Legato motocykle

Zrzutka na funkcjonowanie forum gixxer.pl - sezon 2019!

Wsparcie forum - sezon 2019'

Tematy dotyczące forum.

Wsparcie forum - sezon 2019'

UNREAD_POSTprzez bet » 14 lis 2018, o 18:32

Witajcie,

Mija kolejny sezon motocyklowy. Teraz, po trzech latach potrzebuje Waszej pomocy :) W latach 2016-2018r. opłacałem sam domenę i serwer. Koszt dedykowanego hostingu u niezawodnego usługodawcy hostit.pl to koszt 123,00zł/msc co daje rocznie 1476 zł oraz 58,95 zł /rok za utrzymanie domeny gixxer.pl

Łatwo więc przeliczyć że do końca roku 2019 potrzebujemy 1543,95 zł by utrzymać się w sieci. Chciałbym ogłosić w pełni DOBROWOLNĄ zrzutkę bez jakichkolwiek wymogów. Jedyne o co proszę to wpłatę wedle poniższego wzoru (uwzględniając tytuł) Nie będę rzucał coachingowo-motywacyjnych sloganów czy pisał kreatywnych epopei. Jeśli uważacie że forum było, jest lub będzie kiedykolwiek Wam pomocne, mile widziane wsparcie na jego dalsze istnienie i rozwój w sieci. :)

Przy okazji - dziękuje! Wielu z Was tworzy przez to forum bazę wiedzy o gixach nie do opisania. Sporo z nas dzięki temu nie nacięło się na minę przy zakupie sprzętu czy udało się wyeliminować problem ze swoim motocyklem. Korzystając z okazji dziękuje :)

Dane do wpłaty:
Numer konta PKO Bank Polski: 56 1020 1127 0000 1302 0262 0177
Odbiorca: Krzysztof Parkitny
Tytul: Dobrowolna wpłata na funkcjonowanie forum gixxer.pl twoj_login

Bardzo proszę również o podawanie w tym temacie lub na priv informacji czy wyrażacie zgodę na publikowanie w temacie wiadomości o Waszej wpłacie (login/kwota) odliczając tym samym ile pozostało jeszcze do uzbierania. Dzięki raz jeszcze! :)
bet

Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek

Re: Wsparcie forum - sezon 2019'

UNREAD_POSTprzez bet » 16 lis 2018, o 15:14

Moi drodzy,

Aktualnie, na dwie doby po rozpoczęciu zrzuty niestety nikt nie wsparł finansowo forum. Mam nadzieję że ktoś tu jeszcze jest i uda się zorganizować gotówkę gdyż w innym wypadku forum zniknie z sieci po 15.12.2018r.

Jednocześnie informuję że gdyby nie udało się zebrać odpowiedniej kwoty a ja też nie będę jej w stanie pokryć, wszelkie wpłacone środki zostaną Wam oddane na konto z którego wpłacaliście.
bet

UNREAD_POSTprzez Carry » 16 lis 2018, o 15:58

Poszło ode mnie
ECU flashing - Carry/MotoTune
+48600403686
Polub Nas:
https://www.facebook.com/mototunepl
Zapraszamy!
Carry

Motocykl: GSXR 600 K6
Imię: Marcin

UNREAD_POSTprzez bet » 16 lis 2018, o 15:59

Carry napisał(a):Poszło ode mnie

Dzięki Carry! Oby się rozkręciło :)
bet

UNREAD_POSTprzez romeoxx » 16 lis 2018, o 16:53

W najbliższym czasie i ja przeleje
Tylko zastanawia wręcz irytuje mnie pewna rzecz
Nie można było wyciągnąć wniosków z poprzedniej zrzutki a mianowicie chodzi mi o to ze można ogarnąć forumowe koszulki smycze wlepy bryloki itp i sprzedawać na forum z zyskiem który pokryje kolejne opłaty uyrzymania forum.
Ja z chęcią bym pozyskał taki zestaw.
romeoxx
Nowy
Nowy

Motocykl: GSXR 600 K8
Wymarzony motocykl: Bmw S1000RR
Imię: Piotr

UNREAD_POSTprzez bet » 16 lis 2018, o 17:10

romeoxx napisał(a):W najbliższym czasie i ja przeleje
Nie można było wyciągnąć wniosków z poprzedniej zrzutki a mianowicie chodzi mi o to ze można ogarnąć forumowe koszulki smycze wlepy bryloki itp i sprzedawać na forum z zyskiem który pokryje kolejne opłaty uyrzymania forum.

