Pochwal się czymś :)))

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 29 lip 2017, o 00:33

Jak wyczaja, ze przeginasz to przy zjezdzie czeka smutny pan i zaprasza na pomiar. Chyba do 100 dB moze byc, nie wiem bo mam ori wydech i sie nie martwie.
Prad jest, infrastruktura sie buduje.

RobKlim1
Posty: 66
Rejestracja: 6 lip 2015, o 13:19
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K8
Imię: Robert
Skąd: mazowieckie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: RobKlim1 » 31 lip 2017, o 09:10

Pierwszygixerk1 pisze:Właśnie pakuję się do Kamienia Śląskiego na jazdy z Duszan Team :) jesteśmy z kumplem zapisani do grupy żuczków (C) :D .
Powiedz kolego jak wrażenia po ?
warto zapisać się dla osoby która nie miała wcześniej styczności. Nauczy coś czy tylko "macie i jeździjcie sobie"?

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kai » 31 lip 2017, o 10:58

RobKlim1 pisze:
Pierwszygixerk1 pisze:Właśnie pakuję się do Kamienia Śląskiego na jazdy z Duszan Team :) jesteśmy z kumplem zapisani do grupy żuczków (C) :D .
Powiedz kolego jak wrażenia po ?
warto zapisać się dla osoby która nie miała wcześniej styczności. Nauczy coś czy tylko "macie i jeździjcie sobie"?
bylem w sobote, tez grupa C, w pierwszej sesji wyjebalem wszystkich :v

ogolnie, jak ktos nigdy na torze nie byl, ale nie ma problemu z zapierdalaniem po drodze to do grupy C sie nie pchajcie, bo ludzie na litrowych nowych gixach, ktmach rc8, rsv4 a takie tempo mieli ze myslalem ze zasne, a nie chicalme pod lokiec wchodzic zeby delikwenta nie wystraszyc.

ja polecam mega impreze,

//ja na silesie poijechalem bo mam 30km. oddzial ratunkowy tez na torze, pulapki zwirowe tez bylo, na prostej tylko w pierwszej sesji walilem w opór, i nwaet udalo mi sie zablokowac supercorse przy 260 na przodie :D ale nie glebłem :D

potem jezdzilem do 220max, bo bardziej skupialme sie na technice, a przy mniejszej predkosci mialem wiecej czasu zeby sie odpoweidnio zlozyc itp

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 31 lip 2017, o 13:32

kai pisze:
RobKlim1 pisze:
Pierwszygixerk1 pisze:Właśnie pakuję się do Kamienia Śląskiego na jazdy z Duszan Team :) jesteśmy z kumplem zapisani do grupy żuczków (C) :D .
Powiedz kolego jak wrażenia po ?
warto zapisać się dla osoby która nie miała wcześniej styczności. Nauczy coś czy tylko "macie i jeździjcie sobie"?
bylem w sobote, tez grupa C, w pierwszej sesji wyjebalem wszystkich :v

ogolnie, jak ktos nigdy na torze nie byl, ale nie ma problemu z zapierdalaniem po drodze to do grupy C sie nie pchajcie, bo ludzie na litrowych nowych gixach, ktmach rc8, rsv4 a takie tempo mieli ze myslalem ze zasne, a nie chicalme pod lokiec wchodzic zeby delikwenta nie wystraszyc.

ja polecam mega impreze,

//ja na silesie poijechalem bo mam 30km. oddzial ratunkowy tez na torze, pulapki zwirowe tez bylo, na prostej tylko w pierwszej sesji walilem w opór, i nwaet udalo mi sie zablokowac supercorse przy 260 na przodie :D ale nie glebłem :D

potem jezdzilem do 220max, bo bardziej skupialme sie na technice, a przy mniejszej predkosci mialem wiecej czasu zeby sie odpoweidnio zlozyc itp
Kai z jaką firmą byłeś i jak organizacja?
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kai » 31 lip 2017, o 13:36

duszan,

fajnie, bylo zarcie, prad, woda, na miejscu zmiana opon 35zl, byl Legut z namiotem, sesje po 20min, tak jak wszedzie chyba (w razie czegos czas leci, wiaodmo),. ja bylem pierwszy raz i spodobalo mi sie na tyle, ze chce mojego gixa pogonic i szukam 600 :D

Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 31 lip 2017, o 17:57

No więc tak . Byłem i wróciłem :) Było to moje prawie pierwsze torowanie, wcześniej 2 razy byłem w Krakowie w Moto parku na wolnych jazdach. Porównując oba obiekty tor w Krakowie jest jak TOITOI na torze w Kamieniu Śląskim (nie ubliżając bo lepszy rydz jak nic). Impreza bardzo fajnie zorganizowana, zaczęła się już w piątek 28.07 o 18 było to szkolenie teoretyczne. Gość bardzo fajne opowiada i tłumaczy, obeszliśmy cały tor i na każdym winklu opowiadał co i jak na koniec pokazywał jak zwieszać się na motocyklu i jakieś filmiki z moto GP. Ktoś tam już pisał ze 500 zł za dzień więc nie tanio ale, chodziło mi o to żeby teorii też coś liznąć, zawsze coś w głowie zostanie. Przed sesją wystarczyło poprosić gostka który prowadził szkolenie, aby jechał przed tobą i pokazał Ci nitkę toru lub za Tobą, żeby powytykał Ci błędy więc nie tylko "macie i sobie jeździjcie". Prąd jest, prysznice z ciepłą wodą, jakieś tam jedzenie, zajebista atmosfera. Z wydechem jest do 105 dB ale mają głośniejsze i jeżdżą, jednego chyba tylko zdjęli ( przechodziłem i słyszałem jak przeklinał) na torze 2 karetki. A był jeszcze jakiś gostek od ustawień zawieszenia, można było wyregulować w cenie imprezy. 5 lub 6 sesji po 20 min później wyścig wszystko można poczytać na stronie Duszanteam, nawet zadzwonić i się doinformować. Sam wyścig troszkę mnie przeraził bo 2 grupy naraz C i B bodajże co zaowocowało bardzo dużą ilością motocykli na prostej startowej jeszcze przez przypadek wjechałem na 3 pole startowe :) i bałem się żeby mnie jakiś lepszy zawodnik nie rozpier.. moje obawy szybko się rozwiały bo na 2 okrążeniu wypadłem w pola na zakręcie nr 3 i musiałem czekać aż wszyscy przejadą :lol: .Z grubsza to chyba tyle może się komuś przyda. Co prawda nie mam z czym porównać ale jestem mega, mega zadowolony do teraz mam Ciary po plecach :)
HQ1 patrzyłam też na Słowację ale małymi kroczkami wszystko. Tak jak pisałem pierwszy mój (oby nie ostatni) tor a jadąc na Słowację pewnie byśmy się zgubili :) Ty z tego co czytam to jakiś torowy wyjadacz jesteś 8-) może kiedyś dobrze wiedzieć ze jest ktoś obeznany
RobKlim1 Ja jestem zajebiście zadowolony osobiście uważam że jeżdżę jak leszcz i przed pierwszą sesją miałem tremę jak przed maturą, ale poszło ok, byli lepsi, byli gorsi ;) więc jeśli masz możliwość to się nie zastanawiaj
kai nie stałeś stałeś czasem przy bandach wyjazdu z nitki toru ? Jeśli tak to dość ładny i wypucowany ten Twój gix :)
Obrazek

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kai » 31 lip 2017, o 18:19

gadales z moim ziomem nawet :D
stalismy kolo TOITOI i typka od zmiany gum tym
Obrazek

mi się też mega podobało, zawaliłem sobie z grupą bo byłem trochę za szybki, ale wyscig tak jka mowisz, ja bylem totalnie przerażony :D stalme na samym koncu, to przy pierwszym winklu bylo z 15moto i predkosci chyba do 40kmh to myslalme ze sie bede noga podpieral :D wyscigu ja nie ukonczylme bo mnie takie skurcze zaczely lapac (cale zycie na dupie siedze, 0 ruchu i wyszedl totalny brak kondycji). planuje jeszcze wybrac sie na wolne jazdy czy cos we wrzesniu :)

//ja strasznie czekam na zdjecia (5zl jedno, wszystkie 40 - bez znakow wodnych, ze znakami wodnjymi za friko) bo jestem ciekaw jak bardzo chujowa pozycje mialem :D ale na pierwszy raz to chyba nie bede zly na mojego kartofla :D

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 31 lip 2017, o 19:01

Pooglądałem filmiki.
Z plusów:
Fajny tor. Blisko. Nasz. 105dB to nawet yoshimura duża puszka obleci. Jak jest prąd i ciepła woda to juz lepiej jak na Poznaniu ;-). Nowy asfalt. Na początek dobry bo wolny. No i wreszcie jak na normalnym torze wyścig.
Z minusów:
Drogo - jak na tę infrastrukturę drogo. Dwie karetki ... w razie w moze braknąć. Wirażowych to ja tam widziałem mało, prawie wcale. Na porządnych torach jest po kilku na każdym zakręcie i do machania flagami i zbierania nieszczęśników i części. Żwir szczątkowy. Strasznie namieszane w grupach, aż niebezpiecznie - jak to w Polsce "nie umiem ale grupa A dla mnie". No i ta banda przy wyjściu na prostą ...

Ale i tak lepsze to sto razy niz jakiś karting. I faktycznie na początek super sprawa. Aż mnie korci tam pojechać - tylko kogo ja namówię? 12-13 jedziemy na Pannonie. W sumie wyjdzie kosztowo z dojazdem to samo a jednak tor ... no pełen wypas. Jak by ktos chciał to ja mam często miejsce na przyczepie.

