Częstochowa 2016

Wybierasz się gdzieś? Znasz trasę godną polecenia? Podziel się!
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 18 kwie 2016, o 20:25

Ja jednak nie byłem bo padła decyzja żeby w taką pogodę pojeździć a nie tłuc się po mieście więc blisko 400km po winkach niezapomniane :P

Awatar użytkownika
marjuż
Posty: 156
Rejestracja: 30 sty 2015, o 21:00
Motocykl: K8 1.0
Wymarzony motocykl: stoi w garażu
Imię: Mariusz
Skąd: Częstochowa

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: marjuż » 18 kwie 2016, o 21:37

Proponuję w przyszłym roku zastosować nasz plan, który wdrażamy w życie od kilku lat:

Wbijacie na moto około 10:00 na Błonie Jasnogórskie (wtedy jeszcze nie ma tłoku).
Ustawiacie swobodnie sprzęty blisko jakiejś ścieżki dojazdowej.
Schodzicie w dół szczytu, do Alei.
Siadacie na ogródku jakiejś knajpy w III Alei .
Kto spożywa % bierze browar, reszta bierze niebrowar :D, do tego jakieś żarło i można oglądać paradę, która jedzie Alejami mniej więcej o 10:30.
Przed 12:00 ogień na Jasną Górę, wtedy już jest multum ludu, można oblukać fajne sprzęty po drodze.
Msza.
Na koniec mszy warto się już przygotować do wyjazdu, bo jak później wszyscy ruszą, to pół godziny nie wasze przy ewakuacji.

Tym oto sposobem łączymy przyjemne z pożytecznym - nie męczymy konia, nie tłuczemy się w korkach i mamy dobre miejscówy :)
SHIFT_oldschool

Awatar użytkownika
nico
Posty: 456
Rejestracja: 27 sty 2013, o 09:51
Motocykl: 1000 L0 25th anniversary
Wymarzony motocykl: w posiadaniu
Imię: Radek
Skąd: Mykanów/Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: nico » 18 kwie 2016, o 21:49

Marjuż jak zawsze wszystko ładnie wypunktował :D
chiński skuter ---> aprilia rs 50 ---> gixx 600 k7 ---> gixx 600 k8 ---> gixx 1000 L0 25th anniversary

Awatar użytkownika
wilq
Nowy
Nowy
Posty: 44
Rejestracja: 20 lut 2016, o 15:53
Motocykl: GSXR 1000 K7
Imię: Kamil
Skąd: Częstochowa

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: wilq » 19 kwie 2016, o 07:42

Niestety ja dopiero dziś wróciłem do świata żywych, rozłożyła mnie grypa w sobotę wieczorem, a w niedzielę rano jak spojrzałem za okno jaka jest pogoda to myślałem, że mnie skręci z nerwów, że nie dam rady jechać. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie polatać w jakiś weekend.

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 19 kwie 2016, o 11:01

Ja proponuje wdrozyc nieco inny plan :D
Przede wszystkim zastanowic sie jaki ma sens taka wizyta w Czestochowie skoro na mszy sa pogaduszki,piwko itd... ?
Silniki buchaja, non stop wiatrak chodzi.. Nie mozna poswiecic motocykla i zaczac sezon we wlasnej parafi , w uczciwy sposob i te 1h przestac na mszy i posluchac co ksiadz mowi ...?

marjuż pisze:Proponuję w przyszłym roku zastosować nasz plan, który wdrażamy w życie od kilku lat:

Wbijacie na moto około 10:00 na Błonie Jasnogórskie (wtedy jeszcze nie ma tłoku).
Ustawiacie swobodnie sprzęty blisko jakiejś ścieżki dojazdowej.
Schodzicie w dół szczytu, do Alei.
Siadacie na ogródku jakiejś knajpy w III Alei .
Kto spożywa % bierze browar, reszta bierze niebrowar :D, do tego jakieś żarło i można oglądać paradę, która jedzie Alejami mniej więcej o 10:30.
Przed 12:00 ogień na Jasną Górę, wtedy już jest multum ludu, można oblukać fajne sprzęty po drodze.
Msza.
Na koniec mszy warto się już przygotować do wyjazdu, bo jak później wszyscy ruszą, to pół godziny nie wasze przy ewakuacji.

Tym oto sposobem łączymy przyjemne z pożytecznym - nie męczymy konia, nie tłuczemy się w korkach i mamy dobre miejscówy :)

Awatar użytkownika
marjuż
Posty: 156
Rejestracja: 30 sty 2015, o 21:00
Motocykl: K8 1.0
Wymarzony motocykl: stoi w garażu
Imię: Mariusz
Skąd: Częstochowa

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: marjuż » 19 kwie 2016, o 13:52

Widzę u kolegi poważne problemy, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.
Pytanie do Ciebie - gdzie ja napisałem o browarze NA mszy, o pogaduszkach podczas niej i ogólnym rozpierdolu?

Każdy święci moto gdzie chce, jak chce, bądź w ogóle tego nie robi. Nikt Cie nie zmusza do przyjazdu do Częstochowy...
Jeśli nie rozumiesz idei takiego zlotu, to bardzo mi przykro i współczuję. Postaram Ci się to jednak krótko wyjaśnić - chodzi o spotkanie się w gronie osób podzielających tą samą pasję. Zawsze można coś podpatrzeć, poznać nowych ludzi (pzdr KzkTkn), spotkać się ze znajomymi z różnych stron Polski, których dawno się nie widziało i ogólnie poczuć klimat 40 000 motocykli w jednym miejscu.

Jeśli chcesz to robić u siebie na wiosce, to droga wolna. Ale fajnie by było gdybyś nie siał tutaj takiego "motocyklowego defetyzmu" i nie uogólniał...

Tak dla Twojej informacji - msza trwała 1h i 40 minut.
SHIFT_oldschool

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 19 kwie 2016, o 14:36

trza dziś wypić jakieś mszalne na rozładowanie emocji :lol:

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 19 kwie 2016, o 15:54

Konkurencja czyli kameralnie, po bozemu i wjazdowka po katolicku /znaczy dac "na tace" trzeba/ -> http://godboys.pl/ ;)

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 19 kwie 2016, o 18:47

z pełnym szacunem dla wszystkich co byli, ale ja nie czuję potrzeby tam być, nigdy nie byłem i nie będę. Moto polać wodą sam umiem przy myciu, pozatym deszcz równie dobrze to zrobi. Modle się do Boga, a nie do faceta w sukience. Na tace nie dam, bo w dużej mierze nie trafiają te środki na utrzymanie kościoła itp itd. Wolę dać oficjalnie na jakieś chore dzieciaki bezpośrednio, lub jakąś normalną, i mądrą fundację. Tyle odemnie, to tylko moja subiektywna opinia i nie wszczynać mi tu wojny :lol: pozdro.

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Częstochowa 2016

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 21 kwie 2016, o 01:34

Z punktu widzenia Motocyklisty myślę że Tu bardziej kolegom chodzi o zlot (spotkanie masy innych motocyklistów) a niżeli stricte o Mszę Świętą. Osobiście lubię takie duże motocyklowe imprezy ;) Nie spinać się ;)
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

ODPOWIEDZ