Pochwal się czymś :)))

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 20 lip 2018, o 09:39

tzn dunlop d212 mi sie zaczął drzeć później ale to podobno wszystkie dunlopy d212 czy d213 niezaleznie od rocznika zaczynają się rozdzierac na poznaniu ponoć ten typ tak ma.

co do mojego zawieszenia boje się cokolwiek kręcić na pałe bo zwyczajnie moto jeździ dobrze i stabilnie sie prowadzi naprawde nie mam zastrzeżen i tym samym jak jest dobrze nie chce niczego spier... a wiesz żebym byl wiecej razy na torze to moglbym sie pobawić a tak raz w roku wyskocze na te dwa dni to czlowiek skupia sie zeby wykrecic w miare dobry czas plus nie wyglebić obrać jakieś punkty hamowania i linie przejazdy a jak moto jezdzi ok to nie dotykam hehe,
teraz kupilem te sportowe sety lightecha zmienie olej na przyszly rok na 5W i zalozę wiekszą zebatkę 45 nie 44 na tyle bo tu ciagle mam za dlugie przełożenia wiecznie jezdze na 2 i 3dobijam do odcięcia

Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 25 lip 2018, o 21:57

Kurde wpadam napisać że pomimo braku czasu i chu.. ego sezonu udało mi się tor w kamieniu zaliczyć. A patrzę kurde owiewki szlifują po torach. :shock: Prze ch.. z Ciebie Maciek idziesz jak wściekły :) aż miło oglądać
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 25 lip 2018, o 22:28

dzięki bardzo za dobre słowa, ale w sumie to chyba nie jest takie trudne tylko kwestia zaufać i mieć dobre opony reszta to już nie przeszkadzać dla motocykla :)

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 3 sie 2018, o 19:33

Spierdolił mi dzisiaj jednocześnie przód i tył w zakręcie w lewo, kierownica odbiła w lewo, ale luźne ręce, stabilny gaz i maszyna sama się wyciągnęła. Noesamowite to moto jest :-D

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 22 wrz 2018, o 23:01

Poprawiłem Pannonie na 2:06:009 a Brno na 2:15:3 troche kosztem znów opony ale co tam jak sie kręci to sie pali :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 22 wrz 2018, o 23:31

Wow ładnie zjadło gumę. Kurde marzy mi się w koncu jakiś inny tor niż Poznań a czuje ze przyszły rok znowu pojadę bo sporo znajomych się szykuje wiec fajnie pojechać po piknikowac i przy okazji polatac.

QH wez mi powiedz bo się miotam warto zmieniać k5 na k9 ? Bo boje się ze sprzedam i brde żałował bo k5 to mega sprzęt

Gość

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Gość » 23 wrz 2018, o 09:50

Zależy.
Ja wspominam K6 świetnie. Mega mocny sprzęt, jeszcze miałem wersje ze stanów bez powietrzoumilaczy. Szła jak dzika. Sprzet jak każde Suzuki nie do zajechania. Ale miała tez i wady. Żarła mi strasznie opony tyły jak na zdjęciu i przody tez. A to koszty. Rekord superbike zajechany w dwie sesje ... . No i była jka autobus wielka, trzeba sie było szarpać z nią wiec byłem zawsze sponiewierany. No i ... przebiegi. Nie znajdziesz k5-6 ze swierzym zawiasem i piecem.
K9 - pedalski wygłaskany motor. Zaczął jechać dopiero po przeróbkach. Bazzaz, -1+5. No ale po zakrętach to lata jak 600tka. Na zakrętach rzadko mnie coś objeżdża a na wyścigu sie ciąłem właśnie z Suzuki ostatnio. Jak sie przesiądziesz będziesz miał wrażenie, ze sie K9-L5 przewraca w zakrętach :lol:. Duzo zaoszczędzisz na oponach. No a zamiast iść w Bazzaza można dać do zrobienia na tor na Śląsk albo do wawy i wtedy to będzie szło fest.
Także Twój wybór.
A jakbyś chciał to mam L4 przygotowane, choć juz porozbierane z fantów. Juz za późno na wystawianie. Czekam do wiosny. 6500km przebieg. Mam ja od nowości 300km,

Jak coś wał na priv. Handlarzowi nie oddam, allegroteępakow dam ilestam i biere tez. Ale swojemu moge zrobic dobrą cenę.

