wkurw...ienie

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 14 paź 2017, o 17:05

Gofer pisze:
515Bartek pisze:cos tam udalo sie nagrac jak moto chodzi na wolnych i jak schodzi z obrotow.

wiec dymek nie smierdzi olejem... pojawia sie tylko jak moto zaczyna schodzic z obrotow.
a moze on jest bardziej bialy ? ja daltonista wiec moge dobrze nie widziec :D :D :D

mialem tak w bylej k1 zlapal chyba jakiejs wilgoci kilka jazd i mu przeszlo.

oleju w okienku nie ubywa ani nie przybywa ale dziwnie sie pieni.... chyba ze to normalka nie zwracalem nigdy uwagi na to jaki jest olej w okienku po jezdzie... zawsze gasilem moto odstawialem i tyle :D dzisiaj przed odpaleniem moto byl normalny nie spieniony.

no i dodam ze temperatura normalna 78/79 i moto zapierdala tez normalnie 2 paki moment :D

https://www.youtube.com/watch?v=nuZmZ5N ... e=youtu.be

http://wrzucaj.net/image/uMHog

A za dużo oleju nie masz? nie chce straszyć ale raczej olejowe Ci padły
A czy wtedy nie dymilby nawet przy wkręcaniu na obroty ?
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 14 paź 2017, o 18:14

Zacznij od prostych rzeczy które ci napisałem potem bedziesz się martwił zacznij od odmy i pair system

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 15 paź 2017, o 00:09

Gość pisze:Zalew i sprężyna :lol: :lol: widać że informatyk wziął się za robotę. Może wystarczy syfon rozkręcić i wyczyścić. Bo tylko to w zlewie może się zapchac. Ewentualnie atak spirala już bezpośrednio w piedziesiatke w scianie
Syfon byl czysty. 5 metrowa sprezyna dala rade, cos wypchnalem do glownej rury :-D

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 15 paź 2017, o 13:23

Ten dym to na pewno nie jest biały, to dym z oleju. Zrób tak jak kolega radzi z tym czyszczeniem, a jak nic się nie zmieni to trzeba będzie do pieca zajrzeć. Albo uszczelniacze albo pierścienie.

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 16 paź 2017, o 08:51

wkurwia mnie, ze ludzie nawet na NASZYM forum probuja opierdalac te chinskie szmaty, i pisza ze to ALPINESTARS, potem jakis jelen kupi ten szajs, wyjebie sie i bedzie dramat, widzialem co taka rekawica robi po glebie (z 80km/h bodajze).

jaki sens jest takiego czegos? za 300zl mozna kupic spoko shimy, to nie, musi byc a* na ktory kogos nie stac/zal mu kasy, ale chuj, byle lans pod makiem bedize.
gdzie te czasy co ludzie jezdzili na moto bo lubili? a teraz tylko wycackane plastiki, chinskie ciuchy i lansowac sie, zabija nas to co kochamy i inne pierdolety.

Awatar użytkownika
raster
Posty: 80
Rejestracja: 10 mar 2015, o 20:38
Motocykl: K8 1000 / F3 stunt
Wymarzony motocykl: bezawaryjny
Imię: Artur
Skąd: DWR

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: raster » 16 paź 2017, o 12:51

kai pisze:wkurwia mnie, ze ludzie nawet na NASZYM forum probuja opierdalac te chinskie szmaty, i pisza ze to ALPINESTARS, potem jakis jelen kupi ten szajs, wyjebie sie i bedzie dramat, widzialem co taka rekawica robi po glebie (z 80km/h bodajze).

jaki sens jest takiego czegos? za 300zl mozna kupic spoko shimy, to nie, musi byc a* na ktory kogos nie stac/zal mu kasy, ale chuj, byle lans pod makiem bedize.
gdzie te czasy co ludzie jezdzili na moto bo lubili? a teraz tylko wycackane plastiki, chinskie ciuchy i lansowac sie, zabija nas to co kochamy i inne pierdolety.
bo niektórzy robią z tego religię...
Gdzieś kiedyś czytałem jak pewien kierownik na moto miał awarię na DK8 pod Wrockiem i potrzebował pomocy, oczywiście trasą przejeżdżali "bracia, jedna rodzina, LWG itp" nikt się nie zatrzymał - dopiero po ok pół godz zatrzymał się jakiś kumaty na moto i mu udzielił pomocy więc z tym lansem coś jednak jest.
Sam kiedyś byłem w takiej potrzebie w jakiejś zapiździałej wsi pod Krosnem Odrzańskim jak mi w 929 padło ładowanie więc znam to uczucie. Miałem trochę więcej szczęścia bo trasą przejeżdżała ekipa ze Śląska na Afrykach, którym brakowało tylko migomatu w kufrach. Było to dawno temu i dozgonnie jestem im wdzięczny za pomoc. Oby jak najwięcej takich osób.

