Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kariery

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
bochen
Posty: 96
Rejestracja: 1 paź 2015, o 17:19
Motocykl: K7 1000
Imię: Wojtek
Skąd: Grójec

Re: Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kar

Nieprzeczytany post autor: bochen » 5 maja 2017, o 18:06

trzeba się cieszyć że żyjesz. a do pełnego zdrowia z czasem dojdziesz. powodzenia

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kar

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 5 maja 2017, o 19:41

No dokładnie, ja się cieszę że miałem tę przyjemność przeżyć, bo tak jak mówiłem detale i mogło być zupełnie inaczej.

Saj to Ty masz niestety większą lipę, bo wskazuje to na to że masz nerwy wyrwane z korzeni, a to już się raczej nie zregeneruje i tylko transfer mięśnia z nerwem z innej części ciała i później nauka obsługi ręki od nowa mogą to zmienić. No i prawa ręka dużo gorsza sprawa, bo pewnie też jesteś praworęczny. Mi profesor powiedział, że jeśli rekonstrukcja nic nie da to też trzeba będzie robić transfer. Tyle że u mnie wyniki badań na szczęście nie wskazują na wyrwanie korzeni więc jest nadzieja, myślę że jak do końca roku nie będzie zauważalnej poprawy to trzeba się będzie zacząć martwić. A póki co też się nauczyłem z tym żyć, no bo co mi innego zostało. Zdrowia i powodzenia w zabiegu. Napiszę Ci na pw gdzie ja robiłem zabieg.
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

Awatar użytkownika
nico
Posty: 456
Rejestracja: 27 sty 2013, o 09:51
Motocykl: 1000 L0 25th anniversary
Wymarzony motocykl: w posiadaniu
Imię: Radek
Skąd: Mykanów/Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kar

Nieprzeczytany post autor: nico » 5 maja 2017, o 22:45

Po przeczytaniu Twojej historii odechciewa mi się patrzeć na motocykl, a o jeździe nie wspomnę;/ Życzę jak wszyscy szybiego powrotu do zdrowa, 3maj sie mocno i nie poddawaj sie :)

Ps. Mój kolega 1,5 tyg temu też miał wypadek, kobita wyjechala z drogi boczenj. Chlopak tak udeżył że przy wystrzale trafił w latarnie ;/ Do tej pory leży w szpitalu, miednica uszkodzona, nerki i płoca też. Złamanie otwarte lewej nogi, pęknieta aorta w skutek czego musiemi amputować noge nad stawem kolanowym, normalnie nie do uwierzenia, jedna wielka masakra;/;/
chiński skuter ---> aprilia rs 50 ---> gixx 600 k7 ---> gixx 600 k8 ---> gixx 1000 L0 25th anniversary

SzymonGSXR
Posty: 146
Rejestracja: 2 wrz 2016, o 20:51
Motocykl: GIXXER 600
Imię: Szymon
Skąd: Szczecin

Re: Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kar

Nieprzeczytany post autor: SzymonGSXR » 5 maja 2017, o 23:05

Powrotu do zdrowia kolego. :)

Awatar użytkownika
faza20
Posty: 562
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:40
Motocykl: MT-09
Wymarzony motocykl: Multistrada Pikes Peak
Imię: Rafał
Skąd: Gdańsk

Re: Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kar

Nieprzeczytany post autor: faza20 » 7 maja 2017, o 20:00

Pawlus po pierwsze i najważniejsze to nie załamuj się i wierz w to, że będzie już tylko lepiej.
Wygląda na to, że najgorsze masz już za sobą.
Życzę powrotu do zdrowia i pełni sprawności a może kiedyś, kiedy będziesz na to gotowy powrotu na 2oo.
Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Mój przedwczesny koniec sezonu 2016 i być może całej kar

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 8 maja 2017, o 08:54

ooo kurcze ciężko się czyta aż czasem sam nie mogę uwierzyć ile szczęścia miałem przy swoim wypadku.
Zdrówka przede wszystkim ci życzę i cieszę się że do nas powróciłeś :) Szkoda trochę że nikt nie mógł przekazać informacji o tobie ale znowu super że sam się odezwałeś jak się już zebrałeś do kupy :D Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy wal jak w dzwon. Pozdrawiam i szybkiej regeneracji

ODPOWIEDZ