Gość

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: Gość » 23 wrz 2018, o 10:05

A inne tory.
Sa mistrzowie podwórka. Jakiś jeden tor. Jadą na pamięć kazdy zakręt. I fakt chcesz zrobic dobry czas warto z 2-3 razy w roku być. Ale inne tory to bajka. Kazdy jest inny.
Pannonia techniczna, cały czas walczysz z gumowaniem, jedziesz wiosna albo jesienią i masz pogodę a nie jak kiedyś na Posen -4 trawa na torze a te tępaki o 9:00 nas wygonili.
Brno, jeden z najpiękniejszych torów na świecie. Szybki. Szeroki, dluuuuuugie patelnie. Góra płaczu. No i jedziesz po śladach największych.
Słowacja szybka, hopki, zajebiscie trudne zacieśniające sie zakręty.
Hungaro, szybki mocne hamowania, góra, dół szykany, techniczny strasznie.
Most. Szybki ale tez Krety, zakręty powyzej 250 na kolanie.

Nigdzie nikt nie mierzy hałasu, wszystko wyje jak powinno. Widzisz mój tłumik na Poznaniu?

Szkoda nie spróbować.

A jeszcze Pannonie i Słowację masz czasami za pół ceny Poznania ... a te kilkaset kilometrów wiecej. Dwie godzinki i jesteś.

Co do towarzystwa ... Hehehehe tam tez jest i uwierz, sorry za to co powiem, ale z Polakami jeździ sie najgorzej. Czesi, Słowacy, Niemcy, Austriacy wiesz jak oni zap ... ? No i masz tam nas :lol: Na Poznaniu raczej sie nie spotkamy. No chyba ze ... nie będzie miejsca nigdzie indziej.
My tez mamy na Poznań najbliżej 2,5godz. Silesia 1 godz. Brno 4 godz. Slovakia 5,5. Pannonia 6. Hungaro 6,5.

Myślisz, ze czemu jeździmy tam a nie tu?

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 23 wrz 2018, o 10:43

Mnie nie trzeba namawiać na wyjazdy na inne tory ale nie mam z kim jeździć myślałem poszukać właśnie kogoś i z kimś innym pojechać właśnie brno mi się marzy najbardziej byłem w tym roku na moto gp tor niesamowity. Tylko widzisz ja do poznania mam 7,5 godziny drogi haha przez cała Polske. Tyle ze do brna wyjdzie max 2 godziny tylko dłużej bo teraz autem jechałem 8 godzin. A co do moto to wiesz ja szukam moto bardziej na drogę niż tor bo na tor to ja jadę raz w roku tylko. Najbardziej chodzi mi o prowadzenie właśnie moc to sprawa drugorzędna czytałem jakieś rzeczy ze k9 taka wielka krowiasta w porównaniu do k5 ty mowisz zupełnie inaczej hehe. Jeździłem w tym roku pare razy sc59 która niby tak super się prowadzi ale nie wiem jakoś jak dla mnie dupy nie urywa wole swojego gixa hehe

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 23 wrz 2018, o 12:15

K9-l5 skręca pięknie, sama. Lepiej niz Honda bo to juz jednak inny zawias. K5-6 jest wielka, l9 mniejsza i krótsza. W prowadzeniu jedyna wada, ze bardziej idzie na gumę,

Z Mazur jakiegoś gościa kiedyś na Poznaniu poznałem - poszukam namiaru. Sam do poznania przyjechał.

Z tego Mrągowa to faktycznie masz przerąbane. Ale na Brno sie szykuj na maj. Będziemy z Raceczechem jak co roku. I będzie sporo Polaków bo motormania ich zbiera.

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 23 wrz 2018, o 13:04

To ze na gumę idzie to tylko na plus dla mnie haha. Oki będę myślał co z nowym sezonem.

RobKlim1
Posty: 66
Rejestracja: 6 lip 2015, o 13:19
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K8
Imię: Robert
Skąd: mazowieckie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: RobKlim1 » 24 wrz 2018, o 14:39

Brno, jeden z najpiękniejszych torów na świecie. Szybki. Szeroki, dluuuuuugie patelnie. Góra płaczu. No i jedziesz po śladach największych.
Potwierdzam. Byłem tydzień temu. Mega tor.warto jechać.
Czekać do wiosny Jaro z CR moto na pewno w dobrej cenie ogarnie brno.

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 24 wrz 2018, o 20:44

Tydzień temu? Z kim byłeś?
Jaki czas?

RobKlim1
Posty: 66
Rejestracja: 6 lip 2015, o 13:19
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K8
Imię: Robert
Skąd: mazowieckie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: RobKlim1 » 25 wrz 2018, o 08:50

Proszę cię. Ja to amatorka. nie ma co mówić o czasach. Pierwszy raz na brnie.. Ale tor wypas.
Udało się kupić w ostatniej chwili miejsce u Motorraid. Jak bym nie kupował tak na szybko to uderzył bym do rececech. Ale to jak pisadłem pierwszy raz i człowiek dopiero na miejscu dowiaduje się co i jak jest.

tiromaniak
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 19 mar 2017, o 23:24
Motocykl: SRAD 600
Imię: Wiktor
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: tiromaniak » 3 paź 2018, o 23:44

Obrazek

Trochu mu się przypiekło. :evil:

ODPOWIEDZ