Pomocy

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
drabchi
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 22:23
Motocykl: Gix 600 k6
Imię: Paweł
Skąd: Oława

Re: Pomocy

Nieprzeczytany post autor: drabchi » 30 paź 2017, o 19:15

Matt021 pisze:Witam
Mam pewien problem od 4 dni .
Maszyna to ,, GSX-R 600 k6 ".
Zaczęło  coś  dzwonić  w silniku zimny  czy ciepły  dzwoni , podczas jazdy też  dzwoni , ale podczas jazdy gdy wcisnę  dźwignie  sprzęgła  dzwonienie  ustaje  na chwilę  i jak schodzi  z obrotów  to też na chwilę  ustaje  dzwonienie ale po paru sekundach  znów  wraca  .
I jak Moto się nagrzeje tak powyżej  80 °C
To nie chce  zapalić  kręci i od czasu do czasu zalapuje ale nie zapala.  Gdy  już ostygnie  trochę  to kręci  i odpala  ,, Jak jest  zimny  to odpala  normalnie " .
Nie dawno  było robione :
- regulacja luzow  zaworowych
- świece  wymienione
- filtr powietrza
- filtr oleju wraz z olejem
- synchronizacja
Ps. Wcześniej   palił  czy był  gorący  czy zimny  nie miał  problemów.
Mordo, mam identyczny problem, ustaliłeś już co sprzęta bolało? Mnie już ch*j strzela, bo dodatkowo dziwnie brzęczy powiedzmy od 5tys obr, no i zdarza mu się (nawet nie wiem jak nazwać) syknąć tak jakby z wydechu chyba... Najchętniej to już bym sie pozbył tej suki, ale no ku*wa... Tak rzadko spotykane malowanie, dodatkowo cała w oryginale. Dej mie znać, bo już zaczynam zimowanie i coś by człowiek śrubki pokręcił w te długie zimne wieczory. Moto gsxr 600 k6. Zapomniałbym.. wibracje odczuwalne na kierownicy, po dłuższej jeździe drętwieją paluchy.

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Pomocy

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 30 paź 2017, o 22:29

w giksach od 5/6 tys w gore odzywa sie dopiero wlasnie panewka......
Obrazek

drabchi
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 22:23
Motocykl: Gix 600 k6
Imię: Paweł
Skąd: Oława

Re: Pomocy

Nieprzeczytany post autor: drabchi » 1 lis 2017, o 00:34

515Bartek pisze:w giksach od 5/6 tys w gore odzywa sie dopiero wlasnie panewka......
No i w pizdu... Matt, czekam aż Ty sie wypowiesz. Jeśli faktycznie panewka to utwierdzi mnie to w tym przekonaniu. Jakie w takim razie podjąć kroki? Jakiś serwis, nowy piec, powoli przez zime samemu śrubki krecić, czy gonić to w pizdu do Afryki? Ku*wa fuck, obyś Bartek się mylił...

Na pewno to nie jest coś takiego :D https://www.youtube.com/watch?v=5WajO2av4dQ

Jarosław

Re: Pomocy

Nieprzeczytany post autor: Jarosław » 1 lis 2017, o 10:11

Panweka to raczej nie dzwoni tylko tłucze i to cały czas. Osobiście bym tego nie obawiał. Może lepiej zapytać dobrego fachowca. Można wziąć też np stetoskop i samemu trochę odsłuchać skąd te dźwięki dochodzą. Może to napinacz może kosz sprzeglowy.

ODPOWIEDZ