wkurw...ienie

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 15 lip 2016, o 10:51

włącz tv albo na każdej stronie internetowej na pierwszych stronach :(

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 15 lip 2016, o 11:15

Dobra, mam, nie byłem w temacie.
Zasrana poprawność polityczna... więcej ich wpuszczać ! Można pisać że niby nie wszyscy to nieroby, a większość pracy nie podejmuje. Leniwe świnie

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 15 lip 2016, o 11:53

Francja bez zaproszenia imigrantów przez Merkel które poszło dużym echem i spowodowało taki ruch ludów oraz wojenek w tamtym rejonie świata jest od dawna bardzo kolorowa. Wystarczy ruszyć się poza centra miast we francji i nawet kilka lat wstecz by zobaczyć że pięknie to tam nie jest. A sama Pani Merkel w przyszłym roku pożegna się z władza, znajomi Niemcy mówią że już ludzie nowych wyborów nie mogą się doczekać by wyautować obecny rząd. A wydarzenia w Nicei mogą być podciągane pod terroryzm albo po prostu szaleniec chciał zaistnieć.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 15 lip 2016, o 16:48

To jeszcze nie koniec Muzulmanskiej Krucjaty, PiSiory zaprosza mongolow do Polski, dadza im mieszkania, zasilki, 500+ i za 5-10 lat bedzie sie dzialo to samo w Polsce co na Zachodzie Europy. A wystarczyloby jebnac tam kilka atomowek i bylby spokoj z najazdami. I tak pustynia i tak, jeden czy kilka kraterow wiecej w niczym by tam nie zaszkodzila a Amerykanie mieliby darmowy poligon doswiadczalny do testowania zabawek jednak zamiast tego wola sie cackac z brudasami jak z dzieciakami i wprowadzac cywilizacje oraz "demokracje", nie liczac sie z kosztami. Wyciac w pien i po problemie.

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 15 lip 2016, o 17:22

Co to za taktyka w ogole, jaki to ma niby cel? Przeciez w koncu sie ktos wkurwi, ktos z kontaktami i kasa i im w kozolandzie zrobi druga hiroshime...

Awatar użytkownika
bartekst87
Posty: 279
Rejestracja: 25 sty 2013, o 23:42
Motocykl: Suzuki GSX-R 750 k8
Imię: Bartek
Skąd: Konin

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: bartekst87 » 15 lip 2016, o 19:40

wróciłem z wakacji, powrót do szarej rzeczywistości ..... :/

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 16 lip 2016, o 08:22

Japierdole miałem z rodziną lecieć we wtorek do Turcji i huj to wszystko strzelił . Sorry za wyrażenia ale inaczej nie mogę
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 16 lip 2016, o 12:46

Jedz do ... Turku :lol: :lol: :lol:

Sie szlajacie po świecie a ja musiałem dzisiaj z opryskiwaczem plecakowym biegać.

Awatar użytkownika
chudy21
Posty: 550
Rejestracja: 8 cze 2015, o 18:58
Motocykl: Dzikser 750 k4
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Albert
Skąd: ddz

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: chudy21 » 16 lip 2016, o 13:23

QH1 pisze:Jedz do ... Turku :lol: :lol: :lol:

Sie szlajacie po świecie a ja musiałem dzisiaj z opryskiwaczem plecakowym biegać.
Sport to zdrowie :)
"Życie jest jak gówno na kole - raz jesteś na górze raz na dole"

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 16 lip 2016, o 15:36

chudy21 pisze:
QH1 pisze:Jedz do ... Turku :lol: :lol: :lol:

Sie szlajacie po świecie a ja musiałem dzisiaj z opryskiwaczem plecakowym biegać.
Sport to zdrowie :)
Tego to jeszcze nie znam... słyszałem o biegu z żoną na plechach, rzeżnika, na Powstanie Warszawskie i innych takich, ale o biegu "rolnika" z opryskiwaczem to jeszcze nie.
Jakie czasy kręcisz ? :D

Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: dmn » 16 lip 2016, o 16:16

to bardziej na zalapanie plusow u zony przed kolejnym wyjazdem na tor pewnie :D :D :D :D

brys
Posty: 144
Rejestracja: 31 lip 2015, o 18:17
Motocykl: GSX-R 600 Srad
Wymarzony motocykl: Ducati 748
Imię: Krzysiek
Skąd: Monako

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: brys » 16 lip 2016, o 22:28

kaczan pisze:To jeszcze nie koniec Muzulmanskiej Krucjaty, PiSiory zaprosza mongolow do Polski, dadza im mieszkania, zasilki, 500+ i za 5-10 lat bedzie sie dzialo to samo w Polsce co na Zachodzie Europy
Gdyby nie te "PiSiory", to niemieckie pieski z Platformy by tu dopiero nawpuszczały muzułmańskiej zarazy :lol:
kaczan pisze:A wystarczyloby jebnac tam kilka atomowek i bylby spokoj z najazdami. I tak pustynia i tak, jeden czy kilka kraterow wiecej w niczym by tam nie zaszkodzila a Amerykanie mieliby darmowy poligon doswiadczalny do testowania zabawek jednak zamiast tego wola sie cackac z brudasami jak z dzieciakami i wprowadzac cywilizacje oraz "demokracje", nie liczac sie z kosztami. Wyciac w pien i po problemie.
Zazdroszczę Ci, że myślisz, że to takie proste :P
Za cały ten burdel odpowiedzialna jest Ameryka. Pomijam już stare sprawy, jak obalanie Husseina czy Kaddafiego, które doprowadziły do destabilizacji tamtych regionów, umożliwiły masowe migracje, po prostu narodów stworzonych do życia pod dyktaturą nagle nie miał kto "trzymać za mordę". Aktualnie na naszych oczach rozgrywa się sprawa Syrii - masz Bashara al Asada, który trzyma się z Putinem, zachód i USA, które walczą z al Asadem, oraz ISIS, które oficjalnie walczy ze wszystkimi i wszyscy z nim. Putin oficjalnie ma walczyć z ISIS, ale przy okazji wcale nie jest mu na rękę, że walczący z ISIS zachód i USA chcą wykończyć al Asada. Zachód, USA i ISIS mają wspólnego wroga - al Asada i pośrednio Putina. Pomyśl też skąd ISIS bierze hajs - w dużej części ze sprzedaży ropy, którą ktoś kupuje - a nie jest to paczka papierosów bez akcyzy, tylko hektolitry ropy sprzedawane za miliony dolarów dziennie. Siatka powiązań jest tak skomplikowana, że opowiadanie o "jebnięciu atomówek" na arabów jest kompletnie oderwane od rzeczywistości. Nie wiem do czego by to doprowadziło, obstawiam, że do trzeciej wojny światowej :lol:

qubis

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: qubis » 16 lip 2016, o 23:45

Tak to dziala. Nie ma wojny nie ma dobrego biznesu.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 17 lip 2016, o 01:56

tragedia w PL polega na tym że jeszcze ludzie wierzą w kaczora i pojeba od parówek, teori zamachów (i apeli smoleńskich prawie na każdym festynie). Jak PO było do dupy to zastąpili to 10 razy gorszym szajsem. W normalnym kraju zamienia się zły rząd na lepszy a w PL zamienia się zły na bardzo zly, a bardzo zly na tragiczny. Zresztą w innych krajach jest podobnie.
Dlatego imigracja jest naturalnym procesem - wyrżną nas ci muzułmanie w pień a potem wyrżną się nawzajem. No i w sumie to dobrze, bo głupota powinna być tępiona.

Awatar użytkownika
KzkTkn
Posty: 429
Rejestracja: 11 cze 2013, o 08:43
Motocykl: GSX 1300R
Wymarzony motocykl: m10
Imię: Sebastian
Skąd: TKN

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: KzkTkn » 17 lip 2016, o 08:02

szukalem samochodu znalazlem zajebisty nad morzem, z motórem bylo to samo, szukam silowni dobra kasa za dobry zestaw-nad morzem nosz kurwa...
Obrazek

ODPOWIEDZ