Legato motocykle

MUSTANG

Tu trafią usuwane wątki.

Re: MUSTANG

UNREAD_POSTprzez TomCiu » 1 sie 2013, o 19:39

EMILgsxR napisał(a):nie obraziłem go , tylko wyraziłem swoja opinnie

a to co to jest?
EMILgsxR napisał(a):a ja mam prawo powiedziec ze jest to zazdrosna zakompleksiona ciota

Nie wiem jak Ty ale ja bym miał coś przeciwko, gdyby ktoś tak do mnie powiedział. Dobra, tak tylko chciałem Tobie zwrócić uwagę bo uważam, że na forum trzeba się jakoś zachowywać. Nie moja sprawa.

Ostatnio oglądałem ogłoszenia takich aut więc może napiszesz na co trzeba zwrócić uwagę przed kupnem fajnego egzemplarza?
TomCiu

Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek

UNREAD_POSTprzez EMILgsxR » 1 sie 2013, o 19:56

wkurzaja mnie takie typki którzy tu krytykuja a na ulicy podchodza ogladaja i podziwiaja robiac sobie fotki. musi byc zadbany od pasjonata a nie handlarza .. jaka cena takie auto... ja moge sprzedac Ci jednego Mustanga bo obecnie posiadam dwa takie auta.
EMILgsxR
Nowy
Nowy

Motocykl: gsxr k5
Wymarzony motocykl: gsxr k9

UNREAD_POSTprzez TomCiu » 1 sie 2013, o 20:09

Teraz jestem na etapie szukania motocykla, później może przyjdzie czas na auto. A czy w mustangach trzeba wymieniać światła i kierunki? W jakimś ogłoszeniu spotkałem się z tym. I ktoś coś wspomniał o problemie z grzaniem się kół????? O co chodzi? Łożysko czy to coś innego?
TomCiu

Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek

UNREAD_POSTprzez mlusiek1590 » 1 sie 2013, o 20:14

Panowie wszystko na spokojnie krytykę też trzeba umieć przyjać tym bardziej że kolega kamiel nie napisał swej opinii w żaden agresywny sposób więc nie widzę problemu żeby się unosić ...I koniec tematu ...
jak pić to wódkę, jak palić to blanty, jak jeździć to 300km/h :D
sprzedam :Części Bandit 1200s ....
mlusiek1590

Motocykl: k4 1000
Imię: Mariusz

UNREAD_POSTprzez EMILgsxR » 1 sie 2013, o 20:23

jesli wersja z usa to trzeba zmienic lampy na europe... wszystkie lampy niestety. kierunki mozna zostawic ale kombinacja z kablami musi byc. łożyska sa niewymienialne tylko całe piasty szt. 500zł;) silnik na łancuchu wymiana co 500000 ;0
EMILgsxR
Nowy
Nowy

UNREAD_POSTprzez kamiel » 4 sie 2013, o 17:01

to chyba raczej ty masz kompleksy..hehe moge jezdzic nawet taczkami a i tak mam prawo powiedziec co mi sie podoba a co nie gdybym wiedział jakim spierdolonym typem czlowieka jestes wogole nie wchodził bym w twoj watek kierujac sie zasada omijania gówna..żegnam buraku
I'm the captain of my life
kamiel

Motocykl: hayabusa l6
Wymarzony motocykl: nitrodron ^^
Imię: Kamil

UNREAD_POSTprzez EMILgsxR » 4 sie 2013, o 17:15

kamiel napisał(a):to chyba raczej ty masz kompleksy..hehe moge jezdzic nawet taczkami a i tak mam prawo powiedziec co mi sie podoba a co nie gdybym wiedział jakim spierdolonym typem czlowieka jestes wogole nie wchodził bym w twoj watek kierujac sie zasada omijania gówna..żegnam buraku
ja mam miec kompleksy??? jak bym mial taka morde jak twoja to napewno bym jej nie wystawil w awatarze hahaha jaki ryj... wygladasz jak @ HAHAA. jAK SPRZEDASZTA FURE I TROCHE DOZBIERASZ TO MOE I NA TACZKE WYSTARCZY. WON NA FORUM ROLNIKOW I NIE ZASMIECAJ FORUM SWOIMI RUPIECIAMI I KURNIKAMI... A I JESZCZE USUN TA DUPE Z AWTARA
EMILgsxR
Nowy
Nowy

Poprzednia strona

Powrót do Kosz