Ciekawe Malowania moto

Ciekawe motocyklowe zdjęcia, linki oraz filmiki. Wasze i znalezione w sieci.
Regulamin forum
Jeśli chcesz dodać zdjęcie, skorzystaj z opcji 'Dodaj obrazek' po formularzem.
Jeśli chcesz dodać film, skorzystaj ze znacznika [Youtube], wstawiając link do filmu należy skasować literę "s" z "https".
Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 4 sie 2010, o 12:24

Wrzucajcie tutaj ciekawe nietypowe malowania GSXRów i nie tylko. Najchętniej liczyłbym an fotki gixxa 1000 K5-K6 ze względu na to że niedługo będę go malował.
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 4 sie 2010, o 18:48

Najlepiej rób na oryginał, bo widzisz sam co dzieje sie przy sprzedazy, jezeli moto nie jest jak nowe to zapomnij, nikt nie chce patrzyc na malowane moto bo zaraz przykleja sie mu wypadkową historie i ze sprzedaży nici, a przeciez nie będziesz sie nim bujał wiecznie

Awatar użytkownika
gixxer86
Posty: 223
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 19:49
Motocykl: gsx-r k5
Wymarzony motocykl: Panigale
Imię: Dmitrij
Skąd: Wwa
Lokalizacja: W-wa

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: gixxer86 » 5 sie 2010, o 02:12

popieram.. ile razy sam cos kupowalem chcialem zeby bylo jak najbardziej w oryginale. aleee jesli ktos nie mysli tylko i wylacznie o pozniejszym zbyciu maszyny to czemu nie... oryginalny styl a oryginalne malowanie.. jest to jakas roznica. niestety nie poratuje w tym temacie bo osobiscie umielbiam bialo-niebieskie barwy. pozdro i powo :)
shjfhukeihfhjifighiuhvbfklxilguji.xjkcoijdssioihfuhzjvcjxzjdeoiujo

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 5 sie 2010, o 07:16

Wiesz co zawsze marzylem o Gixxie K6 po przeczytaniu wielu opini o tym moto i teraz go mam, wiem ze wiele nowszych moto przez normy spalin i inne duperele nie dorownuje mu agresywnoscia wiec mysle ze raczej szybko go nie zmienie a zawsze lubialem miec indywidualnie zrobione moto bez wzgledu na to co ludzie powiedza. Co innego to pomalowac moto po glebie w jakies gowniane kolory i na handel a co innego jak robisz to z pomyslem i dodajesz rozne dodatki. Niektorzy to docenia a inni nie. A malowanie nawet na oryginal w wiekszosci przypadkow tez wyjdzie, myslalem o kupieniu nowych oryginalnych owiewek ale jedynie do k7 znajduje jeszcze cale komplety a do mojego nie a kompletowac to przez miesiace tez mi sie nie widzi, wiec jak cos macie to dawajcie
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 5 sie 2010, o 09:15

Sam zobacz na allegro stoi niebieski gixs w aerografie nie wygląda to źle, i stoi a cena niska , tak samo stoją inne szpeje samemu malowane zeby sie wyróżnic . byc innym niz wszyscy,ale wkońcu przychodzi czas na zmiane i wielkie rozczarowanie dlaczego nikt nie chce mojego pieknego moto

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 5 sie 2010, o 09:27

Malo mnie to interesuje tak czy siak klient jesli jest zdecydowany to kupi ze wzgledu na stan a nie na malowanie bo niektorym moga sie nie podobac oryginalne malowania a z chetnymi typu Panie spusc pan na opone bo lysa nie lubie dyskutowac i od razu splawiam, taka natura polaka ze szukaja okazji wszedzie a jak bede chcial sprzedac to mi to bedzie zwisalo czy oddam za 500zl taniej czy drozej. Zreszta oprocz malowania bede planowal tez inne zmiany a praktycznie zadno z org malowan mi sie nie podaooba
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
tasiek
Posty: 385
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 15:49
Motocykl: kawa 636
Imię: Bartek
Skąd: Czerwionka
Lokalizacja: SRB Czerwionka

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: tasiek » 5 sie 2010, o 09:37

obaj panowie macie racje każdy myśli że jak moto jest pomalowany to już musiał być po szlifie a widziałem kilka maszyn nawet w orginalnym malowaniu a były owiewki sklejane i tak samo jest w drugą stronę każdy może zmienić wygląd maszyny na taki jaki się mu podoba i nie musi być po wypadku żeby przemalować swoje cudeńko

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 5 sie 2010, o 10:25

No właśnie o to chodzi ,że malowanym moto mało kto jest zainteresowany, moto ma wartość tylko wtedy gdy ma oryginalny lakier i jest w nie nagannym stanie. odbiegajace od tego modelu w oczach kupującego to złomy i załoze sie o każde pieniadze ,ze za moto w super stanie bezwypadkowe itd ale z własnym malowaniem nie weźmiesz nigdy tyle co za oryginał, popre to na własnym przykadzie R1 wystawiłem na Allegro chyba najdrozej ile można było wziąć za ten model bo 25 tys i po 6 godz motoru już nie miałem ale moto było praktycznie bez rysy i miało pare dodadków a stały na allegro podobne moto za 17 i stoją do dzisiaj,, kto mi powie czemu ? odpowiedź jest prosta ORYGINAL

