750 k6 ciśnienie oleju

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

750 k6 ciśnienie oleju

Nieprzeczytany post autor: kai » 23 maja 2017, o 23:26

Hejo, bez siły już jestem.

Miska pospawana w końcu, ale moto stało 2tyg bez miski więc konkretnie wykapało z oleju. Smok wsadzony tak jak tylko pasował, tym dziubkiem na ten "dyngs" ale wchodził luźno :/. Ten cylinder wsadzony oringiem i dziurami do silnika. Nowa uszczelka pod miską + kolektorami. Wszystko poskręcane, zalany płyn chłodniczy który spuściłem przed operacja i jest go trochę za mało (poniżej min). Zalana oliwa, która była (olej 300v ma max 400km zrobione). Odpalenie moto i kontrolka ciśnienia oleju. Oleju jest na równo z max.

Coś mogłem pokręcić przy składaniu? Nie jestem pewien w tej misce jak to miało być. O ile smok mógł wejść tylko w ten sposób, o tyle ten cylinder nie wiem? Oringiem do silnika (tak wsadziłem, i tak gdzieś na necie znalazłem bo nie pamiętam szczerze jak to było 2 tyg temu przy rozkręcaniu). Filtr oleju nie ruszany, czujnik ciśnienia oleju również.

Jakis pomysł? Moto raczej jutro wpadnie do mechanika, bo nie mam pomysłu co się mogło stać. Odpaliłem na kilkadziesiąt sekund zanim zauważyłem że świeci czerwona kontrolka.

Pozdrówki