Mały przypał z policją

Wszystko co związane z formalnościami.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Dymcio
Posty: 74
Rejestracja: 21 paź 2014, o 23:38
Motocykl: Suzuki GSX-R 600 Srad
Imię: Dymcio
Skąd: Olsztyn

Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: Dymcio » 31 mar 2015, o 00:44

Ostatnio kumpla braciaka młodszego zatrzymała policja. Młody ma 17 lat.. Panowie policjanci postawili mu zarzuty kierowania pojazdem bez prawa jazdy i wymaganych dokumentów, chociaż ma tam jakąś kategorie. Silnik samochodu był ciepły. Ale policja zatrzymała go gdy samochód stał na chodniku, zaparkowany, zgaszony, młody praktycznie już wysiadał, gdy zjawił się samochód nieoznakowany i wybiegł do niego policjant w cywilu. Policjanci twierdzą, że mijał ich na drodze. I teraz mam pytanie co mu grozi? Niby na gorącym uczynku nie złapali, bo samochód stał na miejscu, gdy oni się zjawili, a to, że silnik był ciepły zawsze można jakoś wytłumaczyć...Nie wiem czy faktycznie prowadził, ale z tego co mówi to tylko siedział w samochodzie.Z tego co mi wiadomo to policja spisała go i spisali jakieś oświadczenie z jego ojcem o przekazaniu pojazdu czy coś takiego. Sprawa ma prawdopodobnie trafić do sądu jak policjanci twierdzili. Co o tym myślicie? Jak się z tego sensownie wytłumaczyć?

qubis

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: qubis » 31 mar 2015, o 05:51

Zaraz posypie sie lawina zyciowych madrosci:)
Na forum jest tylko chyba jedna osoba ktora moze ci rzetelnie odpowiedziec.... Akum jego sie poradz

Awatar użytkownika
kamylo
Posty: 468
Rejestracja: 6 lis 2014, o 18:56
Motocykl: 954 powody do szczęścia
Wymarzony motocykl: Lubię brunetki
Imię: Kamil
Skąd: Za winklem

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: kamylo » 31 mar 2015, o 12:03

Jak odróżnić 17-latka bez prawa jazdy od 18-latka z uprawnieniami ? :D Albo dziwnie się zachowywał na drodze, albo nie wiem. Może miał po prostu pecha.
"Zajmij się życiem, albo umieraniem"

qubis

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: qubis » 31 mar 2015, o 12:21

kamylo pisze:Jak odróżnić 17-latka bez prawa jazdy od 18-latka z uprawnieniami ? :D Albo dziwnie się zachowywał na drodze, albo nie wiem. Może miał po prostu pecha.
Ni jak :lol: jesli widzieli go jak jechał i zatrzymali gdy stał to nie musza nic odróżniać. Nawet nie musieli widzieć wystarczy ze sa PEWNI ze to on jechal :lol:

Radzius
Posty: 407
Rejestracja: 10 lis 2011, o 14:49
Motocykl: Sv 1000s
Imię: Radziu
Skąd: Wałcz

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: Radzius » 31 mar 2015, o 15:46

Jeżeli coś tam spisywali z jego ojcem ze dał mu fure to jeszcze on dostanie po ogonie. Kiedyś jak kuzyn miał wypadek to znajomy policjant kazał mówić ze wziął samochód bez pozwolenia czyt "popdpierdolił" ;)

Akum
Posty: 1228
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 23:29
Motocykl: 1000 L1

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: Akum » 31 mar 2015, o 16:37

Powiem Ci tak jest stare przysłowie "Piło nas dwóch i ktoś mnie podpierdolił" Zapewne stad wiedzieli ze nie lat prowadzi. Skoro ruszyła machina to widzieli jak prowadził i tak napisali w notatce, młody dostanie kare za kierowanie pojazdem bez uprawnien w najlepszym przypadku i oczywiscie grzywna dla Tatusia który udostepnił mu ten pojazd. Jak sie wywinac? Nie wywinie sie.

Awatar użytkownika
Kieran
Posty: 275
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 11:02
Motocykl: GSX-R 600 L0
Wymarzony motocykl: już jest... :D
Imię: Paweł
Skąd: Łaziska Górne
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: Kieran » 1 kwie 2015, o 02:24

A to nie musi policja miec jakis twardszych dowodow? wystarczy ze powiedza ze widzieli? bo to tak samo jak bym powiedzial ze widzialem ze policjant z radiowozu celowal z broni do pieszego bezpodstawnie. dwaj kumple to potwierdza i co policja tez bedzie miala przejebane? dla mnie dowod ze widzieli to zaden dowod.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 1 kwie 2015, o 07:31

Kieran pisze:A to nie musi policja miec jakis twardszych dowodow? wystarczy ze powiedza ze widzieli? bo to tak samo jak bym powiedzial ze widzialem ze policjant z radiowozu celowal z broni do pieszego bezpodstawnie. dwaj kumple to potwierdza i co policja tez bedzie miala przejebane? dla mnie dowod ze widzieli to zaden dowod.
nie musi

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Mały przypał z policją

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 1 kwie 2015, o 10:37

Słowa powiedzmy sobie szczerze dwóch dorosłych facetów do tego stróżów prawa przeciwko gnojkowi 17letniemu ;) Nie ma szans :P
To jest właśnie powalone bo policjant w sądzie już jakby z góry jest traktowany że mówi prawdę nawet gdyby go faktycznie nie widzieli a powiedzieli że widzieli to nic nie zdziała... Pytanie co jeszcze młody mówił jak do niego podjechali może na początku był trochę osrany i nie zaprzeczył że kierował tego nie wiesz.Tak czy siak sprawa ciężka i raczej jednak z góry przegrana

ODPOWIEDZ