znajdę powód".
Całe zajście nadaje się do skomentowania więc zapraszam...

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 4 wrz 2010, o 20:38

Co tu komentować,skurwysyny i tyle, psy jebane.

Haos
Posty: 161
Rejestracja: 9 lip 2010, o 01:47
Motocykl: Lyter K7
Wymarzony motocykl: ....teraz to już niewiem

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: Haos » 4 wrz 2010, o 21:32

W krakowie też jest jakaś wysokopostawiona pała która nie lubi motocyklistów i też utrudniają życie " typy wjezdzasz na stacje kontrola , wyjezdzasz kolejny patrol"

Z tą strefą osobistą to nic nie zrobisz mają do tego prawo- chodzi o zagrożenie.......
Z policją się nie wygra, przekonałem się nie raz!!!!!!

Jebał ich pies

Awatar użytkownika
asphaltsurfer
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 13:39
Motocykl: K6 1000 red + FZR 1000
Lokalizacja: Kraków

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: asphaltsurfer » 5 wrz 2010, o 21:04

Szkoda że nie nagrałeś jego komentarza dyktafonem w komórce !! Poszedłbym do sądu z tym ciekawe jakby wtedy skurwysyn śpiewał na rozprawie. Bez kitu ale takie zuchwałe huje to mi ciśnienie najbardzej podnoszą!

dudusgsx750r
Nowy
Nowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 maja 2010, o 18:28
Motocykl: Suzuki gsx750r
Wymarzony motocykl: Suzuki gsx1300r hayabusa

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: dudusgsx750r » 5 wrz 2010, o 21:12

Witam. No gnoje i tyle. Ja mam to szczęście, że mieszkam 500m od komisariatu i tam są chyba normalni ludzie. Oświadczam, że jeden z nich jeżdzi na ścigaczu prywatnie i to całkiem całkiem, aż mi okno podskakuje jak śmignie, może dlatego jest jak jest. Jednak to co wam zrobili to jest........... no sory ale jawne skurwysyństwo w biały dzień! Takich to tylko namieżyć prywatnie (bez munduru odwaga i ta ich kurwa mądrość dziwnie mija) zawiązać za gsx-a i wkręcić na jakieś 10000rpm, po wszystkim powiedzieć za co żeby wątpliwości nie było. Albo będzie spokuj albo operację należy powturzyć na wyższym biegu tym razem. Wkurzam się bo policjant ma być tolerancyjny. Ciekaw jestem, czy jakby zamiast 18 motonitów zobaczyli 18 kiboli pijanych rozbawionych i rozwalających wszystko dookła to by tak też się mądrzyli??? Zwialiby z tamtąd żeby po gębie nie dostać, ale motocykliści to nie kibole i pod kaskiem pałek ani kastetów nie wożą, to nas łatwiej gnoić i ludziom normalnym zabawe psuć. Tak na marginesie to jak to było wesele to może jakieś video uda ci sie załatwić i w neta wrzucić? Chciałbym zobaczyć te ich gęby i miny jak zobaczą sami siebie. Pozdrawiam.

Haos
Posty: 161
Rejestracja: 9 lip 2010, o 01:47
Motocykl: Lyter K7
Wymarzony motocykl: ....teraz to już niewiem

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: Haos » 5 wrz 2010, o 22:56

A ja wam powiem co to jest: TO JEST KUREWSKA ZAZDROŚĆ!!!!

Awatar użytkownika
kwiatek2574
Posty: 211
Rejestracja: 28 sie 2010, o 17:18
Motocykl: suzuki gsxr750 k8
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: kwiatek2574 » 6 wrz 2010, o 19:39

Widzicie to zależy na kogo trafimy. Moich kumpli zatrzymali nieoznakowaną vectrą w Warszawie, dwóch z nich nie miało prawka.Przyznali się do tego a mundurowi puścili ich bez niczego stwierdzając że reszta dokumentów jest ok. Ja też miałem taki przypadek u mnie w Konstancinie. Zanim zdążyłem zrobić prawko, zatrzymali mnie i też przyznając się że nie posiadam lejcy :oops: puścili mnie oświadczając, że jak jeszcze raz mnie złapią to dostanę mandat.Widać normalni ludzie. Innym razem ztrzymali mnie i pytali o moto: jakie osiągi, ile jechałem najszybciej i takie tam, naprawdę byli OK!! Puścili mnie bez niczego. Ale niestety jak koledzy trafiliście na prawdziwych hu... i skur... to przyczepią się o wszystko bo myślą że mają taką nieograniczoną władzę. CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI NIE RÓWNY!!!! :evil: Pewnie takie cwaniaki to są tylko w pracy a w domu to ich kobity napier..... i dlatego się wyżywają na innych... Obyśmy na takich kut... nie trafiali ;)

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 6 wrz 2010, o 19:52

AMENT

Awatar użytkownika
zolwik
Posty: 255
Rejestracja: 8 cze 2010, o 12:28
Motocykl: srad 3/4L
Lokalizacja: Gdynia

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: zolwik » 6 wrz 2010, o 20:33

kwiatek2574 pisze:Widzicie to zależy na kogo trafimy. Moich kumpli zatrzymali nieoznakowaną vectrą w Warszawie, dwóch z nich nie miało prawka.Przyznali się do tego a mundurowi puścili ich bez niczego stwierdzając że reszta dokumentów jest ok. Ja też miałem taki przypadek u mnie w Konstancinie. Zanim zdążyłem zrobić prawko, zatrzymali mnie i też przyznając się że nie posiadam lejcy :oops: puścili mnie oświadczając, że jak jeszcze raz mnie złapią to dostanę mandat....;)
Ja by tak się nie chalił na twoim miejscu jak przeczyta to owy sku.... z niedalekiej mieściny to może narobić dymu. I ci którzy byli LUDZMI dostaną po głowach.

A misie z pierszego postu to może stara im nie dała ..... chcieli wyładowac się na kimś , eeehh tam takie życie . Z drugiej strony jak by się wszyscy kochali to też by byo żle . :lol:
Sprzedam 3/4L 00' srad

Awatar użytkownika
kwiatek2574
Posty: 211
Rejestracja: 28 sie 2010, o 17:18
Motocykl: suzuki gsxr750 k8
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: Państwo policyjne?

Nieprzeczytany post autor: kwiatek2574 » 6 wrz 2010, o 20:44

Chwalić się nie chwale tylko chciałem napisać, że są też ludzie. Widzisz albo trafisz na człowieka albo na ...... Szkoda wyklepywać klawiatury pisząc na debili jakich nie mało w policji. Prawdę mówisz, pochwale ich a za tydzień będzie po dupie jak zatrzymają ;)

ODPOWIEDZ