Pochwal się czymś :)))

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 18 lut 2017, o 21:04

To sie ta R1 najezdzisz przy takiej pogodzie :-D

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 18 lut 2017, o 23:12

a mówią, że bida :lol:
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 19 lut 2017, o 20:48

lepiej nie jeździj tą rn09 :D :D bo na pewno sie zepsuje i bedziesz w plecy hahaha

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 19 lut 2017, o 21:31

MaciejX pisze:a ja se pierdykłem żółwia Dainesa manis D1 :D :D a że skurczybyk gruby i pogrubia mnie o 7cm w pasie przestałem się mieścić w stare kombi więc musiałem kupić drugi do kompletu też Dainesa
:D :D :D :D:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Maciek, ile dałeś za żółwia? Jak coś to PW

Awatar użytkownika
VenomGSXR
Posty: 391
Rejestracja: 24 mar 2014, o 11:24
Motocykl: GSXR k6 750
Imię: Paweł
Skąd: Sierpc/Płock
Lokalizacja: Sierpc/Płock

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: VenomGSXR » 20 lut 2017, o 10:47

pod kombi jeszcze zółw? omg to komfort napewno :P:P

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 20 lut 2017, o 20:21

jak mierzyłem u Leguta Sidiego, chłopaki dali mi żółwia z Dainesa pod niego. Mega zajebiste wypełnienie i o żadnym dyskomforcie nie było mowy. Fak faktem że wyglądasz jak upięty, ale to pozycja do jazdy, nie do lansu po barach na mieście

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 20 lut 2017, o 23:15

Fakt trzeba dobrać kombinezon mierzylem 4 chciałem jednoczesciowy ale z zolwiem zwyczajnie było mi za ciasno a jeszcze w klatce jestem za duży względem wzrostu i brzucha Hehe pakowalo się 12 lat temu hahaha ale w tym kombi dainesa nic mnie nie uwiera jest ok a ja i tak jeździłem zawsze z zolwiem tylko takim zwykłym adrenaliny także do przymiarki kombi trzeba koniecznie brać żółwia bo może być kłopot z nowym kombi. Co jeszcze czeka mnie jeżdżenie z nogawkami na buty bo te kombi jest do tego przystosowane i ma bardzo szerokie nogawki przez co jest mi wygodnie i zamki mnie nie umierają pod butem ale fakt trochę dziwnie to wygląda hehe trzeba zbierać na buciki dainesa tylko trochę drogie cholera hehe

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 21 lut 2017, o 10:18

MaciejX pisze:Fakt trzeba dobrać kombinezon mierzylem 4 chciałem jednoczesciowy ale z zolwiem zwyczajnie było mi za ciasno a jeszcze w klatce jestem za duży względem wzrostu i brzucha Hehe pakowalo się 12 lat temu hahaha ale w tym kombi dainesa nic mnie nie uwiera jest ok a ja i tak jeździłem zawsze z zolwiem tylko takim zwykłym adrenaliny także do przymiarki kombi trzeba koniecznie brać żółwia bo może być kłopot z nowym kombi. Co jeszcze czeka mnie jeżdżenie z nogawkami na buty bo te kombi jest do tego przystosowane i ma bardzo szerokie nogawki przez co jest mi wygodnie i zamki mnie nie umierają pod butem ale fakt trochę dziwnie to wygląda hehe trzeba zbierać na buciki dainesa tylko trochę drogie cholera hehe
osobiście mam bardzo duży problem z butami i spodniami w związku z dużą łydką, myslisz że buty dainesa (te bez cholewy takiej zwykłej rozwiązały by problem ? (buty pod spodnie)
mam wieczny problem z zapięciem butów i spodni, nie mówiąc o "wywietrznikach" na łydkach które były zapięte tylko gdy kombi wisiało w szafie hehehe

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 21 lut 2017, o 10:29

A jaki masz rozmiar buta?

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 21 lut 2017, o 10:31

mennoc pisze:A jaki masz rozmiar buta?
około 43-44 ale bardzo szybko zaczyna mi się łydka i w sumie od momentu gdy się zaczyna mam już obwód pełen (tzn jakies 46cm) a mam krótki piszczel wiec mam małą odległość miedzy łydką a kostką. :/ (i do tego jakie 175cm wzrostu)
mierzyłem ostatnio kombik i musze mieć 52 góre 54 dół by włożyć łydkę normalnie (za to na dupie zostaje troche materiału)
hehehe ale 8kg temu w alpine 54 się nie zapinałem hehehe

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 21 lut 2017, o 10:38

Nie wiem jak spodnie, ale buty a* sa chyba calkiem szerokie w lydce. Co prawda buta mam 47, ale lyde moge jeszcze smialo przypakowac i sie bede miescil ;-)

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 21 lut 2017, o 10:56

mennoc pisze:Nie wiem jak spodnie, ale buty a* sa chyba calkiem szerokie w lydce. Co prawda buta mam 47, ale lyde moge jeszcze smialo przypakowac i sie bede miescil ;-)
mowisz o takich bucikach pod kombik?
Obrazek

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 21 lut 2017, o 11:15

Tylko, że ja mam alpiny, na kombiak. Te mogą być ciekawe, pewnie warto przymierzyć. Tylko to jest chyba topowy model Dainese, więc kosztują pewnie z 1800 albo lepiej :-D

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 21 lut 2017, o 11:25

mennoc pisze:Tylko, że ja mam alpiny, na kombiak. Te mogą być ciekawe, pewnie warto przymierzyć. Tylko to jest chyba topowy model Dainese, więc kosztują pewnie z 1800 albo lepiej :-D
cena wlasnie kosmiczna bo ok 1800zł tak jak piszesz ale mocno się nad nimi zastanowie jeśli ma być to dla mnie komfortowe,

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 21 lut 2017, o 14:13

to ze one wyglądają jakby miały na górze materiał i ze są komfortowe to jest mylne te buty sa mega sportowe i mega sztywne w kostkce jak je zalozylem kiedys to stwierdzilem ze moje sidi vertigo to gumaki a nie buty motocyklowe z ochraniaczami, tam jest sztywno jak cholera nie pamietam jak wysoki jest ten but ale mozesz mieć problem tak czy siak, nie ma co wróżyć z fusów musisz podjechać gdzieś przymierzyć.

ODPOWIEDZ