Pochwal się czymś :)))

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 19 paź 2016, o 11:37

nie ty jedyny :lol:

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 19 paź 2016, o 12:45

Dokładnie, ja też stosuję taką taktykę - dzień dobry, to i to mogę mieć tu za tyle i tyle, jak pan mi sprzeda taniej to biorę ;)

Awatar użytkownika
kamiel
Posty: 234
Rejestracja: 10 lip 2013, o 23:36
Motocykl: hayabusa l6
Wymarzony motocykl: nitrodron ^^
Imię: Kamil
Skąd: Wyszogród

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kamiel » 20 paź 2016, o 15:24

i jo sie nauczylem tak kupowac a jak myslicie jest mozliwosc oklejenia baku i bocznych owiewek białą folią tak żeby to miało sens bo mnie sie nie podoba to szare i niebieskie co wymazali a przemalowywac niekoniecznie bym chciał jednak
I'm the captain of my life

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 20 paź 2016, o 18:16

kamiel pisze:i jo sie nauczylem tak kupowac a jak myslicie jest mozliwosc oklejenia baku i bocznych owiewek białą folią tak żeby to miało sens bo mnie sie nie podoba to szare i niebieskie co wymazali a przemalowywac niekoniecznie bym chciał jednak
Jak dla mnie ma sens, tylko trzeba by drukarnie dobrą namierzyć, żeby Ci klej ori lakieru nie uszkodził, bo jednak masz "dziewice" 8-)
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 20 paź 2016, o 18:25

ToMsOn pisze:Co jak co ale ja to negocjuje dosłownie wszędzie i wszystko co się da :lol:
Tylko w restauracjach nie wypada ;) a tak to się nie pierdole tylko mówię od razu ile mogę dać i nich myśli tak czy nie :mrgreen:
A dlaczego nie ps4? 8-) Sam się dłuższy czas zastanawiam czy nie kupić sobie konsoli i czy mi się to spodoba ale intenety mówią że PS lepsze. Ciekawy jestem namacalnych opinii :)
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 20 paź 2016, o 19:05

Ha, posmigalem dzis crosstourerem, taki tam 1200ccm Hondy bez sprzegla na automacie (nie powiem, ciekawie sie gania takim mega maxi skuterem :lol: )

Awatar użytkownika
chudy21
Posty: 550
Rejestracja: 8 cze 2015, o 18:58
Motocykl: Dzikser 750 k4
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Albert
Skąd: ddz

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: chudy21 » 20 paź 2016, o 23:48

dziurekk pisze:
ToMsOn pisze:Co jak co ale ja to negocjuje dosłownie wszędzie i wszystko co się da :lol:
Tylko w restauracjach nie wypada ;) a tak to się nie pierdole tylko mówię od razu ile mogę dać i nich myśli tak czy nie :mrgreen:
A dlaczego nie ps4? 8-) Sam się dłuższy czas zastanawiam czy nie kupić sobie konsoli i czy mi się to spodoba ale intenety mówią że PS lepsze. Ciekawy jestem namacalnych opinii :)
bierz ps4,Xboxy zawsze były w tyle za ps,gry które u mnie chulają bez problemu,u kuzyna na xboxie przycinaja
"Życie jest jak gówno na kole - raz jesteś na górze raz na dole"

Awatar użytkownika
Gofer
Posty: 311
Rejestracja: 28 lis 2014, o 19:24
Motocykl: GSXR 1K K9 BLACK
Wymarzony motocykl: nie trup
Imię: Dominik
Skąd: Wlkp

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Gofer » 21 paź 2016, o 11:48

Obie konsole teraz to dobry wybór. PS4 jak i xbox one mają swoje zalety jak i wady. W jednym jak i drugim przypadku trzeba wykupić Plusa albo golda aby pograć w sieci. Sony szaleje bo chwile wydaje nowe ulepszone PS4. W najnowszej ma być skalowanie do 4k. Na plus dla xboxa jest to że microsoft daje lepsze gry w gold a sony same odgrzewane kotlety w plusie. I na koniec trzeba wziąśc pod uwagę w jakie gry chce sie grać bo jest kilka fajnych gier co np nie pójdzie na xboxie albo odwrotnie. Ja ze swojego PS4 jestem zadowolony :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 paź 2016, o 11:50

