Emigracja

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Emigracja

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 14 gru 2014, o 17:51

Na pewno jest tutaj kilka osób, które wyemigrowały na stałe lub stricte zarobkowo, więc powiedzą coś ciekawego. Natknąłem się na pewien wpis z bloga http://funciak.blox.pl/html

Szczerze po przeczytaniu coś mnie ścisnęło w gardle. Czy taki ma być los polaka ?

Jak powszechnie wiadomo do Anglii zjechała sie masa polskich buraków. Wraz z nimi przyjechały tu ich pociechy. Niektórzy już tutaj popłodzili małe buraczki. Zaprawde powiadam wam, że przejebane jest być małym Polakiem w Anglii.

Przypadek 1

Dzieciak przyjechał do Anglii do rodziców, którzy od 4 lat zapierdalają na budowie i na szmacie i w końcu udało im się odłożyć na przeniesienie się z pokoju 6-osobowego do 2-osobowego apartamentu (pokoju wynajmowanego od Cygana w chujowej dzielnicy). Dzieciak bez angielskiego startuje do angielskiej szkoły. Z miejsca dostaje wpierdol od rówieśników za brak komunikacji, polski ryj i wieśniackie ubrania. Regularnie jest gnębiony przez kilka lat z racji swojego pochodzenia. Biali przodują w prześmiewaniu małego Polaczka wytykając mu że jego matka sprząta w lokalnym pubie, gdzie ich rodzice upijaja się co weekend. Młode asfalty i ciapki wyładowują swe wkurwienie na Polaczku, bo rodzice mówią im, że jebani Polacy zabierają im należne benefity (zapomogi).

Przypadek 2

Dzieciak urodził się w Anglii. Polskim posługuje się tylko w domu, ale czasem rodzice również rozmawiają z nim po angielsku (uczą się od dzieciaka). W szkole i na ulicy nie przyznaje się do bycia Polakiem, bo bycie Polakiem to obciach wśród młodzieży. Żadna szanująca się nastolatka brytyjska nie umówi się z Polakiem, bo żadna nie chce się wiązać z przyszłym budowlańcem - tak myślą młode brytyjskie pizdy. Do tego dochodzi również problem rodziców, którzy nie są brytyjczykami, co dzieci szybko wychwytują. Taki koleś ma zatem przejebane i zaczyna szczerze nienawidzieć Polskę i Polaków. Czując się Anglikiem i będąc wychowanym w tym kraju staje się obywatelem drugiej kategorii przez pochodzenie. Kiedy dorośnie na 100% zmieni nazwisko na Johnson czy inny Smith, żeby zmyć z siebie ostatki brudu - polskie nazwisko. Znam kilka takich przypadków.

Przypadek 3

Piękna polska 15-latka prosto z Polski dostaje się do angielskiej szkoły. W Polsce chodziła na kursy angielskiego, pianino i taniec klasyczny. Przyjechała razem z rodzicami lekarzami. W szkole radzi sobie nieźle - jest po polskiej edukacji więc wie 3 razy więcej niż jej rówieśnicy. Po angielsku daje sobie rade całkiem dobrze. Ma niestety regularnie przepierdolone u swoich angielskich koleżanek, bo jest mądra, ładna i wszyscy angielscy koledzy chcą ją ruchać zamiast Angielek. Polka nie jest chętna początkowo na dymanko, ale w końcu się łamie dla świętego spokoju. Daje dupy największemu dresiarzowi w szkole, bo wie, że zaraz się o tym dowiedzą wszyscy i żadna pizda nie będzie już jej ciągała za włosy czy drapała paznokciami czy po prostu nie spuści jej wpierdol. Za dymanie się z dresiarzem należy się szacunek. Dziewczynę bossa drecholi trzeba szanować. Polka momentalnie traci natomiast szacunek do siebie, olewa naukę, kończy edukację mając 16 lat i zaczyna pracować na kasie w Asdzie. Wieczorami obciąga druta swojemu kolesiowi, który za rok zrobi jej dziecko i zostawi z rozstępami i pizdą jak armata.

Taki to los polskiej młodzieży w UK. Przejebane.
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
Starscream
Posty: 538
Rejestracja: 8 gru 2014, o 17:33
Motocykl: k6 1LITR
Wymarzony motocykl: BIAŁO CZERWONY
Imię: Konrad
Skąd: ŻAGAŃ FZG

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: Starscream » 15 gru 2014, o 12:00

Może źle zrobie ale przeczytałem 3 zdania 3 epizodu i jak ktoś pisze takim językiem to dla mnie prostak i Polaczek z piosenki " trzeba było zostać dresiazem " i tak biedny postrzega świat . Dziękuję za uwage
ps sorry za formę caly czas z tele. Pisze

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 15 gru 2014, o 12:54

ja mam dużo znajomych na wyspach i też nie zgodzę sie z tymi sporadycznymi przypadkami, z tego co wiem to bardzo dobrze sobie radzą Polacy , co do oklepu to na odwrót jest angole wiedzą ze z polakiem ni ma żartów tak to wygląda z opowieści znajomych mieszkajoncyh w angli :D
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: bet » 15 gru 2014, o 17:25


Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 16 gru 2014, o 10:58

Mi ciężko w to uwierzyć, że wszyscy się tak pięknie asymilują. Pieniądze przecież to nie wszystko 8-)
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 4 sie 2015, o 09:31

Wnioskuję, że dużo osób na forum jest kierowcami zawodowymi..

Macie jakieś informacje z pierwszej ręki co się odpierdala w Calais?

Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: bet » 25 sie 2015, o 13:01

macias pisze:
Dgrfst pisze:Macie jakieś informacje z pierwszej ręki co się odpierdala w Calais?
To co widać na filmie i o czym wszędzie trąbią od jakiegoś czasu :) DZICZ!
i tak najlepsza beka jest z akcjami nieświadomego przewożenia imigrantów do UK, a po zgłoszeniu do odpowiednich służb tego faktu sam zgłaszający czyli kierowca jest karany bajecznie wysokimi mandatami

Awatar użytkownika
mlody85
Posty: 222
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 10:08
Motocykl: gsxr 600 k3
Wymarzony motocykl: gsxr 1000 k7
Imię: Łukasz
Skąd: Łódzkie

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: mlody85 » 25 sie 2015, o 13:14

Kolega Olo powinien zostać pismakiem :) myśle że taki artykuł bardzo by się spodobał :)

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: bet » 25 sie 2015, o 14:12

Nie wiem dlaczego nie latacie Dunkierka - Dover, od zawsze najlepsza przelotówka przez tamte rejony :)

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Emigracja

Nieprzeczytany post autor: bet » 25 sie 2015, o 23:30


ODPOWIEDZ