regulator napięcia / jak podłączyć? SRAD 600

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Romaszko
Posty: 63
Rejestracja: 26 mar 2011, o 14:12
Motocykl: Suzuki GSX600R
Wymarzony motocykl: Ducati Desmosedici RR
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

regulator napięcia / jak podłączyć? SRAD 600

Nieprzeczytany post autor: Romaszko » 15 sie 2011, o 21:49

witam.
Ostatnio się wybrałem z kumplami w trasę. Około 30 km od domu zatrzymaliśmy się na stacji, żeby napoić nasze maszyny benzyną. Po zatankowaniu wsiadłem na motocykl i chcę odpalić... nagle lipa. AKUMULATOR ROZŁADOWANY. Odpaliłem więc moto na pych i bez świateł popędziłem do domu. Całe szczęście, że zaczął mi "kichać" gdy byłem już na podwórku.
Myślę sobie - pewnie klękł regulator napięcia. Odkręciłem więc siedzenie i patrzę, że 2 przewody są urwane od regulatora.

Teraz pytania do was. Wiecie może jak mają tam iść kable w tej kości od regulatora? Na dole mam podłączone 2 kable (czerwony i czarny z białym paskiem), na górze kości jest podłączony jeden przewód (cały czarny), dwa pozostałe (te oderwane) również są czarne.
Nie wiem właśnie jak wpiąć do tej kości te urwane kable. Czy obowiązuje tam jakaś kolejność? Czy też nie i mogę podłączyć obojętnie jak te kable?

Przepraszam jak niezrozumiale to napisałem ale inaczej nie mogę tego wytłumaczyć. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
lodzia74
Posty: 224
Rejestracja: 17 gru 2010, o 17:59
Motocykl: GSXR 1000 L0
Imię: Waldek
Skąd: WLKP

Re: regulator napięcia / jak podłączyć? SRAD 600

Nieprzeczytany post autor: lodzia74 » 17 sie 2011, o 19:01

Mozesz je podlaczyc w dowolnej kolejnosci.Na górze musisz miec 3 rowne przewody. Pzdr
"Tutaj chodzi o pasję, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc ..."

Awatar użytkownika
Romaszko
Posty: 63
Rejestracja: 26 mar 2011, o 14:12
Motocykl: Suzuki GSX600R
Wymarzony motocykl: Ducati Desmosedici RR
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: regulator napięcia / jak podłączyć? SRAD 600

Nieprzeczytany post autor: Romaszko » 17 sie 2011, o 23:46

lodzia74 pisze:Mozesz je podlaczyc w dowolnej kolejnosci.Na górze musisz miec 3 rowne przewody. Pzdr
Dzięki wielkie za pomoc. Jak napisałeś, tak podłączyłem. Zrobiłem ponad 100 km i śmiga tak jak trzeba, jest ładowanie i ładnie wszystko śmiga. :D

ODPOWIEDZ