Na to potrzeba czyjegoś czasu który też kosztuje. Ponadto jeszcze parę lat temu gdy podjąłem się organizacji takiej akcji w celach promocyjnych forum i w bardzo dobrych cenach zamówiłem hurtowo kubki oraz koszulki to komentarze użytkowników były że ok ale "można było zamówić tutaj, byłoby 3zł na zestawie taniej". Tak więc bardzo wątpię że robienie interesu z gadżetów forumowych celem utrzymania forum przy życiu byłoby sensowne. A nawet jeśli, w jakim okresie czasu by się to rozciągnęło aby realnie pokryć wszelkie koszty? Nikogo do niczego nie namawiam aczkolwiek od powstania forum średnio raz na trzy/cztery lata proszę o pomoc, cała reszta jest pokrywana z mojej kieszeni więc mam nadzieję że i tym razem uda się uciułać ile trzeba.
bet

UNREAD_POSTprzez dziurekk » 16 lis 2018, o 20:47

bet napisał(a):

Na to potrzeba czyjegoś czasu który też kosztuje. Ponadto jeszcze parę lat temu gdy podjąłem się organizacji takiej akcji w celach promocyjnych forum i w bardzo dobrych cenach zamówiłem hurtowo kubki oraz koszulki to komentarze użytkowników były że ok ale "można było zamówić tutaj, byłoby 3zł na zestawie taniej". Tak więc bardzo wątpię że robienie interesu z gadżetów forumowych celem utrzymania forum przy życiu byłoby sensowne. A nawet jeśli, w jakim okresie czasu by się to rozciągnęło aby realnie pokryć wszelkie koszty? Nikogo do niczego nie namawiam aczkolwiek od powstania forum średnio raz na trzy/cztery lata proszę o pomoc, cała reszta jest pokrywana z mojej kieszeni więc mam nadzieję że i tym razem uda się uciułać ile trzeba.

Bet było pełno hejterów ;)
Ale też na ostatniej zrzutce trochę pojechałeś po bandzie bo były "obiecanki" od Ciebie dla tych którzy się zrzucą, fakt nic wartościowego jakiś mail z gixxer etc., w tle ale jednak coś obiecałeś. No i przykro że olałeś ekipę która z chęcią dołożyła grosza by forum się kręciło. Ekipa która kręciła czat na tym forum a zarazem życie strony, teraz mamy jakieś tam posty w tematach ale generalnie strona przymiera.
Pomijam fakt że odciąłeś czat i co bym nie kliknął to kieruje na dotacje.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”
dziurekk

Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał

UNREAD_POSTprzez Bet2 » 17 lis 2018, o 12:05

dziurekk napisał(a):
bet napisał(a):

Bet było pełno hejterów ;)
Ale też na ostatniej zrzutce trochę pojechałeś po bandzie bo były "obiecanki" od Ciebie dla tych którzy się zrzucą, fakt nic wartościowego jakiś mail z gixxer etc., w tle ale jednak coś obiecałeś. No i przykro że olałeś ekipę która z chęcią dołożyła grosza by forum się kręciło. Ekipa która kręciła czat na tym forum a zarazem życie strony, teraz mamy jakieś tam posty w tematach ale generalnie strona przymiera.
Pomijam fakt że odciąłeś czat i co bym nie kliknął to kieruje na dotacje.

Był mail w domenie gixera i kto chciał dostał więc o jakich niespełnionych obietnicach mówisz? Jakie planie ekipy, o czym Ty piszesz? Skoro już poruszyłeś temat to rozwiń bo wprowadzasz niejasności.