Ja znowu zawsze byłem za xboxem ale też sporo czasu się wahałem czy nie ps4. Nowy xbox S jest powiem ci mega nawet facet w sklepie powiedział mi że sam na PS4 ale jak zobaczył tą i jak chodzi w porównaniu to by się chwili nie zastanawiał. Obecnie xbox daje ci jeszcze 6 miechów xbox live (tylko w pl to dodają do zestawu) i w tym masz jeszcze do ściągnięcia 24gry wartości 1500zł (4szt/miesiąc przez pół roku). Musze przyznać że jest bardzo cicha i nie ma z nią póki co żadnych problemów i nie zauważyłem żeby coś się tam przycinało. Działa jak marzenie :D I jest jedyna obecnie konsolą z 4K
Powiem tak najlepiej mieć 2 konsole :lol: bo niektóre te gry na "wyłączność" aż bolą... :cry:
Wcześniej wziąłbym PS4 ale obecnie uważam że to jednak Xbox One zrobił lepsze posunięcie. Koleś ze sklepu był ogarnięty i mówił sam że sporo więcej plusów obecnie ma xbox. Wspominał też coś o grach na dysku na ps4 że jak je wywalisz to już lipa a w x-ie możesz do nich powrócić w każdej chwili i na nowo je sobie ściągnąć kiedy tylko chcesz.

Wybór ciężki ale to też wszystko zależy jakie gry bardziej za tobą przemawiają :)

Awatar użytkownika
Gofer
Posty: 311
Rejestracja: 28 lis 2014, o 19:24
Motocykl: GSXR 1K K9 BLACK
Wymarzony motocykl: nie trup
Imię: Dominik
Skąd: Wlkp

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Gofer » 21 paź 2016, o 12:01

Co do gier to Cie w hu.. robił :P gry masz przypisane do konta. I zawsze masz je w bibliotece :P Usuwasz z dysku i pobierasz ile razy chcesz :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 paź 2016, o 12:06

może tutaj nie do końca go dobrze zrozumiałem ale tłumaczył mi tam jakąś różnice :) Nie chce tutaj zabierać stanowiska bo nie mam PS4

Edit. a nie jest czasem tak że musisz mieć wtedy ważne konto ?? bo bez tego nie ściągniesz i nie pograsz ??

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 21 paź 2016, o 12:15

Ahh, ten konsolowy plebs... PC MASTER RACE!!!!1!!11oneone :lol:
Ja na konsolach gralem wlasciwie tylko w FIFE i pad do XBOX'a jest duzo wygodniejszy, dlatego ja bralbym XBOX'a :-D

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 paź 2016, o 12:21

no X ma naprawdę dobre pady to trzeba przyznać i na plus dla iksa jest to że na nowym padzie możesz sobie też grać na PC bez żadnych przejściówek itp :D

PC wypasiony do gier trzeba jednak sporo więcej dać a i tak po 2 latach może brakować... No chyba że położysz z dobre pewnie 5tyś za samą skrzynkę ;)

Awatar użytkownika
Gofer
Posty: 311
Rejestracja: 28 lis 2014, o 19:24
Motocykl: GSXR 1K K9 BLACK
Wymarzony motocykl: nie trup
Imię: Dominik
Skąd: Wlkp

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Gofer » 21 paź 2016, o 12:52

ToMsOn pisze:no X ma naprawdę dobre pady to trzeba przyznać i na plus dla iksa jest to że na nowym padzie możesz sobie też grać na PC bez żadnych przejściówek itp :D

PC wypasiony do gier trzeba jednak sporo więcej dać a i tak po 2 latach może brakować... No chyba że położysz z dobre pewnie 5tyś za samą skrzynkę ;)

5tys to za grafe trzeba juz prawie położyc aby polatała kilka lat :lol:

Tak musi być wykupiony Plus dla gier pobranych z plusa aby w nie pograć.
Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 paź 2016, o 13:17

No właśnie gofer czyli musisz mieć aktywne konto inaczej lipa z grania a na xboxie nie ma to nic do rzeczy :) możesz nie mieć golda a i tak możesz ściągać i grać w te gdy kiedy tylko chcesz :P

No wiadomo PC to już jednak inna moneta aby było miodzio i o ile sama grafika nie zawsze musi być na maxa tak te chore czasem wymagania gier nakręcają całą machinę...

ODPOWIEDZ