Pochwal się czymś :)))

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 4 maja 2016, o 15:20

No pokazałem mniej więcej o jaką mi chodzi i co chciałbym aby tam było :) podesłałem im gotowe logo na tylna, przednią kanapę i napisałem jakie kolory gdzie mają być i jaki materiał. Dobrze jest też porysować trochę na siedzeniu jakąś kredą czy coś gdzie mają się rysy zaczynać i kończyć aby ładnie się wpasowały w linie motocykla :D Nie da się ukryć że wzorem podjechałem sobie trochę pod tą właśnie firmę co podesłałem "LuiMoto"

Znalazłem sobie logo w Google i trochę się musiałem pobawić aby je obrobić bo nigdzie nie znalazłem fotki bez tych napisów w tle :lol:
https://muhammadnurluthfi.files.wordpre ... -logo1.jpg
Obrócić kolory napisu na biel i gotowe;)

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kwas » 4 maja 2016, o 15:39

VenomGSXR pisze:kwas to chyba ma taki przycisk na klawie "drogo" i go wciska czesto XD HAHAHAHAH

Tomek projekt sam robiles czy sa jakies gotowce do wyboru??

bo mam namiar na firme na podkarpaciu ktora robi fajnie kanapy prawie za polowe tego co podesłał tomek ;) bede w domu to wam wrzuce nie płakać mi tu od razu :)
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 4 maja 2016, o 15:43

Zelu tez Ci w siedzenia napchali czy wymienili tylko poszycie bez rzezbienia w gabce? Swoja kanape mam akcesoryjna ale tak przy okazji zastanawiam sie czy nie zadbac rowniez o tylek pasazerki za pare dodatkowych groszy a nie tylko o wyglad moto haha... To mi jeszcze znajomi "turysci" polecili -> http://mwmoto.pl/

I tak jak piszesz - dobra robota sie ceni ;)

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 4 maja 2016, o 16:01

Kwas ja też czasem chodzę w adidasach za 50zł ;) no ale nie w tym rzecz
Są tańsi jasna sprawa przecież nie mówię że masz to tam zrobić ale widziałem parę kanap z "innych tańszych firm" :P
Każdy robi jak uważa proste. Sam się trochę wahałem gdzie podesłać ale nie żałuje jeśli nawet dałem za dużo według ciebie.


Kaczan w sumie to tylko obszywałem żelu mi nie trzeba mam twardą dupę ;) haha

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kwas » 4 maja 2016, o 18:48

Cześć! Przerabiałem ostatnio u siebie kanapę w firmie tap-mar koĺo przeworska, jestem bardzo zadowolony, niedrogo i dobrze. 507 700 906.

Tak to wygląda u mnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Koszt 250zł za wymianę wypełnienia, modyfikację kształtu i nowe poszycie z alcantary. Kanapę przerobiłem, bo widzia


decyzje pozostawiam wam. Ja na przyszły sezon wysyłam tam kanape mt na obszycie i profilowanie kanapy
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 4 maja 2016, o 19:13

kwas taka zwykła kanapa bez haftów na zamówienie i materiału w karbon to i też się wyrobisz w podobnej cenie :) Tu co podałeś masz zwykłe proste obszycie.
Moje dokładnie kosztowało 350zł dlatego bo hafty były indywidualne jak i dużą ilość materiału w karbon

Obszyjesz gdzie chcesz proste jest tych firm sporo ale nie każdy ma możliwość wyszycia ci czegoś czego chcesz :D
niektórzy mają loga czy inne pierdoły które sobie wymyślisz nie wyszywane to i cena też jest inna

Obszycie 2 kanap na ori to koszt 120zł dla przykładu a już jakieś cuda wianki to od 250 tak jak ci zresztą kolega VenomGSXR wspomniał


Żeby nie było wykonanie "twojej" jak najbardziej ok :)

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 4 maja 2016, o 19:33

Zmienię wam temat kanap.
Byłem dzisiaj w Suwałkach i było ciepło :lol:
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
saj234
Posty: 151
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:43
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: KTM RC8R
Imię: Szymon
Skąd: Kraków

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: saj234 » 4 maja 2016, o 20:44

dziurekk pisze:Zmienię wam temat kanap.
Byłem dzisiaj w Suwałkach i było ciepło :lol:
Taaa ja wczoraj wrocilem z Suwalk ;) Jak przyjechalem to zimno i padalo jak wyjezdzalem to slonce. :x

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 7 maja 2016, o 01:52

A ja Wam powiem ze Juwenalia 2016 fajne sa. Zwlaszcze z wejsciowkami VIP hiehiehie... A rano rozpoczecie sezona AD 2016. Ja pieudole, kumulacja :lol:

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kwas » 7 maja 2016, o 09:53

mam wyjebana na morderatora :D ciota daje mi warny po miechu . do tego za to ze nie napisalem s przez przypadek w temacie. kolejny idiota który wykończy kolejne forum bo mu władzy przybyło. a jak potrzebowal pomocy to wielki kolega. pozdrawiam serdecznie fałszywe świnie :]
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 7 maja 2016, o 10:42

kwas wrzuć na luz ;) a pablo popraw jak widzisz błąd, ślij ostrzeżenia do świeżaków i generalnie też wyluzuj w stosunku do stałych członków forum
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Dziadi
Posty: 343
Rejestracja: 23 sie 2013, o 17:03
Motocykl: GSX-R 600 SRAD
Wymarzony motocykl: GSX-R 1000 200km :)
Imię: Bartek
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Dziadi » 7 maja 2016, o 11:49

moge sie pochwalic ,ze w koncu zszedlem na lewe kolano :)) miałem taką blokadę ,że hoho ,ale jak juz pusciła to jest ogień :)

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 7 maja 2016, o 12:55

kwas pisze:mam wyjebana na morderatora :D ciota daje mi warny po miechu . do tego za to ze nie napisalem s przez przypadek w temacie. kolejny idiota który wykończy kolejne forum bo mu władzy przybyło. a jak potrzebowal pomocy to wielki kolega. pozdrawiam serdecznie fałszywe świnie :]
Juz Ci cos napisalem, jak sie do tego nie ustosunkujesz i nie przestaniesz Mnie obrazac to zglosze Prosbe o wywalenie Cie z forum do Adminów, hahahaha :D

Twoje teksty sa zalosne, ciagle marudzisz ze drogo... Od kad w Wawie jestes to Ci sie pojebalo czlowieczku maly z Pod Tarnobrzega. Twoje rady co do oceny motocykli ktore Ci podsylalem tez byly rzeczowe, a wiekszosc tekstow jakie mi odpisywales to ze drogo i tyle bys nie dal.

Wiesz, Twoj problem polega na tym ze nie dales sobie rady w Wawie i wciagnales sie w zycie w stolicy , zapominajac skad jestes i jakie wartosci wyniosles z domu.
Tyle w off-topie do Mnie

Pochwale sie jaki motorower widzialem, kozacki, wydech to chyba +20km do mocy :D
Zwykla podroz po podkarpaciu a wrazenia nie samowite. Wiejski tunning nie zna granic :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kwas » 7 maja 2016, o 13:59

pablogixx pisze:
kwas pisze:mam wyjebana na morderatora :D ciota daje mi warny po miechu . do tego za to ze nie napisalem s przez przypadek w temacie. kolejny idiota który wykończy kolejne forum bo mu władzy przybyło. a jak potrzebowal pomocy to wielki kolega. pozdrawiam serdecznie fałszywe świnie :]
Juz Ci cos napisalem, jak sie do tego nie ustosunkujesz i nie przestaniesz Mnie obrazac to zglosze Prosbe o wywalenie Cie z forum do Adminów, hahahaha :D

Twoje teksty sa zalosne, ciagle marudzisz ze drogo... Od kad w Wawie jestes to Ci sie pojebalo czlowieczku maly z Pod Tarnobrzega. Twoje rady co do oceny motocykli ktore Ci podsylalem tez byly rzeczowe, a wiekszosc tekstow jakie mi odpisywales to ze drogo i tyle bys nie dal.

Wiesz, Twoj problem polega na tym ze nie dales sobie rady w Wawie i wciagnales sie w zycie w stolicy , zapominajac skad jestes i jakie wartosci wyniosles z domu.
Tyle w off-topie do Mnie

Pochwale sie jaki motorower widzialem, kozacki, wydech to chyba +20km do mocy :D
Zwykla podroz po podkarpaciu a wrazenia nie samowite. Wiejski tunning nie zna granic :D
Linki poprawie jak bede na kompie, poki co udostepniam zdjecia pod tym linkiem :
https://onedrive.live.com/redir?resid=E ... =folder%2c
Co tam jeszcze ciekawego powiesz?:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 7 maja 2016, o 14:12

Dziadi pisze:moge sie pochwalic ,ze w koncu zszedlem na lewe kolano :)) miałem taką blokadę ,że hoho ,ale jak juz pusciła to jest ogień :)
mówisz banan w kasku był 8-)
graty
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

ODPOWIEDZ