Słowacja zajebista jest bo szybka. No i Brno. Zreszta warto jeździć po różnych torach w nie być mistrzem jednego. Kazdy ma coś. Brno piękne, góra 30 pięter, szeroko można sie ciąć po zakrętach. Slovakia szybka i trudna technicznie, piękny wielki paddock. Pannonia kręta, techniczna, tania ;-). Most zajebiscie szybkie winkle. Hungaro, kręty, wąski, ja uwielbiam. Poznań No ma super nitkę. Kamień ... No kurna musze zobaczyć.
Kiedy teraz jakiś termin jest?

Co do gubienia się. Wpisujesz w Google i jedziesz. Hehehehe pannonia łatwo zapamiętać: Ostffyasszonyfa :-D

Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 31 lip 2017, o 19:23

A no faktycznie kojarzę jak można ładnej k4 k5 nie kojarzyć :) Mówiłem mu że dość dobrze daje :)
Jak bym miał tylko możliwość to nawet nie zastanawiał bym się nad tą Panonią , ale wiem że w tym roku już na 99.9% nigdzie nie pojadę zostanie krk i obidowa :| ( nie ma uśmieszku beczy :) ) A terminy na Kamień typu wolne jazdy to chu.. wie strona słabo rozgarnięta a Tobie raczej szkolenie nie potrzebne ;)
Obrazek

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: kai » 31 lip 2017, o 19:40

ja wydzior wrzucałem serię, bo jednka krótki two brothers to nie mam o czym marzyc :D sciagneli jedno supermoto bo mial pewnie ze 120dB

w kamieniu paddock robia dopiero + pietro u gory, jak skoncza bedzie fajnie tez. tor w miare wolny tak jak mowiles, glwonie 2/3 + proste ale mi na start to odpowiadalo z grupami syf jednak, chicalbym zeby kazdy mial zrobic ze 2 kolka i czsaowo poukladac ludzi, byloby bezpieczniej, bo widzialem ze o ile w S byli sami wymiatacze to w A widziaelm z 2 wolniejszych, w grupie B byl gosc ktory mnie w wyscigu wyprzedzil na lokciu czym mnie wystraszyl bo wszedl bardzo ciasno kolo mnie.

czy drogo? nie mam porownania, 900zl 2 dni, 500 jeden, 5 sesji 20min + 45min endurance. wirazowych fakt, nie bylo? tylko na kazdym winklu z flagami staly 2 osoby i to tyle, zwir byl chyba w 2 miejscach, ale niektore mozna bylo przestrzelic smialo (np dluga prosta mozna bylo przestrzelic na pas startowy :D) ogolnie asfalt na tyle szeroki ze na tak wolny tor nie trzeba bylo zwiru (wg mnie), tam gdzie byly wieksze predkosci bylo gdzie wyjechac, ja w lewym zaciesniajacym tez polecialem na betony, bo mialem zimne gumy, zaczalem sie skladac (a i tak wolniejsze kolko robilem niz zwykle), ale supercorsy mnie nie sluchaly i moto strasznie wynioslo, ale bylo gdzie uciec, fajne szykany do ciecia po tych betonkach, chociaz nie polecam sie tam skaldac, bo na 1 przy przepiecu na 3jke (180~?) chicalem polozyc moto i myslalem ze glebne :D

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 1 sie 2017, o 20:41

Znalazłem takiego oto newsa:

"Wszyscy właściciele motocykli BMW R1200 GS modele K50, K50/11 oraz R 1200 GS Adventure K51 proszeni są o kontakt z najbliższym dealerem BMW. Pod silnym obciążeniem górna półka wraz z kierownicą może oderwać się od zawieszenia."

Taki tam, mały defekt...

Awatar użytkownika
dinka84
Nowy
Nowy
Posty: 35
Rejestracja: 4 lut 2017, o 14:23
Motocykl: gsxr 600
Wymarzony motocykl: wyżej wymieniony
Imię: Diana
Skąd: LPA/TSZ

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: dinka84 » 1 sie 2017, o 21:49

:( spoko...
Szczęście jest motorem życia ludzkiego, tylko czasami paliwa brakuje....

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 1 sie 2017, o 22:45

Kai drugim razem wez kostke. Zawsze w grupach jest troche namieszane bo inaczej sie nie da. Szkoda, ze nikt ci czasu nie zmierzyl. Ja bym celowal w gr B. Ostatnio u duszana pojechalem w A i zamiatalem ogony. Z cr moto jade w C lub B. Musze zobaczyc jakie mieli ostatnio czasy. Bez tego nie masz co celowac.

Oderwanie kierownicy w BMW... True :D

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 2 sie 2017, o 08:22

Teraz w weekend jest jakiś crmoto. Jedzie ktos? Moze bym sie wybrał ...

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 2 sie 2017, o 20:20

Bede w sobote. Z cr moto bedzie tloczno i szybsze grupy. Bede ze znajomym na aprilce i Jaro tez bedzie ;)

ODPOWIEDZ