Awatar użytkownika
Yarccom
Posty: 105
Rejestracja: 25 maja 2010, o 12:54
Motocykl: GSX-R 600 k2
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Yarccom » 5 sie 2010, o 10:38

i pod tym sie podpisuję "obiema rencami"

chore ale prawdziwe

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 5 sie 2010, o 10:55

To swoja droga ze oryginal w nienagannym stanie to rzecz ciezka do zdobycia i bardzo ceniona ale jezeli moto mialo juz jakiegos szlifa czy przygode to po co bawic sie i malowac w oryginal co tak czy siak bedzie widac dla wprawnego oka dlatego tez wole zrobic to dla siebie.
Jezeli mialbym taka R1 jak mowisz to napewno nie przemalowywalbym jej wg swojego widzimisie ale w innym wypadku nie chce miec moto takiego jak wszyscy i chce pozmieniac najwiecej jak sie da.
Wczesniej mialem 954 tez po szlifie i wstepnie malowanie zrobilem na oryginal chociaz tez bylo widac ze malowane ale wszelkie inne rzeczy chcialem zrobic nietypowe a wygladala mniej wiecej tak i wcale wiele mniej za nia nie dostalem
[img]http://w3.bikepics.com/pics/2008%5C09%5 ... 0-full.jpg[/img]
Dlatego tez bez wzgledu na to ile pozniej dostane za moto zrobie je pod siebie a czasem zdarza sie tak ze nawet ktos znajomy wie ile pracy i pieniedzy sie w moto wlozylo i odkupi taki sprzet za dobre pieniadze.

Mimo tego co kto lubi i jakie sa moto to dawajcie zdjecia fajnych sztuk z ciekawym malowaniem
Wiec jesli chodzi o mojego gixxa myslalem nad czyms takim
[img]http://img821.imageshack.us/img821/9711/ed1revised.jpg[/img]
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
asphaltsurfer
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 13:39
Motocykl: K6 1000 red + FZR 1000
Lokalizacja: Kraków

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: asphaltsurfer » 5 sie 2010, o 13:03

Ogólnie jeśli ktoś chce modyfikować swoje owiewki żeby być nietypowym to najlepszym rozwiązaniem będzie zakupienie po prostu drugiego kompletu.

Natomiast w twoim przypadku Rudisz- jeśli było już coś robione- bardzo podoba mi się oryginalne malowanie Rizla. Są dostępne odpowiednie kity naklejek aby takie moto sobie przerobić, ale żeby wyglądał jak oryginał będzie trzeba naprawdę dużo wysiłku włożyć. Widziałem taką Rizlę na żywo kiedyś i naprawdę robi piorunujące wrażenie. Jakby wyjechał przed chwilą z toru teamu Suzuki ;)

Obrazek

Miażdży totalnie malowanie alstare pepephone nowszego modelu, K7 :

Obrazek

Tutaj chłopaczek sprytnie to sobie zrobił - z brzydkiej srebrno-czerwonej grafiki, pomalował na czarno wszystkie srebrne elementy i wyszło bardzo ładnie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 5 sie 2010, o 13:30

Rizla szczerze powiedziawszy mi sie srednio podoba, drugie malowanie juz wogole, a trzecie jest calkiem calkiem. Zreszta dwa pierwsze sa dostepne w przypadku chinskich owiewek wiec mozna wiele takich spotkac w polsce a ja chce cos co rzadko sie widuje.
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 5 sie 2010, o 20:45

Ja mam taki i wg mnie jest git
[img]http://www.marek760i.republika.pl/013.JPG[/img]

Awatar użytkownika
tasiek
Posty: 385
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 15:49
Motocykl: kawa 636
Imię: Bartek
Skąd: Czerwionka
Lokalizacja: SRB Czerwionka

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: tasiek » 6 sie 2010, o 00:28

te wszystkie malowania są jak dla mnie super na początku mojej kariery motocyklowej chciałem kupic cbr f4i sport w malowaniu movisty ale poszła koło nosa i kupiłem prawie w orginalnym malowaniu k1 tylko zadupek był przemalowany jak mi fundusze pozwolą to i przemaluje całkowicie swoje moto pod własny styl i nie będzie mnie interesowało czy komuś będzie się podobało czy nie będę mógł sprzedać maszyny jak mi się znudzi choć w to wątpię hehe zawsze można niedowiarkom zrzucić owiewki i pokazać że nie są klejone odpłatnie oczywiście :lol:

Awatar użytkownika
zolwik
Posty: 255
Rejestracja: 8 cze 2010, o 12:28
Motocykl: srad 3/4L
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ciekawe Malowania moto

Nieprzeczytany post autor: zolwik » 6 sie 2010, o 07:38

No w końcu temat ruszył , już myślałem że nie będzie paćkania moto :P

Rudisz o ile się nie mylę to szukasz malowania moto indywidualne np.aero czy unikalne seryjne ?
Sprzedam 3/4L 00' srad

ODPOWIEDZ