Suzuki gsxr 600 srad 1998

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
daniel0289
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2015, o 01:01
Motocykl: SUZUKI GSX-R 600
Imię: Daniel
Skąd: Kociszew

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: daniel0289 » 25 mar 2017, o 22:24

temat stary ale moze komus pomoze. znalazlem magika ktory usunal moja usterke opisana powyzej. jak to mechanik stwierdzil ze w tym sradzie wystepuja 3 rodzaje gaznikow ale nei wszyscy o tym wiedza i ustawiaja je wedlug czegos czego ni powinni ustawiac. moi poprzedni mechanicy synchronizowali stroili czy co tam jeszcze (podobno) wedlug ksiazki. owszem mieli racje ale wedlug ksiazki od srada z innymi gaznikami. znalazlem kolesia ktory znal takei przypadki i naprawial co zrobil rowniez u mnie. teraz moto fajnei zbiera sie z samego dolu. naprawde super koles. chlopak ktory jako jedyny nie kazal mi wymeiniac swiec jak to wszyscy mowili tylko pierwsze co to powiedzial ze gazniki sa ustawione pod inny motocykl.

daniel0289
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2015, o 01:01
Motocykl: SUZUKI GSX-R 600
Imię: Daniel
Skąd: Kociszew

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: daniel0289 » 25 mar 2017, o 22:32

wielu mechanikow czepialo sie ze moze wydech jest juz kiepski albo tak jak ktos pisal wyzej ze sprzeglo sie konczy czy tez filtry i wydech seria czy jakis zamiennik. gosc ktory mi to zrobil powiedzial ze jest to stary gaznikowiec i mozna go zestroic z kazdym wydechem. moze bedzie delikatna roznica ale nie bedzie wplywala na komfort jazdy. w ciemno mi powiedzial ze rozbierze gazniki na wszelki wypadek i je wyczysci i zestroi. gosc wzial grosze ale uszczesliwil mnie bo wreszcie mozna ruszyc ze swiatel normalnie.

synek3232
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 paź 2016, o 12:42
Motocykl: 600 srad
Wymarzony motocykl: RXV 450
Imię: Piotr
Skąd: Opoczno

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: synek3232 » 26 mar 2017, o 10:16

Panowie pytanie na szybko. Co sprawdzić przy zakupie silnika gsxr600srad? jade dziś kupić silnik, mam zamiar wziąć przyrząd do kompresji, ciśnienia oleju. Jakie wartości powinny wskazywać zergary w tym modelu? Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Dziadi
Posty: 343
Rejestracja: 23 sie 2013, o 17:03
Motocykl: GSX-R 600 SRAD
Wymarzony motocykl: GSX-R 1000 200km :)
Imię: Bartek
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: Dziadi » 30 mar 2017, o 20:00

daniel0289 pisze:temat stary ale moze komus pomoze. znalazlem magika ktory usunal moja usterke opisana powyzej. jak to mechanik stwierdzil ze w tym sradzie wystepuja 3 rodzaje gaznikow ale nei wszyscy o tym wiedza i ustawiaja je wedlug czegos czego ni powinni ustawiac. moi poprzedni mechanicy synchronizowali stroili czy co tam jeszcze (podobno) wedlug ksiazki. owszem mieli racje ale wedlug ksiazki od srada z innymi gaznikami. znalazlem kolesia ktory znal takei przypadki i naprawial co zrobil rowniez u mnie. teraz moto fajnei zbiera sie z samego dolu. naprawde super koles. chlopak ktory jako jedyny nie kazal mi wymeiniac swiec jak to wszyscy mowili tylko pierwsze co to powiedzial ze gazniki sa ustawione pod inny motocykl.
mam ten sam problem ale go bagatelizuje. gazniki to dla mnie czarna magia wiesz moze jak rozpoznac gazniki i podebrac pod nie serwisówke ?

daniel0289
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2015, o 01:01
Motocykl: SUZUKI GSX-R 600
Imię: Daniel
Skąd: Kociszew

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: daniel0289 » 14 kwie 2017, o 20:26

nie mam pojecia. tez jestem w tym zielony choc wielu mi mowilo ze to zaden problem synchronizacja gaznikow. okazuje sie jednak ze jest jakis problem i synchronizacja to nei wszystko. jezeli jestes z lodzkiego to polecam tego magika. koles jest z miejscowosci koźle 32 kolo strykowa. ejzeli chcesz to wysle ci jego numer na maila i sobie zadzwonisz do neigo. moze ci zdradzi skad on wyczarowal serwisowke. chociaz wydaje mi sie ze zna juz to na pamiec bo gdy tylko zadzwonilem do neigo i powiedzialem ze srad problem z ruszaniem to zaraz wiedzial o co chodzi i w ciemno powiedzial ze lipa gazniki.

przemeksc33
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:05
Motocykl: gsx-r 600 srad
Imię: przemek
Skąd: mazowieckie

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: przemeksc33 » 26 kwie 2017, o 12:17

mógłbyś i mi w prywatnej wiadomości wysłać namiary na tego gościa

Awatar użytkownika
Speedbike
Posty: 144
Rejestracja: 19 lut 2016, o 19:23
Motocykl: Gsxr 1000 K8 Turbo
Wymarzony motocykl: None
Imię: Przemek
Skąd: Warszawa

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: Speedbike » 27 kwie 2017, o 22:48

Też masz takie problemy?

przemeksc33
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:05
Motocykl: gsx-r 600 srad
Imię: przemek
Skąd: mazowieckie

Re: Suzuki gsxr 600 srad 1998

Nieprzeczytany post autor: przemeksc33 » 28 kwie 2017, o 09:24

teoretycznie mam wyregulowane gaźniki ale nie chce palić na zimnym silniku i zaciągniętym ssaniu, ale jak mu dam manetką trochę gazu to ma łatwiej zapalić
denerwuje mnie że ma ciężko odpalić na zimnym i mam taki sam problem na ciepłym, bo jak chce odpalić po krótkiej przerwie a silnik jest ciepły to powinien szybko załapać a tak nie jest i też muszę kręcić lekko manetką
a i świece mam nowe i filtry też
do strykowa mam 80 km więc mógłbym podjechać do gościa i by mi wyregulował jak tak dobrze ogarnia

ODPOWIEDZ