Gość

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Gość » 16 paź 2017, o 17:28

kai pisze:wkurwia mnie, ze ludzie nawet na NASZYM forum probuja opierdalac te chinskie szmaty, i pisza ze to ALPINESTARS, potem jakis jelen kupi ten szajs, wyjebie sie i bedzie dramat, widzialem co taka rekawica robi po glebie (z 80km/h bodajze).

jaki sens jest takiego czegos? za 300zl mozna kupic spoko shimy, to nie, musi byc a* na ktory kogos nie stac/zal mu kasy, ale chuj, byle lans pod makiem bedize.
gdzie te czasy co ludzie jezdzili na moto bo lubili? a teraz tylko wycackane plastiki, chinskie ciuchy i lansowac sie, zabija nas to co kochamy i inne pierdolety.
Odezwał się ten co ma konto na aliexpres :lol:

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 16 paź 2017, o 20:08

kai pisze:wkurwia mnie, ze ludzie nawet na NASZYM forum probuja opierdalac te chinskie szmaty, i pisza ze to ALPINESTARS, potem jakis jelen kupi ten szajs, wyjebie sie i bedzie dramat, widzialem co taka rekawica robi po glebie (z 80km/h bodajze).

jaki sens jest takiego czegos? za 300zl mozna kupic spoko shimy, to nie, musi byc a* na ktory kogos nie stac/zal mu kasy, ale chuj, byle lans pod makiem bedize.
gdzie te czasy co ludzie jezdzili na moto bo lubili? a teraz tylko wycackane plastiki, chinskie ciuchy i lansowac sie, zabija nas to co kochamy i inne pierdolety.
Jeżeli zarzucasz mi że sprzedaje chińskie rękawice to proszę o dowody ???

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 16 paź 2017, o 20:08

Gość pisze:
kai pisze:wkurwia mnie, ze ludzie nawet na NASZYM forum probuja opierdalac te chinskie szmaty, i pisza ze to ALPINESTARS, potem jakis jelen kupi ten szajs, wyjebie sie i bedzie dramat, widzialem co taka rekawica robi po glebie (z 80km/h bodajze).

jaki sens jest takiego czegos? za 300zl mozna kupic spoko shimy, to nie, musi byc a* na ktory kogos nie stac/zal mu kasy, ale chuj, byle lans pod makiem bedize.
gdzie te czasy co ludzie jezdzili na moto bo lubili? a teraz tylko wycackane plastiki, chinskie ciuchy i lansowac sie, zabija nas to co kochamy i inne pierdolety.
Odezwał się ten co ma konto na aliexpres :lol:
musialoby mnie zdrowo pojebac zeby kupowac ciuchy u chinoli czy cokolwiek co wplywa na bezpieczenstwo. jedyne co u chinoli bralem to mocowania kamerki, bo byly w smiesznej kasie

wszsytkei ciuchy, napedy, klocki itp u leguta, płyny u kumpla w sklepie (bo z wymiana, co sie bede brudził :D) a opony oponeo.

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 16 paź 2017, o 21:20

Powiem Wam co mnie dziś mega wkurwiło.
Człowiek ma oryginalny produkt gdzie sprzedaje to po kosztach jakie zakupił , nie chce na tym zarobić , tym bardziej tu na forum. A ludzie nie mając żadnego pojęcia o niczym zarzucają mu że sprzedaje chińskie gówna. Czasem by się mogli ugryźć w język bo tacy z nich znawcy że nawet pewnie nie zajrzeli na fotki. Nie wiem z kąt się tacy ludzie biorą , masakra :evil:

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kwas » 16 paź 2017, o 21:45

jozek726 pisze:Powiem Wam co mnie dziś mega wkurwiło.
Człowiek ma oryginalny produkt gdzie sprzedaje to po kosztach jakie zakupił , nie chce na tym zarobić , tym bardziej tu na forum. A ludzie nie mając żadnego pojęcia o niczym zarzucają mu że sprzedaje chińskie gówna. Czasem by się mogli ugryźć w język bo tacy z nich znawcy że nawet pewnie nie zajrzeli na fotki. Nie wiem z kąt się tacy ludzie biorą , masakra :evil:
olej to ciepłym moczem

wystaw gdzies na olx i pójda i tyle po chuj sie użerasz? :D
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 16 paź 2017, o 22:01

kwas pisze:
jozek726 pisze:Powiem Wam co mnie dziś mega wkurwiło.
Człowiek ma oryginalny produkt gdzie sprzedaje to po kosztach jakie zakupił , nie chce na tym zarobić , tym bardziej tu na forum. A ludzie nie mając żadnego pojęcia o niczym zarzucają mu że sprzedaje chińskie gówna. Czasem by się mogli ugryźć w język bo tacy z nich znawcy że nawet pewnie nie zajrzeli na fotki. Nie wiem z kąt się tacy ludzie biorą , masakra :evil:
olej to ciepłym moczem

wystaw gdzies na olx i pójda i tyle po chuj sie użerasz? :D
już się nie użeram , nie warto , zastanawiam się z kąt tylko takie cymbały się biorą ;)

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 16 paź 2017, o 22:17

no to sora, nie ogarnalem ze na forum tyle ludzi prezenty robi, ze sprzedaja rekawice ktore w sklepie kosztowaly 900zl (na necie po 999 widzialem) sprzedaja za 300. same dobre duszki :)

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 16 paź 2017, o 22:17

Z kątowni :lol: Nie wiesz? Wystaw na jaki portal i po problemie, kupia bo tanie i wnikac nie beda. 90% jezdzacych na moto chcialoby miec Alpinestars hehe... Sam latam w GP Tech'ach i se chwale, to i polecam 8-)

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 16 paź 2017, o 23:39

kai pisze:no to sora, nie ogarnalem ze na forum tyle ludzi prezenty robi, ze sprzedaja rekawice ktore w sklepie kosztowaly 900zl (na necie po 999 widzialem) sprzedaja za 300. same dobre duszki :)
ogólnie widzę że nie ogarniasz rynku i cen rynkowych. Dlatego masz taki problemy , nic Ci na to nie poradzę.
Poświęć trochę czasu , poszukaj co gdzie ile kosztuje i potem się wymądrzaj a nie rzucaj pustymi kwotami co nie mają odzwierciedlania w rzeczywistości.

ODPOWIEDZ