Chowana tablica rejestracyjna

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
KzkTkn
Posty: 429
Rejestracja: 11 cze 2013, o 08:43
Motocykl: GSX 1300R
Wymarzony motocykl: m10
Imię: Sebastian
Skąd: TKN

Chowana tablica rejestracyjna

Nieprzeczytany post autor: KzkTkn » 29 lip 2017, o 06:42

Witajcie, testował ktoś z Was takie urządzenie? jak sie spisuje przy większych prędkościach czy wybojach? http://allegro.pl/chowana-zamykana-tabl ... 61941.html
Obrazek

Awatar użytkownika
danieljack
Posty: 119
Rejestracja: 30 sty 2014, o 12:15
Motocykl: GSXR 1000 L0
Wymarzony motocykl: gixer
Imię: Daniel
Skąd: Kętrzyn
Lokalizacja: mazury

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Nieprzeczytany post autor: danieljack » 29 lip 2017, o 09:56

Siemka mam ten zestaw założony u siebie i szczerze powiem słabe to jest, magnesy które są w zestawie słabo trzymają tablicę , wystarczy mocniej puknąć w siedzenie pasażera i się otwiera tablica, założyłem mocniejsze magnesy i trzyma dobrze, ale nie ma siły otworzyć tablicy więc tylko się składa.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 29 lip 2017, o 09:57

mam takie coś w swojej nowej kawie którą sobie szykuje na sprzedaż :mrgreen:
Generalnie samo mocowanie nie jest złe ale też blacha z której jest wykonane jakoś specjalnie gruba nie jest. Wszystko działa jak należy i blacha nawet przy sporo ponad 200 ani drgnie. Przyznaje jednak że bije się z myślami czy aby tego jednak nie wyrzucić i dać coś normalnego ;)
Powiem tak sam bym tego u siebie chyba jednak nie założył... do tego jak dostaniesz to musisz go trochę ulepszyć i pozmieniać wszędzie śrubki+nakrętki na takie aby się nie rozkręcały :D Niby całość jest oki ale mi osobiście czegoś w tym jednak brakuje, może po prostu ta blacha jakby jej dodać z jakieś 1-2mm było by takie solidniejsze a tak to jednak taki trochę niedosyt



edit. nie wiem może te moje ktoś już przerabiał ale działa jak należny i pod tym względem jest wszystko oki :) ani się nie otwiera i trzyma jak szalone.
Na przycisk też śmiga aż miło

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 7 sie 2017, o 08:08

w K2 masz duzy zadupek zrob sobie na silowniku jak ja wtedy nie bedziesz miec od spodu widocznego żadnego mechanizmu https://www.youtube.com/watch?v=TL-xvOdZSlg

ODPOWIEDZ