cewki

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

cewki

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 1 kwie 2012, o 13:19

witam koledzy!jaki jest powód ze prąd nie dochodzi do cewek!moze to byc regulator napiecia!nie mierzylem miernikiem bo nie mam jak i nie wiem jak do tego sie zabrac,a kupowac cewki za 200 euro to nie wyjscie bo jestem za granica i nie mam zabardzo mozliwosci rozebrania go na czynniki pierwsze.tak jak wczesniej pisałem po tym jak odpaliłem i pracował jak v-ka (gsxr 750 97.rok) .po zgaszeniu odpalał jak zegarek ale pracowal jak traktor,wymieniłem swiece,ale popelnilem blad i próbowalem podłączyc akumulator odwrotnie ,ponieważ,nie było dobrego oswietlenia na ulicy,i byłem troche zmeczony browarami ;) spalił sie bezpiecznik głowny wiec go wymieniłem i zaginela iskra.czyzby cos sie spaliło jeszcze w wyniku mojego błedu.nie mam siły do tego sprzetu,reszta bezpieczników ok
Lubie zapierda..c! :)

Awatar użytkownika
MichalBurnout
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2010, o 16:27
Motocykl: GSXR 600 SRAD STUNT
Wymarzony motocykl: Już jest? :P
Lokalizacja: Działdowo/Mława

Re: cewki

Nieprzeczytany post autor: MichalBurnout » 1 kwie 2012, o 21:57

Jedne bezpieczniki są po lewej stronie z przodu do wlotów powietrza przykręcone a tez jakieś widziałem przy lewej stronie pod tylnymi owiewkami, od regulatora czy od czegoś, tam też mogło coś się przez odwrotne podłączenie aku spalić.
Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

Re: cewki

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 1 kwie 2012, o 22:03

jutro po robocie sprawdze,dzieki
Lubie zapierda..c! :)

ODPOWIEDZ