A Poznać Można ! :D

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Zajaczek17
Posty: 67
Rejestracja: 15 lis 2015, o 13:36
Motocykl: ***
Imię: *****
Skąd: ****

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: Zajaczek17 » 24 lis 2015, o 00:05

Nie wiem skąd wgl wziełeś ta ''gimnazjalistkę'' ale okej niech Ci będzie ;)

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 24 lis 2015, o 08:41

Zajaczek17 pisze:...
3.Ile mijaliście już motocykli ? :roll:
no ja w swoim motocyklowym życiu ze trzy minęłam :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

sorki za OT, nie mogłam się powstrzymać :D :D :D
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
Starscream
Posty: 538
Rejestracja: 8 gru 2014, o 17:33
Motocykl: k6 1LITR
Wymarzony motocykl: BIAŁO CZERWONY
Imię: Konrad
Skąd: ŻAGAŃ FZG

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: Starscream » 24 lis 2015, o 09:30

dziewczyna robi rozpoznanie a wy ja jedziecie hahahahah ze wszystkich postów i tak wybierze mnie hahahahh .
ps. szkoda ze to drugi koniec Polski bo chętnie wpadl bym pod Mc. i cytuje "przygazowka i teorie z royalem w dłoni" a jak co do czego to
ja na gumie nie latam bo się kiedyś na wsk wywaliłem
ja bo mi laga cieknie
ja bo mi szkoda moto
HAHAHAHHA KURWA NO NIE MOGĘ

Zajaczek17
Posty: 67
Rejestracja: 15 lis 2015, o 13:36
Motocykl: ***
Imię: *****
Skąd: ****

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: Zajaczek17 » 24 lis 2015, o 15:33

macias pisze:Ta dzisiejsza młodzież ma jakiś dziwny styl pisania... ^^ :O ;D cHyBa Z NiMi ""[]cOś[]"" NiE tAk, tO cHyBa GmOoOoO[]][^^^**@#&$*(@$**^^..........

Myślę, że damy sobie spokój z tym tematem.

No widzisz bywa i tak, Nie każdy jest taki jak Wy ;)

kochana
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2015, o 11:53
Motocykl: k2 600/750
Wymarzony motocykl: gsx-r 1300
Imię: Kinga
Skąd: Rzeszów

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: kochana » 24 lis 2015, o 16:12

1. Skąd wzięliście zamiłowanie do motocykli ? Jarałam się takim jednym typem 20 lat ode mnie starszym i tak wyszło, byłam jako "plecak" i coś ziskrzyło
2. Ile lat śmigacie na moto ? 4 +/- 6
3.Ile mijaliście już motocykli ? swoich? bo innych to by prowadzilam sporo, od yzf, 125, er5, cbf 250, vt 500, 535, gs 500, zx 9, yzf r-6, gsf 600, gsr 600, daytona 650, gsx-r 600-750, ltd 440, cb 400, er 6, vn 800, vs 800 i duszo duszo wincej.
A parton, mijałam mAsĘ moto, to nie umim każdego zapamitać, sorka
Swoich 2 ;)
4. ile gleb już zaliczyliście ? wincej nisz tY
5. Co potraficie na motocyklach ? umim go prowadzic/pchac, zalac pelen bak (kto bogatemu zabroni), schodzic na kolano, pod warunkiem, ze stoJI na stopce
6. Co sądzicie o Kobietach na Motocyklach ?! Ale, że? Motocyklistki? Uwielbiam, nie są po prostu tEmPe


Na ostatnie nadprogramowe pyt, a raczej sugestię odpowiem, że nie, nie mam pytań do "Cb".

Przepraszam za moją pisownię, odreagowuje ostatnio stres związany z postępem zimy, ciężko moim skostniałym paliczkom trafić w odpowiedni klawisz na klawiaturze.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: bet » 24 lis 2015, o 16:22

kochana pisze: 6. Co sądzicie o Kobietach na Motocyklach ?! Ale, że? Motocyklistki? Uwielbiam, nie są po prostu tEmPe
Chyba żartujesz :) jeśli skłaniałbym się w którąś stronę to raczej że to puste idiotki mające ewidentnie jakiś kompleks. Aczkolwiek w statystyki można wierzyć lub nie, za kaskiem kryje się człowiek, a ludzie są różni (zarówno Ci z cyckami jak i bez)

kochana
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 16 sie 2015, o 11:53
Motocykl: k2 600/750
Wymarzony motocykl: gsx-r 1300
Imię: Kinga
Skąd: Rzeszów

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: kochana » 24 lis 2015, o 16:26

bet pisze:
kochana pisze: 6. Co sądzicie o Kobietach na Motocyklach ?! Ale, że? Motocyklistki? Uwielbiam, nie są po prostu tEmPe
Chyba żartujesz :) jeśli skłaniałbym się w którąś stronę to raczej że to puste idiotki mające ewidentnie jakiś kompleks. Aczkolwiek w statystyki można wierzyć lub nie, za kaskiem kryje się człowiek, a ludzie są różni (zarówno Ci z cyckami jak i bez)

Bet...obrażasz mnie? ;(
Oczywiście nie dodałam, motocyklistki które znam prywatnie i bardzo je lubię, jednocześnie je uwielbiam za to jakie są i za to w jaki sposób jeżdżą, oraz za to, że mają wiedzę na temat motocykli, również tą praktyczną.
Ale...znam tez takie, na szczęście tylko tak po pseudonimie, czy po imieniu, które są takie jak piszesz.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: bet » 24 lis 2015, o 16:27

kochana pisze:
bet pisze:
kochana pisze: 6. Co sądzicie o Kobietach na Motocyklach ?! Ale, że? Motocyklistki? Uwielbiam, nie są po prostu tEmPe
Chyba żartujesz :) jeśli skłaniałbym się w którąś stronę to raczej że to puste idiotki mające ewidentnie jakiś kompleks. Aczkolwiek w statystyki można wierzyć lub nie, za kaskiem kryje się człowiek, a ludzie są różni (zarówno Ci z cyckami jak i bez)

Bet...obrażasz mnie? ;(
Oczywiście nie dodałam, motocyklistki które znam prywatnie i bardzo je lubię, jednocześnie je uwielbiam za to jakie są i za to w jaki sposób jeżdżą, oraz za to, że mają wiedzę na temat motocykli, również tą praktyczną.
Ale...znam tez takie, na szczęście tylko tak po pseudonimie, czy po imieniu, które są takie jak piszesz.
No co Ty, do Ciebie jade na impreze wiec musze Cie choć troche kochać :)

Awatar użytkownika
rafal89
Nowy
Nowy
Posty: 40
Rejestracja: 15 lis 2015, o 18:08
Motocykl: Bandit 600
Wymarzony motocykl: gsxr
Imię: Rafał
Skąd: Gliwice

Re: A Poznać Można ! :D

Nieprzeczytany post autor: rafal89 » 11 gru 2015, o 21:03

Noo i spłoszyliscie taką fajná kolezanke :lol: :D :D

ODPOWIEDZ