Legato motocykle

nissmo 100nx

Tu trafią usuwane wątki.

nissmo 100nx

UNREAD_POSTprzez kamiel » 12 lip 2013, o 23:08

że spać mi sie nie chce a deszcz pada troluje i cos wtrące
moj samochod:
93r 90hp dach targa(szklany zdejmowany) w moim posiadaniu od grudnia i pewnie na dozywociu choc blaha leci w oczach i zaczal juz popijac leciutko olej to nadal wiernie służy dobry tani stary japonski dosc mocny benzyniak o sportowym zacieciu. tak w kilku slowach mozna go opisac nno na konciu mozna dodac próchno lub brzydal hehe ale to rzecz gustu czy zasobnosci portwela a kosztowal tyle co rower:DD
auto wrecz kocha redukcje i lubi ciaganie na obrotach na dwojce mozna spokojnie dociagnac do setki jest to juz model na elektronicznym wtrysku dodam ze byly jeszcze wersje gti majace około 150 koni (dokladnie chyba 143) auto wazy cos koło 1000kg siedzi się nisko i pod skosem co sprawia sympatyczne poczucie predkosci tzn nie czuje się jej 160 wydaje się 80dziesiecioma ogolnie polecam kazdemu bo to wierna japonska puszka :ugeek: zdrowy egzemplarz na lajcie wykreci setke w 8-9sek mowie o tych 90hp moj juz umiera ale juz jego pora kupilem w stanie ktory nie dawal nadzieji na odrestaurowanie go
Obrazek
bo mozna i tak:
Obrazek
czy tak
Obrazek
:ugeek:

szczerze przyznam ze zamiast gixa miałem spełnic inne marzenie 8-)
Obrazek
Obrazek
kupic w miare zdrowego wsadzic drugie tyle i cacko gotowe jak to mowia.. :lol:
strasznie jaram się bokolotami i tak marze juz kolejny rok o pieknym zdrowym nissanie 200sx wersja s13 jak wyzej na tych dwóch zdjeciach 180hp sylwetka pocisku i naped na tył cudo jakich juz nie robią i nie zrobią. piękna twarda poczciwa stara mocna japonska konstrukcja ale to juz wydatek rzędu nastu tysięcy i kilku na ewentualne poprawki na poczatek niestety tylu zaskorniakow nie udalo mi się odłozyć ale nie ma tego zlego- mam gixa i marzenie w glowie :lol: :lol: hehe
I'm the captain of my life
kamiel

Motocykl: hayabusa l6
Wymarzony motocykl: nitrodron ^^
Imię: Kamil

Re: nissmo 100nx

UNREAD_POSTprzez mlusiek1590 » 4 sie 2013, o 19:49

zamykam do odwołania ...
jak pić to wódkę, jak palić to blanty, jak jeździć to 300km/h :D
sprzedam :Części Bandit 1200s ....
mlusiek1590

Motocykl: k4 1000