Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 19 sty 2017, o 22:42

ManiekMamWyjebane pisze:Na końcu najbezpieczniej ale dobra to zakladam ze nie mijaliscie radiowozów a ja z tym sie musze liczyć niestety
Najbezpieczniej to jest z przodu a nie na końcu bo nigdy nie wiadomo co może zrobić ten z przodu a jak się ostro ciśnie to za dużego pola manewru nie ma. A te przepisowe kolumny itp przy lataniu gdzie ma być przyjemnie to chyba trzeba by z prawnikami z powołania latać :D
pablogixer34 pisze: Maniek, jak Ty chesz bystrzej polatać z 10 cioma i więcej moto na ogonie?? Chyba jakiś żart. Fajne latanie kończy się na 5-6 moto biorąc pod uwage że wszystkie kierowniki ogarniają to co mają pod dupą...

Faktycznie na Radkowie łamiemy wszelkie przepisy i kolumna jest taka "se"
Ogarnienie ogarnianiem ale jak leci się grubo to na winklach choćby w 5 jechać i każdy ogarniał trzeba mieć świadomość że przed tobą komuś może zbraknąć winkla albo guma puści bo jak się ogarnia to nikt nie leci z 1 z przodu ;) No ale jak lata się większą paczką to najgorsze jak komuś nie idzie a chce jechać z przodu. My robimy tak że jak ktoś ma gorszy dzień to ciśnie ostatni a jak się wyprzedzamy to na prostej jeżeli chodzi o ulice.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
ManiekMamWyjebane
Posty: 126
Rejestracja: 23 lis 2016, o 13:54
Motocykl: GSX-R 1000 K4
Imię: Mariusz
Skąd: Kutno
Lokalizacja: Kutno

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: ManiekMamWyjebane » 19 sty 2017, o 23:53

Masz racje zgadzam sie z tym co napisałeś
Ja to ogolnie mam wyjebane i osobiscie nie przejmowalbym sie wielce tymi przepisami ale z uwagi na pozostalych troche wydyganych zaglebiam króczki prawne

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 20 sty 2017, o 13:11

Kumpel chce pomalowac kask, co prawda paralotniarski, ale to chyba jeden pies. Ktos cos poleca, wie kto sie zajmuje takimi tematami?

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 21 sty 2017, o 11:54

mam full czarne ciuchy, czarny a* sp1 kombi 2 czesciowy, czarne rekawice a* sp1 czarne a* smx 5tki i czarnego sharka s900 i pytanie. buty mnie mocno irytuja, zastanawiam sie nad smx plusami (najchetnie supretechy ale prawie 2tys za buty,...) i bralbym je w malowaniu fluo, ma ktos gdzies/widzial takie zestawienie? bnedzie to pasowac? czy buty beda sie za bardzo odcinac?:D

qubis

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: qubis » 21 sty 2017, o 12:50

Będą kai

qubis

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: qubis » 21 sty 2017, o 12:50

mennoc pisze:Kumpel chce pomalowac kask, co prawda paralotniarski, ale to chyba jeden pies. Ktos cos poleca, wie kto sie zajmuje takimi tematami?
Każdy kto ogarnia aeograf to zrobi. W poznani wiem ze sa chłopaki ale kasuja od 500zl na garnek

odiz
Posty: 159
Rejestracja: 17 mar 2015, o 22:00
Motocykl: GSX-R 1000 L0
Imię: Przemek
Skąd: Częstochowa

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: odiz » 22 sty 2017, o 14:10

Cześć,
Orientuje się ktoś jakie oznaczenie modelowo ma akumulator Yuasa pasujący do GSX-R 1000 L0 ?
Nie mogę nigdzie znaleźć a chcę kupić taką baterie.

Awatar użytkownika
ManiekMamWyjebane
Posty: 126
Rejestracja: 23 lis 2016, o 13:54
Motocykl: GSX-R 1000 K4
Imię: Mariusz
Skąd: Kutno
Lokalizacja: Kutno

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: ManiekMamWyjebane » 22 sty 2017, o 14:56

Wydaje mi sie że jak podlecisz do dystrybutora lub dowolnego sklepu ktory handluje tą marką to w katalogu lub w systemie powinni mieć dostęp do takich informacji na upartego sam jakby dobrze poszukal to pewnie też by sie znalazł

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 22 sty 2017, o 15:05


mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 22 sty 2017, o 15:52

kai pisze:mam full czarne ciuchy, czarny a* sp1 kombi 2 czesciowy, czarne rekawice a* sp1 czarne a* smx 5tki i czarnego sharka s900 i pytanie. buty mnie mocno irytuja, zastanawiam sie nad smx plusami (najchetnie supretechy ale prawie 2tys za buty,...) i bralbym je w malowaniu fluo, ma ktos gdzies/widzial takie zestawienie? bnedzie to pasowac? czy buty beda sie za bardzo odcinac?:D
A za ile możesz mieć te SMX+?

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 22 sty 2017, o 21:56

mennoc pisze:
kai pisze:mam full czarne ciuchy, czarny a* sp1 kombi 2 czesciowy, czarne rekawice a* sp1 czarne a* smx 5tki i czarnego sharka s900 i pytanie. buty mnie mocno irytuja, zastanawiam sie nad smx plusami (najchetnie supretechy ale prawie 2tys za buty,...) i bralbym je w malowaniu fluo, ma ktos gdzies/widzial takie zestawienie? bnedzie to pasowac? czy buty beda sie za bardzo odcinac?:D
A za ile możesz mieć te SMX+?
nei wiem, nie patrzylem po cenach jeszcze. mam 5tki swoje, dojade je w tym sezonie bo sie koncza i musze butow szukac

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 23 sty 2017, o 08:24

Pytam, bo ja za swoje Supertechy dalem 1,3k. Nie mowie, ze to tanio, ale SMX+ pewnie kosztuja niewiele mniej, wiec warto polowac na znizki ;-)

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 23 sty 2017, o 08:45

mennoc pisze:Pytam, bo ja za swoje Supertechy dalem 1,3k. Nie mowie, ze to tanio, ale SMX+ pewnie kosztuja niewiele mniej, wiec warto polowac na znizki ;-)
ale ja bym szukal fluo i to tego zeszlorocznego, zakchany jestem w tch kolorach. teraz mam wszystko czarne i wiecej czarnego nie chce :D

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 23 sty 2017, o 09:53

Czarna czern to jest dobra na pogrzeb :-D

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 4 lut 2017, o 12:45

Wie ktoś może co to za crashe są tutaj zamontowane? Szukałem w necie i nic nie mogę znaleźć. Porównywałem czy to puig pro, ale one wyglądają inaczej.

ODPOWIEDZ