Pochwal się czymś :)))

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 5 paź 2018, o 19:12

RobKlim - to byliśmy razem.
My kupujemy od zawsze w raceczechu. Płacę w koronach - dobrze wychodzi. Kiedyś jak nas więcj jeżdziło mieliśmy fest zniżki.
Staliśmy na końcu szerokiego asfaltu przy końcu prostej startowej - najlepsze miejsce. Szary bus na Wrocławskich blachach, dwie bawarki, Litrowa i 0,6 Honda.
Na pierwszy raz jak ciśniesz dobrze, powinieneś Brno zrobić 2:30. Też zaczynałem na Brnie. Najlepszy tor bo jak wolno to łatwy, schody się zaczynają poniżej 2:18. Uwielbiam ten tor, żeby tylko taki drogi nie był.

Jaki miałeś numer? 8-) Ja 371.

Kurna, jutro pojutrze na Pannoni 22stopnie i full słońce Stardesign ma weekned, a ja w niemcowni siedzę cały weekend w robocie. Szlag. Tu też 22stopnie a jak z Rosji wyjeżdżałem było dziś rano -2 :lol:

RobKlim1
Posty: 66
Rejestracja: 6 lip 2015, o 13:19
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K8
Imię: Robert
Skąd: mazowieckie

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: RobKlim1 » 8 paź 2018, o 09:41

Chcąc pojeździć jeszcze w tym roku kupiłem na szybko od mtorraida. Ale dopiero na miejscu dowiedziałem się że podpinają się pod Czechów i wychodzi że to oni są organizatorami. No to mogłem was widzieć w tych okolicach bo chodziliśmy jak zwiedzałem tor. Masz rację tor mega, ale infrastruktura jak na tor który gości Moto GP to lipa i zalatuje PRL, ale to nie jest najważniejszy przecież.
Mi na brnie wyszło 2.35. Ale w przyszłym roku będzie co do poprawienia.
590.

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Pochwal się czymś :)))

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 10 lis 2018, o 21:07

Infrastruktura jest ok. Na wszystkich torach tak jest. Ale jest czysto, masz papier, ciepłą wodę, prąd , czego Ci trzeba wiecej? Knajpa jest, dla księżniczek nawet hotel postawili.
A infrastruktura na torze? Najlepsza jaką widziałem a trochę widziałem.
Jedz na Poznań syf w kiblu, brak cieplej wody, prąd ze opon nie zagrzejesz - to jest PRL.
AlBo Silesia ... jeden kibel ...

ODPOWIEDZ