Problem z rezerwą, roznice pomiedzy poszczególnymi rocznikam

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
hytrus
Nowy
Nowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2011, o 19:26
Motocykl: gsxr750k4
Wymarzony motocykl: gsxr750k4

Problem z rezerwą, roznice pomiedzy poszczególnymi rocznikam

Nieprzeczytany post autor: hytrus » 23 lis 2011, o 19:05

Witam kolegów, chodzi o srada k3 600. Sluchajcie problem dotyczy niegasnacej rezerwy, mianowicie w ksiazce serwisowej pokazane jest ze sa dwa termistory w baku, u mnie rowniez, ale doczytalem sie tez ze k3 miala juz tylko pojedyncza rezerwe. Po glebszych ogledzinach pojawila sie opacja, ze ktos zmienial bak razem z pompa i przez to zalozyl ja od k1( tam podobno byla podwojna rezerwa) Serwisowka podaje tez ze powinen byc jakis rezystor przy ramie u mnie go nie ma a z pompy wychodza tylko 3 przeowdy z czego jeden jest do rezerwy . a moja pompa ma dwa przewody od rezerwy. Ogolnie mam w glowie metlik bo juz sam nie wiem od czego zaczac rozwiazanie problemu. Pomozecie?

Awatar użytkownika
streetfighter
Nowy
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 20 lis 2011, o 17:46
Motocykl: GSX-R 750 K1
Wymarzony motocykl: torowa YZF R6

Re: Problem z rezerwą, roznice pomiedzy poszczególnymi roczn

Nieprzeczytany post autor: streetfighter » 23 lis 2011, o 20:21

w 750 K1 jest "podwojna rezerwa" tzn najpierw kontrolka mryga (jakieś 20km?)a następnie świeci się caly czas i wtedy juz na powanie trzeba szukać stacji

Awatar użytkownika
hytrus
Nowy
Nowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2011, o 19:26
Motocykl: gsxr750k4
Wymarzony motocykl: gsxr750k4

Re: Problem z rezerwą, roznice pomiedzy poszczególnymi roczn

Nieprzeczytany post autor: hytrus » 23 lis 2011, o 20:57

no wlasnie , w k3 juz nie, a mimo to mam podzespoly z podwojnej rezerwy w baku. ciekawi mnie czy te termistory w podwojnej rezzerwie sa takie same jak ten jeden w k3. bo teoretycznie moznaby wykorzystac jeden z dwoch jako czujnik i teoretycznie powinno dzialac.

ODPOWIEDZ