Chatu oczywiście że nie wyłączyłem. Jest dalej na stronie głównej jak zawsze. Przekierowanie jest na informacje o zrzutce żeby dotrzeć do większej ilości osób. Skoro nikt się nie dorzucił po ogłoszeniu na forum a nie wiem jak Tobie ale mi na nim zależy (inaczej bym z własnej kieszeni tyle lat go nie utrzymywał) to staram się uzmysłowić jak będzie wyglądała ta strona juz za niespełna miesiąc gdy nie uda się kasy znaleźć. Może nie dosłownie tak ale efekt ten sam - bez chatu, bez olbrzymiej bazy wiedzy, archiwalnych zdjęć sprzętów, opisów, kontaktów do ludzi itd. Ja tego nie chce więc proszę Ci nie pisz mi że kogoś tym krzywdzę bo jak widać w ktora stronę się nie pójdzie jest zle :)
Bet2

UNREAD_POSTprzez Gość » 17 lis 2018, o 12:15

Poszło 50 zł z mojej strony
Mało dużo nie wiem ale zawsze coś
Gość

UNREAD_POSTprzez romeoxx » 17 lis 2018, o 12:17

:D poszło
Ten gość wyżej to ja :D niezalogowany byłem :lol:
romeoxx
Nowy
Nowy

Motocykl: GSXR 600 K8
Wymarzony motocykl: Bmw S1000RR
Imię: Piotr

UNREAD_POSTprzez WoJtAs » 17 lis 2018, o 17:41

Ja też postaram się wesprzeć ale dopiero po wypłacie

Co do maila to faktycznie, już zdążyłem o nim sto razy zapomnieć. Dzisiaj jak zalogowałem się pierwszy raz od dwóch lat i to mam na niej jedną wiadomość.... powitalną :lol: tak więc gadżet ale raczej mało kto z niego korzysta :) Zresztą nie dorzucam się dla fantów czy poklasków a by forum istniało. Rano dzisiaj spojrzałem jak ten czas leci, jestem tu już 8 lat! kosmos :) a trolami forumowymi się nie przejmuj, dla jednych motocykl to pasja a dla drugich sposób dowartośćiowania się i zawsze wiedzą lepiej i lepiej by to zrobili :lol: :lol:
WoJtAs
Nowy
Nowy

Motocykl: GSXR 1000 K4

UNREAD_POSTprzez Suzukibulika » 17 lis 2018, o 19:53

Poszło. :) Pozdro LwG
ps. Musimy rozkręcić te forum...... Chłopaki dajemy.....nie ma na co czekać :twisted:
Suzukibulika

Motocykl: GSX-R 1000 K1
Imię: Adam

UNREAD_POSTprzez bet » 18 lis 2018, o 14:18

Dzięki Panowie, dzięki Wam to forum istnieje :) Pod koniec przyszłego tygodnia przeliczę i opublikuje ile kasy mamy.
bet

UNREAD_POSTprzez Westbam » 19 lis 2018, o 06:44

W razie gdyby doszło do zamknięcia forum z powodu braku środków chętnie odkupię za przysłowiową złotówkę :) Domene + całe forum.
Postawię u siebie na serwerze - nie będzie potrzeby robić "zrzutek"

Pozdrawiam
Westbam

Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Już mam! :)
Imię: Damian

UNREAD_POSTprzez bet » 19 lis 2018, o 10:58

Westbam napisał(a):W razie gdyby doszło do zamknięcia forum z powodu braku środków chętnie odkupię za przysłowiową złotówkę :) Domene + całe forum.
Postawię u siebie na serwerze - nie będzie potrzeby robić "zrzutek"

Pozdrawiam

Damian, a nie lepiej dorzucić parę groszy i mieć spokój znowu na parę lat? ;) Nie namawiam, grzecznie pytam :)

P.S Mamy aktualnie uzbierane 200zł !
bet

Następna strona

Powrót do Propozycje, sugestie, sprawy forum