Czy Airbox ze SRAD-a 98-99 bedzie pasowac w SRAD-e 96-97 ??

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
sadziku
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2011, o 21:04
Motocykl: GSX-R 750
Wymarzony motocykl: na wodE :D

Czy Airbox ze SRAD-a 98-99 bedzie pasowac w SRAD-e 96-97 ??

Nieprzeczytany post autor: sadziku » 10 kwie 2012, o 17:34

Witam...
Zauważyłem u siebie w airboxie piach, nasiona brzozy, ogolenie smieci (juz za filtrem) :( Widzę że króćce z airboxa do gaźników są po odkształcane i nie pasują równo do niego. Wydaje mi się że stąd ten syf. Czy bedzie pasować airbox z króćcami dla srada 750-w/x (99/98) w sradzie 750-v/t (96/97). Wiem że są w nich jakies różnice ze stronki z czesciami. Podam linka, mozna zobaczyc mniej wiecej...
http://www.partforyamaha.com/pages/OemP ... ibrand=SUZ
Czy znacie kogos, albo czy ktos z Was dopasowywal takie airbox-y do swojego moto??
pozdr.

Awatar użytkownika
lucjan1336
Posty: 585
Rejestracja: 20 sie 2010, o 12:44
Motocykl: suzi gsx-r 600 SRAD
Wymarzony motocykl: Hayabusa
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska/Tarnów

Re: Czy Airbox ze SRAD-a 98-99 bedzie pasowac w SRAD-e 96-97

Nieprzeczytany post autor: lucjan1336 » 10 kwie 2012, o 18:09

Może nie masz siateczki na wlotach i stąd ten syf w airboxie. A króćce może trzeba tylko dobrze dokrecić i airbox dobrze docisnąć do niech ?
Lucjan

sadziku
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 11 sie 2011, o 21:04
Motocykl: GSX-R 750
Wymarzony motocykl: na wodE :D

Re: Czy Airbox ze SRAD-a 98-99 bedzie pasowac w SRAD-e 96-97

Nieprzeczytany post autor: sadziku » 10 kwie 2012, o 20:58

Siateczka we wlotach jest. I one jeszcze przed filtrem spelniaja swoja funkcje, raz przczola wbiła sie do środlka :). Ale za filtrem syf bardzo mnie boli. Króćce dokręcone do gaźników elegancko, ale beznadziejnie one wygladają od strony airboxa :( Jakby niedopasowane, jak z jednej strony nałożę je na otwór mając jeszcze airbox w ręce to z drugiej ich minimalnie brakuje. Oprócz tego są zniekształcone jakby je ktoś źle założył, albo były niedopasowane i założone kiedyś na pałę. Najchętniej to bym dokupił cały airbox z oryginalnymi króćcami i tylko takie widzę na allegro tylko że od młodszych modeli, których opaski zaciskowe ściskane są przez jedna śrube na dwie opaski i jest oprócz tego coś membranowego do kontroli (tak tłumaczy translator ten element airboxa) nie wiem co to. Wyglada to tak jak na załączonym linku...
http://moto.allegro.pl/air-box-airbox-s ... 30406.html
I teraz pytanie czy to bedzie pasować do mojego modelu, może przełożyć same króćce o ile one przypasują do mojego airboxa...
Sory jeśli zawracam gitare zamiast kupić to i sprawdzić samemu, jeśli nie znajdzie się nikt z forum kto to dopasowywał pewnie tak zrobie... ;)
pozdr.

ODPOWIEDZ