białe tarcze zegarów

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
bushi
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 10:13
Motocykl: gsxr 600 '98
Wymarzony motocykl: k4
Lokalizacja: Kłobuck

białe tarcze zegarów

Nieprzeczytany post autor: bushi » 26 lut 2012, o 16:06

Myślałem żeby zmienić w moim sradzie 600 z`98 standardowe tarcze zegarów na białe z białym podświetleniem,widziałem kiedyś na żywo i wygląda bardzo w porządku no i bardziej czytelne.Znalazłem taką aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=2148164154 tylko że nie posiadają zegarów do srada,ale bez problemu zrobią w normalnej cenie gdy się im wyśle albo ksero w skali 1:1 albo oryginalne tarcze na wzór.I tu pytanka:jak się rozbiera zegary żeby wyciągnąć tarcze i może ma ktoś wyciągnięte takie tarcze?

Awatar użytkownika
MichalBurnout
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2010, o 16:27
Motocykl: GSXR 600 SRAD STUNT
Wymarzony motocykl: Już jest? :P
Lokalizacja: Działdowo/Mława

Re: białe tarcze zegarów

Nieprzeczytany post autor: MichalBurnout » 26 lut 2012, o 18:29

Wczoraj rozkręcałem zegary, 3 śrubki- 2 jasne, jedna mniejsza czarna w samym rogu i tylna pokrywa zdjęta, potem jedna czarna mniej więcej na środku i wychodzi cały środek. Wtedy masz dobry dostęp do tarcz ale trzeba by wskazówki zdjąć a ja tego najbardziej się obawiam, sama tarcza na 2 śrubkach się trzyma.
Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

Radzius
Posty: 407
Rejestracja: 10 lis 2011, o 14:49
Motocykl: Sv 1000s
Imię: Radziu
Skąd: Wałcz

Re: białe tarcze zegarów

Nieprzeczytany post autor: Radzius » 26 lut 2012, o 21:22

Ja wymieniałem blaszkę prędkościomierza w swoim srad'zie ;) nie jest tak źle ;] do wyjęcia wskazówki użyłem widelca :mrgreen: wskazówka miedzy widelec i powoli podważałem ;) tylko pierw musisz wskazówkę przełożyć przez ten ogranicznik żeby swobodnie spadła w miejsce gdzie już nie jest naciągnięta i po założeniu nowych tarcz w tym samym położeniu jak zdjąłem tak musisz założyć ;) Ja to robiłem w zimę wiec teraz podczas jazdy będę musiał spr z autem czy pokazuje prawidłowa prędkość i najwyżej sobie dokładnie wyskalować ;)

Najgorzej jest się dostac do zegarów aby je rozkręcić, ja osobiscie zdjałem tylko szybke ale tobie radzę odkręcić całą czache aby było łatwiej bo z samym odkręceniem zegarów zeszło mi ok 2h a wymiana blaszki to raptem 5 minut

ODPOWIEDZ