Kierowca puszki spanikował i taranował.

Ciekawe motocyklowe zdjęcia, linki oraz filmiki. Wasze i znalezione w sieci.
Regulamin forum
Jeśli chcesz dodać zdjęcie, skorzystaj z opcji 'Dodaj obrazek' po formularzem.
Jeśli chcesz dodać film, skorzystaj ze znacznika [Youtube], wstawiając link do filmu należy skasować literę "s" z "https".
Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: iray » 2 paź 2013, o 14:51

http://www.youtube.com/watch?v=5ukdkgLYYbw

YouTube 29 września 2013.

Panowie i Panie... bądźcie zawsze czujni i gotowi na niespodziewane konfrontacje. Latanie w grupie nieprzewidywalne jest. Zwrócenie uwagi, potrącenie, taranowanie, trzaskanie szyby... słowem mały problem staje się dużym problemem. Chce się zatłuc drania, krew się burzy, a to tylko... marny tchórz! Refleksje przychodzą zbyt późno. Komentarze pod materiałem zawierają dwie strony medalu. Wściekłość motocyklistów staje w konfrontacji z obroną spanikowanego kierowcy samochodu i... wyzwiskami w stosunku do nas motocyklistów!
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

Awatar użytkownika
carter
Posty: 172
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 23:57
Motocykl: Suzuki GSXR 1100 W
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: carter » 2 paź 2013, o 17:16

Nie wiem jaki był początek całej akcji, ale 15 sekunda filmu pokazuje wyraźnie jak moto zajeżdża drogę puszcze i hamuje. Każdy oglądający film powie, że to źli motocykliści zaatakowali niewinnego kierowcę. Co zresztą może być prawdą, bo w grupie nawet cykor staje się chojrakiem. Tylko jak to później rzutuje na całe środowisko?
Jestem stary, niedołężny ale motor mam potężny...

chemik211
Posty: 242
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:31
Motocykl: Srad 750 96r

Re: Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: chemik211 » 2 paź 2013, o 20:47

Było na onecie, ewidentna wina motocyklisty, jak dla mnie to i tak powinni się cieszyć bo gościa dopadli a ja na miejscu kierowcy taranował bym wszystkich

CreativeV10

Re: Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: CreativeV10 » 2 paź 2013, o 21:39

Powinni go omijać i zostawić w spokoju hehe ;P Sam motocyklista dał po heblach i jeszcze się wszyscy zdziwili :P Jadąc taką grupą powinni być bardziej ogarnięci ;p Nie są sami na drodze hihi :)

Awatar użytkownika
carter
Posty: 172
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 23:57
Motocykl: Suzuki GSXR 1100 W
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Lokalizacja: Siemiatycze

Re: Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: carter » 7 paź 2013, o 16:01

Jestem stary, niedołężny ale motor mam potężny...

Awatar użytkownika
marjano
Posty: 526
Rejestracja: 6 maja 2013, o 00:25
Motocykl: gsxr 750 slingshot
Wymarzony motocykl: gsxr 750
Lokalizacja: Białystok

Re: Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: marjano » 2 mar 2014, o 16:50

W polsce tyle motorów jest tylko na rozpoczęcie lub zakończenie sezonu..widac ze to jakieś ciapatki i wez tu nie bądź rasista :D

Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Re: Kierowca puszki spanikował i taranował.

Nieprzeczytany post autor: iray » 28 lip 2015, o 11:24

cd. "Polak"

Wojciech Braszczok, Polak pracujący w nowojorskiej policji, który jest oskarżony o udział w bójce na Manhattanie, będzie mógł pojechać do Polski. Sędzia zgodził się na wydanie mu paszportu.
Grupa motocyklistów ciężko pobiła wówczas kierowcę SUV 33-letniego Alexiana Liena. Incydent został zarejestrowany przez kamerę umieszczoną na kasku jednego z motocyklistów i trafił później do internetu. Jednym z biorących udział w bójce był Braszczok, który jak się potem okazało był tajnym agentem NYPD.
Polak i 10 innych motocyklistów odpowiada przed sądem za grupowe pobicie. Braszczokowi grozi do 25 lat więzienia.
Sędzia sądu na Manhattanie, gdzie toczy się sprawa zgodził się by mógł on pojechać do Polski odwiedzić rodzinę. W tym celu zostanie mu wydany polski paszport. Po powrocie będzie musiał go zwrócić.
“Masz obowiązek wrócić do USA i oddać paszport” – mówił w czwartek sędzia Maxwell Riley.
Prokuratura była przeciwna wydawaniu paszportu Braszczokowi, który ma polecieć do Polski i wrócić tego samego miesiąca. “W przypadku gdyby oskarżony, zdecydował się zostać w Polsce jego ekstradycja jako obywatela tego kraju byłaby bardzo utrudniona” – argumentował zastępca prokuratora Joshua Steinglass.
Adwokat Polaka twierdzi, że jego klient w ogóle nie brał udziału w bójce.
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

ODPOWIEDZ