Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ccx
Posty: 88
Rejestracja: 30 lis 2016, o 01:18
Motocykl: k7 750
Wymarzony motocykl: elektryczny
Imię: Krzycho
Skąd: Lubelskie

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: ccx » 20 paź 2018, o 22:44

tak jak pisałem powyżej regulator wymieniony w ramach akcji serwisowej, dam znać jeśli się spali ale wątpię, z poprzednim też nie miałem problemu a na liczniku wskoczyło 40tys

johniak
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2018, o 10:08
Motocykl: GSXR 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S1000RR
Imię: Janek
Skąd: Wrocław

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: johniak » 23 paź 2018, o 16:15

Czyli po prostu podjechać do aso suzuki i wymieniają, czy dopiero jak nastąpi usterka?

Awatar użytkownika
ccx
Posty: 88
Rejestracja: 30 lis 2016, o 01:18
Motocykl: k7 750
Wymarzony motocykl: elektryczny
Imię: Krzycho
Skąd: Lubelskie

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: ccx » 23 paź 2018, o 16:38

johniak pisze:Czyli po prostu podjechać do aso suzuki i wymieniają, czy dopiero jak nastąpi usterka?
Podjedz albo zadzwoń i zapytaj, po vin sprawdzą czy się łapiesz, dopytaj również czy za free bo wszędzie pełno naciągaczy w tych serwisach :lol:
johniak pisze:czy dopiero jak nastąpi usterka?
mój był sprawny, wymienili przy okazji. Starego nie chcieli oddać a miałbym zapasowy albo na handel.

motokras
Posty: 122
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 12:15
Motocykl: służbowy

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: motokras » 24 paź 2018, o 10:54

ccx pisze:
johniak pisze:Czyli po prostu podjechać do aso suzuki i wymieniają, czy dopiero jak nastąpi usterka?
Podjedz albo zadzwoń i zapytaj, po vin sprawdzą czy się łapiesz, dopytaj również czy za free bo wszędzie pełno naciągaczy w tych serwisach :lol:
nie mierz wszystkich swoją miarą...
ccx pisze: mój był sprawny, wymienili przy okazji. Starego nie chcieli oddać a miałbym zapasowy albo na handel.
nikt Ci nie odda bo nie jestes w tym przypadku jego właścicielem... właścicielem jest producent - w tym przypadku jego przedstawiciel czyli SMP

Awatar użytkownika
ccx
Posty: 88
Rejestracja: 30 lis 2016, o 01:18
Motocykl: k7 750
Wymarzony motocykl: elektryczny
Imię: Krzycho
Skąd: Lubelskie

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: ccx » 24 paź 2018, o 19:26

motokras pisze:nie mierz wszystkich swoją miarą...
jaką miarą o czym ty gadasz, jest prosta relacja klient - usługa - serwis
dla przykładu i przestrogi innych moge napisać jaka mnie niedawno spotkała sytuacja, oddałem moto na regulacje luzów zaworowych i wymianę świec a goście mi dodatkowo wymienili klocki tylnie, olej silnikowy i coś tam jeszcze, z szacowanej kwoty zrobiło się drugie tyle. Oczywiście wystarczyło zadzonić i zapytać ale po co, bo niby jakieś nieporozumienie wyszło to klient zapłaci.. Ty też tak serwis prowadzisz?
motokras pisze: nikt Ci nie odda bo nie jestes w tym przypadku jego właścicielem... właścicielem jest producent - w tym przypadku jego przedstawiciel czyli SMP
sami sobie narobili roboty sprzedając wadliwe ustrojstwa, ale miło że po 10latach naprawiają błędy :)

motokras
Posty: 122
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 12:15
Motocykl: służbowy

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: motokras » 25 paź 2018, o 10:04

mowa była była o ASO Suzuki... pracuję w takim serwisie. nigdy nie usłyszałem ze kogoś na coś naciągnąłem... a to w jakich TY bywasz serwisach to Twoja sprawa... nie każdego stac na dopłacanie do niezamowionych usług. do każdego motocykla mam otwarte zlecenie serwisowe z zakrezem czynności zleconych przez klienta i z jego podpisem. jak widać nie wszyscy naciągają... nie chce mi się tłumaczyć co znaczyło "nie mierz wszystkich swoją miara" - jest takie powiedzenie. jak go nie rozumiesz to poczytaj o nim ;)

może nie tyle oni (Suzuki) narobili sobie roboty a podwykonawcy którzy to produkują... od nikogo jeszcze nie usłyszałem ze to cos złego że przyznali się do tej sytuacji... bo gdyby się nie przyznali to też nic by nie było... regulator ma prawo się spalić w każdej chwili, prawda?

Awatar użytkownika
Mundek
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2011, o 10:00
Motocykl: GSX-R 750 K8; VFR 800

Re: Wymiana regulatora napięcia na jaki...?K6

Nieprzeczytany post autor: Mundek » 9 sty 2019, o 21:51

U mnie było podobnie, przy okazji serwisu w ASO, zostałem poinformowany, że regulator napięcia jest do wymiany, bo jest na niego akcja serwisowa. Nie miałem problemu ze swoim, ale wymienili mi regla na nowy.
Pozdro Mundek!
VFR 800 - fajna kanapa
Gikser - czysta adrenalina

ODPOWIEDZ